Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

kakvo mislite za tazi oferta vyv varna

Публикувано от Sly 
CR
Re: kakvo mislite za tazi oferta vyv varna
13-11-2009 - 14:41:42
възможно е да няма и 40, особено без терасата, с тези сауна и фитнес, които предполагам са за общо ползване, в малка 4-етажна сграда изглежда напълно реално.

но апартаментът е добър.
Sly
Re: kakvo mislite za tazi oferta vyv varna
13-11-2009 - 16:48:50
Мисля, е няма значение какво пише в акта. квадратурите са следните
дневна- 20кв.м.
спланя - 12 кв.м.
килер- 2 кв.м.
коридор - 3,5 кв.м.
тераса - 4 кв.м.
баня - 3 кв.м.
след това са зидовете, и общи части и сигурно става 66 кв.м.
другите неща са по-важни
продава се обзаведен както е на снимките, а панорамата е супер и са само 11 апартамента в комплекса. Всеки си има паркомясто и има няколко за гости на комплекса. Няма как да ти скрие панорамата някой бъдещ строеж.
Въпроса ми е какво мислят хората във форума и може би брокерите от Варна. Според тях какво ще се случва с този район на града. Абе въобще дали си струва като цяло парите, защото собственика не е много склонен към преговори за друга цена. Каза, че малка отстъпка може, но това е...
Re: kakvo mislite za tazi oferta vyv varna
13-11-2009 - 17:16:00
Трудно се дава съвет, особено за нещо важно. Не съм брокер, горе-долу следя имотие и цените във Варна. Мога само да кажа аз какво бих направил.

Горна Трака си е вилна зона, но предполагам, че апартамента е по-близо до пътя за Виница, отколото до магистралата за Зл. Пясъци. Сградата като концепция и дизайн е привлекателна, но апартамента ми се струва много малък за 66 м2. Цената му идва над 1300 Е на м2, което е страшно много за момента. Парите имаш ли ги готови? Ако ги имаш, аз на твое място бих говорил пак със собственника и бих му казал, че имам 60 000 в брой, но няма откъде да взема повече. Както не е склонен да сваля много, така може да се окаже, че след някой друг месец сам да го предлага на 60 000. Оставяш си телефона и го оставяш да мисли, като междувременно гледаш и за други апартаменти. Разбира се, има известен риск някой друг да го купи, но за изгодни сделки се поема и риск. Това, което пише за таксата за поддръжка е много неясно. "Неголяма", но и неопределена.

Успех, каквото и да решиш, парите са си твои.
Sly
Re: kakvo mislite za tazi oferta vyv varna
13-11-2009 - 17:24:25
Това, което са решили за таксата за поддръжка собствениците мнго ми хареса. Организирали са се и сами са наели човек, който да я прави без фирми и т.н.
излиза има 4,50 Евро/кв.м. годишно, което е ОК за такива екстри.
Не мисля, че има смисал да му казвам, че 60000 в брой давам. Обзавеждането е пълно и то си струва пари.
Аз по принцип много го харесвам, но не бях мислил за този район а няма май много сгради в града дето да не гледаш в терасата на някой. Просто не знам какво ще се случва за напред там . Дали ще се оформи като жилищен квартал с подобни сгради или ще си останат пустеещите парцели и тук там някоя къща
Re: kakvo mislite za tazi oferta vyv varna
14-11-2009 - 00:08:07
Съжалявам, ама тази тема ми бие на баш самореклама.
:]
Re: kakvo mislite za tazi oferta vyv varna
14-11-2009 - 00:32:17
Quote

bqh na ogled i mi haresva no ne moga da precenq dali si struva.


*ok* Кой да прецени? Ние, дето не сме били на оглед и хал хабер си намаме какво търсиш, какви са ти възможностите и нуждите ли?
Цената ли да обсъдим? Ми ако ти се дават - давай ги. Това ще да е цената тогава... smiling smiley
Re: kakvo mislite za tazi oferta vyv varna
14-11-2009 - 00:32:44
Купувач Написал:
-------------------------------------------------------
> Съжалявам, ама тази тема ми бие на баш
> самореклама.
>

Не ми беше удобно да си изразя съмненията, ама разсъждава наистина като продавач, а не като купувач...
Re: kakvo mislite za tazi oferta vyv varna
14-11-2009 - 09:14:59
BulCan Написал:
-------------------------------------------------------
> Купувач Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Съжалявам, ама тази тема ми бие на баш
> > самореклама.
> >
>
> Не ми беше удобно да си изразя съмненията, ама
> разсъждава наистина като продавач, а не като
> купувач...
>


BulCan, Купувач, това е оферта от почти 1300Е м2, което никак не е малко за този район. Защо не го му обясните на човека да изчака цени от 300 Е м2, а веднага го определихте че е продавач и си прави реклама?
Re: kakvo mislite za tazi oferta vyv varna
14-11-2009 - 10:46:36
Веднага отговарям на Колев - това ми е впечатлението.
Ами за тези пари може да си вземе парцел в района и да си построи къщичка. Ако наистина е купувач, сигурно ще е проверил алтернативите. Ама човека много го иска. Точно този хапартамент... във вилна зона.
Пък тази "далавера" "само 4,5 евро" направо уби всичко детско в мен. Имайки предвид общите части излиза, че се плаща колкото в Испания за комплекс с 2 басейна и 5 декара зелени площи.
Освен това имайки предвид мястото и "големината" на хапартамент, единственото му "приложение" може да бъде ... как да го кажа... любовна квартира. :] Пък човека щом е на зор за такива работи, какво си губи времето да търси мнение...
Забравих и това, че цената е 1300 и собственика не бил склонен да намаля. :] Ами имам познати, които продават на Евксиноград. От доста време. На доста по-ниска цена. Ако купуваше нещо в района щеше да знае...
Re: kakvo mislite za tazi oferta vyv varna
14-11-2009 - 11:08:36
Само писах, че имам съмнения и даже, че ми е било неудобно да ги изразя, а не че съм сигурен, че си прави самореклама. Не е изключено, във форума на инвестора от време на време влизат брокери и/или продавачи да обясняват каква невероятна оферта били намерили.

Има и друг вариант. Някой пита за съвет, само и само другите да потвърдят мнението, което вече си е изградил. В момента, когато друг му каже нещо различно, започва да спори. Аз ако наистина питам за съвет, излагам фактите, чувам мненията, казвам "благодаря" и после си вземам решение.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход