Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Айде, тръгна лавината.. ( масови разпродажби на комплекси на безценица)

Публикувано от tao 
Re: Айде, тръгна лавината.. ( масови разпродажби на комплекси на безценица)
07-10-2009 - 15:05:50
avatar
Какво доживяхме покрай пустата й криза?!!

Сривльовците да призовават да се купува, а ъпърите да им възразяват? :}
Ептен се обърках вече, кой кой е тука! *ok*
Re: Айде, тръгна лавината.. ( масови разпродажби на комплекси на безценица)
07-10-2009 - 15:13:51
avatar
pitbull20 Написал:
-------------------------------------------------------
> Съвсем скоро още такива оферти ще започнат да
> излизат и тъпия българин най-накрая ще РАЗБЕРЕ че
> цената от 700Е за ПАНЕЛ в дружба е п пъти
> завишена!! Но за да стане това трябва да се мисли
> и да се изчака - от това юрване да купува куцо и
> сакато апартаменти така се вдигнаха цените че сега
> всеки пищи, ама сами сме си виновни!!
> Как може сума ти народ в други държави да живеят
> под наем, а наш Гюро ако не е негово не можел да
> живее - еми тогава плащай 1000% надценка и прави
> милиони на банки и строители!!!


Тя, твойта, ще излезе като вица за оня, дето се развеждал, щото жена му спяла с целия квартал. А един дядо в залата, промърморил- Аре, сега, капризи! Всички могат да спят с нея, само той- не!
Най- големите играчи/ перачи, излязоха от пазара преди кризата. Другите, знаещи какво правят, продължават да строят и видя какво мислят за свалянето на цените. Третият вид- "пишман- инвеститорите"- като тия във Владая, ще издухат супата. И ще останат стърчащи " призрачни" строежи, както при първата криза.
Всичко зависи от банките- когато решат, че трябва пак да стрижат, ще пуснат кредитите. И колкото и да не ти се вярва, пак куцо и кьораво ще се юрне. Ако мислиш, че вече построените жилища са милиони- не са. Ако мислиш, че отпадналите боклуци са малко- не са. Кръговрат му викат. А природата празно не търпи.
Въпросът е, кога ще пуснат банките кредитите и кой ще успее да хване долната мъртва точа?
Re: Айде, тръгна лавината.. ( масови разпродажби на комплекси на безценица)
07-10-2009 - 15:20:51
Ей прости ора ..прости до безобразие...Абе вие виждали ли сте СЪДИЯ ИЗПЪЛНИТЕЛ НА ЖИВО..?!!??А тези къщи във Владая да им знаете статута....Защото аз го знам...?!!!
Виж Емилиано като никога си пил хапчетата и е прав,че от тях нищо не става...(случайно май е оцелил мнението си)
Тези къщи никога няма да имат нов собственик ,защото там е "езеро с патици" не се знае на кого е ..и кой каво и кого съди...?!!
А и трябва да си хипер Улигуфрен и при изрядни документи ..да живееш като кантонер..в близост до жп линията ...Е освен ако не си сривльььььььььо,защото друго не ти остава...да станеш кантонер и да живееш безплатно...?!!!?? :}
Анонимен потребител
Re: Айде, тръгна лавината.. ( масови разпродажби на комплекси на безценица)
07-10-2009 - 15:22:24
Камелия, Камелия - вземи най-накрая виж колко кредити са раздавали банките и колко е бил оборота на пазара на НИ в БГ и ще видиш, че банките я държат 10-20%, я не.

Пазарът се движеше от пари отвънка и от верижни сделки - продал нива, купил панелка, пък онзи с панелката ново и т.н.
Анонимен потребител
Re: Айде, тръгна лавината.. ( масови разпродажби на комплекси на безценица)
07-10-2009 - 15:24:19
Re: Айде, тръгна лавината.. ( масови разпродажби на комплекси на безценица)
07-10-2009 - 15:26:33
Тинки написал-Пари "отвънка",верижни сделки..Да а както обикновенно ..умно.А банките държат 10-20 %Е сега си ................мамата :} *sos*
tao
Re: Айде, тръгна лавината.. ( масови разпродажби на комплекси на безценица)
07-10-2009 - 15:31:44
Абе Турбозоле,
Кантонер-мантонер, патици, касетофони-масетофони...ама за 30к нова спретната къщичка във Владая недей да отричаш че не си е изгодно.
( ПП>>Само да ти вметна че ако щеш, аз поне имам 3-4 приятели които ще си купят такоз нещо за скатан "ебалник" близо до Сф., вместо да се чудят в кой хотел да се заврът. Единият ми реве постоянно че продавали биле тавански студия ама искали над 20-30к за тез с баня и туалетна или че били на много публично място и щели да му видят колата..
:]
Аз за съжаление не мога, щото мойта ако ме подуши ще ми отпори шванцера..)
Re: Айде, тръгна лавината.. ( масови разпродажби на комплекси на безценица)
07-10-2009 - 15:36:37
Егати простотиите! Не е истина!
Анонимен потребител
Re: Айде, тръгна лавината.. ( масови разпродажби на комплекси на безценица)
07-10-2009 - 15:44:36
ами смятай бе turbozol.

Имаш към 8 милиарда лева жилищни кредити към края на Август. Това са 4 милиарда евро. Айде ако са финансирали на 80% идва финансиране на жилища на стойност около 5 милиарда.
По време на бума оборота на пазара на НИ годишно се оценяваше на 6 до 8 милиарда.
Айде сега смятай.
Анонимен потребител
Re: Айде, тръгна лавината.. ( масови разпродажби на комплекси на безценица)
07-10-2009 - 15:46:12
Споко другарю - днес във Владая, скоро и в КОМПЛЕКСЪТ smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход