Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените и продажбите да не са скочили изведнъж та брокерите не искат да продават?

Публикувано от Buxon 
Цените и продажбите да не са скочили изведнъж та брокерите не искат да продават?
09-10-2009 - 16:34:08
Тъй като се интересувам от покупка на апартамент, та звъня днес на две агенции по повод на две техни нови обяви публикувани ДНЕС, както се казва пресни та парят:

1. Агенция АНРИ
2. Агенция М Комерс

става въпрос за апартаменти на офертни цени доста над 100к

и, следва ИЗНЕНАДА:

Агенция АНРИ - брокера вика ще се обадя до половин час, НО НЯМА ОБАЖДАНЕ

Агенция М Комерс - брокерка, вика обади се след половин час, звъня след половин час - не дига, звъня след още час - пак не дига, звъня на втория и мобилен - вдига и вика ИЗНЕНАДА - Обади се след 5 минути.

Е сорри, но няма да ги търся повече... Клиент съм, без кредит търся да купя, а няма кой да ми даде информация...

Та въпросът ми е - цените и продажбите да не са скочили отведнъж та брокерите не искат да продават? eye popping smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-10-09 16:35 от Buxon.
Re: Цените и продажбите да не са скочили изведнъж та брокерите не искат да продават?
09-10-2009 - 16:38:39
Мне, просто издирват собственика на имота, тъй-като и те вече са се омешали кое на кой е и кой кой е :]
Re: Цените и продажбите да не са скочили изведнъж та брокерите не искат да продават?
09-10-2009 - 16:42:50
Това с обаждането го знаеме вече,нещо друго измислете.. *smiley_ahh*
Re: Цените и продажбите да не са скочили изведнъж та брокерите не искат да продават?
09-10-2009 - 16:48:57
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> Това с обаждането го знаеме вече,нещо друго
> измислете..


Искаш ли да ти дам имената и телефоните на брокерите, с които говорих, мога да ги публикувам тук, ако искаш?
Re: Цените и продажбите да не са скочили изведнъж та брокерите не искат да продават?
09-10-2009 - 16:52:15
avatar
Те не зная какво продават ! Само пари им дай, ако може без да си мръднат пръстта. Паразитират на гърба на останалите. Не се занимавай с посредници дето нищо няма да свършат ами търси собственика и се споразумейте.
Re: Цените и продажбите да не са скочили изведнъж та брокерите не искат да продават?
09-10-2009 - 16:54:53
Еее турби, така си е... и аз колко подобни случки съм имал не е истина smiling smiley Звъним, говорим, питам и тн - от другата страна се едно на разсеяни се правят. "Ще звъннем", "Ще проверим" и се едно и също накрая.. Й
Опрделено има невероятен хаос при офертите на броксите. С подобни селянии: "Купувача е нащ", "Продавача е ваш", "офертата е на Гинка, не на Пенка", "Ти къде я пусна", "Кой сега е в края на крайщата собственика" и прочие и прочие изобщо, ама изобщо не ме учудвам на каквото и да било в тоз пазар
Re: Цените и продажбите да не са скочили изведнъж та брокерите не искат да продават?
09-10-2009 - 16:57:37
Ами аз не казвам,че не си говорил..Само,че не те разбирам какво казваш..За да се обадиш не си ли видял,прочел информацията...?
Ако са те подвели с нещо ..действително е най-добре да пишеш тук ..за да се знаят кои са ..
Re: Цените и продажбите да не са скочили изведнъж та брокерите не искат да продават?
09-10-2009 - 17:01:55
кво знаеш бе турбо. Ти и да работиш добре ще си изключение. Аз търся квартира с мой приятел до 400евро в София и цял ден си играем на котка и мишка с брокерите. Ти ми се обади аз ще ти се обадя и никой или не са виждали имота или не бил актуален аре стига в София няма време за губене. А едни образи ни искаха 20лв. за оглед, ако сме сключили с тях договор щели да си приспаднат, ако не ги губиш. За продажбите същата работа - дал съм им 2 имота - на 2 месеца ми звънят да ме питат не съм ли свалил цената, а аз като ги питам колко огледа имат - 0 - и ми се сърдят що съм ги питал. Отврат са. Всеки гледа да мине по тънката лайсна за работата, а комисионната е на макс винаги. Отвратил съм се от брокери. А ти турбо като си толкова добър брокер пиши на лични какви са ти координатите да ти ползвам услугите, когато се налага, дай сайт с оферти да си харесам нещо. Ако си добър ще те препоръчам на приятели. То само с плямпане по форумите зад анонимността на ника не става. Факти и дела се искат тука. Аре със здраве и да пишеш. Чакам. winking smiley
Re: Цените и продажбите да не са скочили изведнъж та брокерите не искат да продават?
09-10-2009 - 17:06:10
Светльо -Това което казваш е така,няма спор кухи лейки дал господ..Хаос има,защото освен сривлювци има и брокери идиоти и аз не съм го отричал..
Мнението ми е равнопоставено и към двете категории..КРЕТЕНИ..!!

и АЗ ДНЕСКА ИЗТРЕЩЯХ...един олигуфрен Бльокер...,а не брокер след като се разбрахме за оглед в 16 часа и огледа беше потвърден от идиото в 15.30 не дойде ..
въобще ...,ама кво да праиш..Такива случаи има и с "купувачи"и с "продавачи .Просто скапан материал ..това е ... *huh*
Re: Цените и продажбите да не са скочили изведнъж та брокерите не искат да продават?
09-10-2009 - 17:07:32
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> Ами аз не казвам,че не си говорил..Само,че не те
> разбирам какво казваш..За да се обадиш не си ли
> видял,прочел информацията...?
> Ако са те подвели с нещо ..действително е
> най-добре да пишеш тук ..за да се знаят кои са
> ..
>


Ами липсва, според мен важна информация - има ли акт 16 примерно, щото виждам хубави снимки, уж е завършено, но вече посетих няколко такива, които стоят от години на акт15, и няма шанс да вземат разрешение за ползване

Друго - пише квартал Борово, хубаво, много хубаво даже, ама понеже твои колеги ме водят уж за Борово в Ливадите над него, та аз вече не искам да си губя времето.

Ти как мислиш, дали трябва да попитам за тези неща по телефон и после да гледам, или според теб да вадя парите и плащам веднага на колегите ти?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход