Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

smoking smiley Колко давате за... Отвори стр. 10 - Двустаен, Младост 2, ново строит.

Публикувано от opalaopa 
Re: smoking smiley За каква сума РЕАЛНО бихте купили някой от тези имоти?
21-10-2009 - 18:33:50
avatar
dival Написал:
-------------------------------------------------------

> п.п. хората които разполагат с някаква сума в
> никакъв случаи не са глупаци , а такива като мен и
> да им подаряваш панел пак няма да го вземат !


Прав си, които не са глупаци, казват, че не им отговаря на изискванията и не им е необходим.
Глупаците, които нямат намерение да купуват, затова и критерии нямат, не знаят къде се намира имота, хвърлят някакви цени. А че се гаврят с офертите на хората- както и да им обясняваш, нямат интелигентността на вденат.
Re: smoking smiley За каква сума РЕАЛНО бихте купили някой от тези имоти?
21-10-2009 - 18:36:41
Абе що такива лоши думи за Обеля??? В сравнение с Манастирски Ливади, Дружбите особено, а и последните Младости, Обеля си е супер кварталче! Ако някой от вас изобщо е стъпвал в старата част на Обеля ..... Гореупоменатите "квартали" са на м....та си, а Обеля си е почти широк център. Въздухът е чист, тихо е и комуникативно, но наистина е по-добре в старата част, където са къщите с дворчета. Ками, ти какво мнение ще дадеш за Обеля?
Re: smoking smiley За каква сума РЕАЛНО бихте купили някой от тези имоти?
21-10-2009 - 18:42:38
Аз се чудя,защо има АНИ ,които рекламират тук.С извинение. eye popping smiley
Re: smoking smiley За каква сума РЕАЛНО бихте купили някой от тези имоти?
21-10-2009 - 20:40:31
Въпросът има поне два възможни отговора:
- Такова "златно апартаментче" в квартала на богатите не бих си купил дори и за 20К, просто не се интересувам от тази престижна част на града.
- Ако някой си търси апартамент точно там, не би сбъркал ако брои и 30000-35000 и дори 40000К, но аз не съм този някой.
*write*
Re: smoking smiley За каква сума РЕАЛНО бихте купили някой от тези имоти?
21-10-2009 - 21:07:13
Иворад:
Turbog Написал:
-------------------------------------------------------
> Реално , не бих го купил и за 20 000Е да го
> пуснат.

Горното изявление може да означава само две неща:
1. Че нямате налични 20 000 евро.
2. Че / ако разполагате с посочената сума/ - сте пълен идиот. В момента тристаен в Обеля в подобно състояние предложен на цена около 40 000 евро отлита моментално. Т.е. - с пуешкото си заявление Вие се отказвате от чиста печалба от около 15 000 евро, след приспадане на комисиони и такси.....
Такива работи
........................................................................

По 1ва точка- по доло съм посочил че съм готов да си купя за 80к нещо си сиреч имам доста повече от 20к.
По 2ра точка - посочил съм че не съм от София така че Обеля ми говори толкова колкото е споменал колегата който поства темата.
Че ,въпроса ми е що за заключения направи бе Иво, приятелю...а и що за просташко поведение , наричаш хората пуяци и идиоти от 2 изречения...мисля, аз си направих моите изводи.
А и как така ги печелиш тези хиляди евра така и не разбрах...ама да ,тия дет са скъсани дупета , с чуждите пари хиляди биха направили.

Такива работи
Re: smoking smiley За каква сума РЕАЛНО бихте купили някой от тези имоти?
21-10-2009 - 21:14:37
Turbog Написал:
-------------------------------------------------------
> По 2ра точка - посочил съм че не съм от София така
> че Обеля ми говори толкова колкото е споменал
> колегата който поства темата.


..........................................................


Оооооооо, значи - нямате НИКАКВА представа за цени и имоти в Обеля / току-що го признахте публично!/, обаче заявявате категорично "и за 20 000 няма да го взема!"?
Ами че това е пуяк, бе, колега - жив пуяк: "нищо не отбирам, ама че се изкаем!"......


:}
Re: smoking smiley За каква сума РЕАЛНО бихте купили някой от тези имоти?
21-10-2009 - 21:45:40
avatar
ivorad предполагам и ти нямаш никаква представа каво са синталските домати, обаче спокойно би заявил, че няма да ги купиш по 500 лева килото.
Re: smoking smiley За каква сума РЕАЛНО бихте купили някой от тези имоти?
21-10-2009 - 21:48:08
Преди около месец,след продължителни огледи,включително на ново строителство,пазарене и тн...взех гарсониера панел 47 м2,85г. за 34 000 евро,Левски на 2 минути от ХЕИ,става въпрос за Варна.Ето ви реална сделка...Хайде присмивайте ми се за панела....
Re: smoking smiley За каква сума РЕАЛНО бихте купили някой от тези имоти?
21-10-2009 - 21:48:44
Аз предлагам да основете нова секта.Така де...църва...на" Последователите на Тухлата".
*bow*
Re: smoking smiley За каква сума РЕАЛНО бихте купили някой от тези имоти?
21-10-2009 - 21:51:11
dodo2 Написал:
-------------------------------------------------------
> ivorad предполагам и ти нямаш никаква представа
> каво са синталските домати, обаче спокойно би
> заявил, че няма да ги купиш по 500 лева килото.
...........................................................................................

Слаб си в предположенията, пробвай с някой друг занаят: когато става дума за пари / те са ми професията!/ никога не основавам решенията си на пуешката дума "предполагам".


Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход