Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да купя или да изчакам дъното....

Публикувано от alienza 
Re: Да купя или да изчакам дъното....
09-12-2009 - 22:29:41
avatar
Quote
jikev
Ало, Камии
Като искаш парите на купувача, кви са тия клетви? Не требе ли да му защитаваш интереса и да направиш най-изгодна за Него сделка? Това ви е проблема - не може да представляваш и двамата !
И мен много ме интересува колко си платил на адвоката, но от изпуснатото до тука:
1. Много си доволен от цената.
2. Трицифрена сума в лева.
3. Имота е къща, а не някоя дупка в ...
Та извода е, че си му платил доста по-малко от 1%, най-много 1%. Като знаем какви са тарифите на адвокатите- извода е че доста скъпо си оценяват труда брокерите ,които по никакъв начин не защитават интереса на купувача!

Жикев, жикев, пак нищо не си разбрал!
Както и собственикът, ама за него има време- ще вдене по трудния начин.
Милион пъти сме обяснявали, че за да е читава една сделка, не бива да има прецакан, а и двете страни трябва да са доволни. Така, няма да има изненади в бъдеще.
Ама, трудно е потомците на бай Ганьо да стоплят..........:]
Re: Да купя или да изчакам дъното....
09-12-2009 - 22:30:52
Quote
OwnerBG
...
С голяма доза увереност мога да предположа че къщата е в района на Костинброд.Дано следващото лято адвоката отново се наема да разчиства ако съм прав.
А ти драги Собственико наистина си прав.
Бизнеса си е бизнес.
Кьорав карти не играе.

Оунъре,
преди да му обясняваш каквото и да е, първо му вземи парите! Ако има де...*yes*
Такава наглост и тепегьозлук рядко се среща...

Макар, да предполагам, че няма да се наложи...
Имам чуството, че става за едно и също лице подвизаващо се тук под различни псевдоними и не от сега...
Колкото повече му се обръща внимание толкова повече се развихря фантазията му...
Случая е медицински но се хванахме...
Татко Барба доста ги надушва такива, но нещо не го виждам във форума...
Re: Да купя или да изчакам дъното....
09-12-2009 - 22:36:05
горо
Вярвай ми, не вдявам за какво говориш smiling smiley Днес сутринта пуснах първия си пост в този форум, воден от някакво желание да споделя опита си, дано да е от полза за някого. Това което ми се случи е че попаднах на глутница 'брокери', лаещи като хиени срещу мен, заради един прост пренос! Вероятно си го заслужих с наивността си но пък спечелих нещо друго. Да прецакаш брокер е кауза, която очевидно си заслужава.
Re: Да купя или да изчакам дъното....
09-12-2009 - 22:38:34
avatar
Quote
goro

Оунъре,
преди да му обясняваш каквото и да е, първо му вземи парите! Ако има де...*yes*
Такава наглост и тепегьозлук рядко се среща...

Макар, да предполагам, че няма да се наложи...
Имам чуството, че става за едно и също лице подвизаващо се тук под различни псевдоними и не от сега...
Колкото повече му се обръща внимание толкова повече се развихря фантазията му...
Случая е медицински но се хванахме...
Татко Барба доста ги надушва такива, но нещо не го виждам във форума...

А, нищо няма да му обясняваме.
Нека се пържи в собствен сос.
А Барбарон е избран за съдебен заседател- за цял месец. Като поосъди още някой, ще дойде да разчисти. Така обеща.........
Re: Да купя или да изчакам дъното....
09-12-2009 - 22:43:02
avatar
Quote
собственик
Вероятно си го заслужих с наивността си но пък спечелих нещо друго. Да прецакаш брокер е кауза, която очевидно си заслужава.

Не знаеш колко си прав. И за наивността- " Хитрата сврака- с двата крака".............не съм го измислила аз, но ще чакам с интерес понататъшните ти изяви..........
Re: Да купя или да изчакам дъното....
09-12-2009 - 22:43:05
Скъпа Камелия,
мисля, че си в грешка .. отново.
Re: Да купя или да изчакам дъното....
09-12-2009 - 22:43:07
Та случая освен, че е медецински, убеден съм, че ще се "самодокаже", само малко да му помогнете и да не го взимате много насериозно...
Re: Да купя или да изчакам дъното....
09-12-2009 - 22:47:25
Quote
камелия
Quote
собственик
Вероятно си го заслужих с наивността си но пък спечелих нещо друго. Да прецакаш брокер е кауза, която очевидно си заслужава.

Не знаеш колко си прав. И за наивността- " Хитрата сврака- с двата крака".............не съм го измислила аз, но ще чакам с интерес понататъшните ти изяви..........

Мдам smiling smiley)) Ей сега отивам да се самоубия, заради това, че анонимна баба пише с недомлъвки, за неща които не знае smiling smiley))
Re: Да купя или да изчакам дъното....
09-12-2009 - 22:57:29
Quote

Днес сутринта пуснах първия си пост в този форум
Хмм, много си прозорлив за първи пост, верно!
Кога надуши, че и Камито е баба?

Аз съм пиинал и бавно мисля, но брокерите те разкриха *beer*
Сега остава да се сетя кой беше преди да станеш "собственик"...
Re: Да купя или да изчакам дъното....
09-12-2009 - 23:01:44
avatar
Quote
собственик
Quote
камелия
Quote
собственик
Вероятно си го заслужих с наивността си но пък спечелих нещо друго. Да прецакаш брокер е кауза, която очевидно си заслужава.

Не знаеш колко си прав. И за наивността- " Хитрата сврака- с двата крака".............не съм го измислила аз, но ще чакам с интерес понататъшните ти изяви..........

Мдам smiling smiley)) Ей сега отивам да се самоубия, заради това, че анонимна баба пише с недомлъвки, за неща които не знае smiling smiley))

Собственик, задоволството от покупка на имот е едно, а ехидното отношение към "прекарания " е нещо друго.
Защото накрая /или в началото / на заниманието покупка, брокера е загубил комисион от поредния всезнайко, но не се знае кой е печеливш във времето.

Радвай се на къщата, пълни си чашата до горе, пък каквото дойде ще му търсиш колая когато се наложи.*beer*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход