Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Продавачите да си кажат

Публикувано от dodo2 
Re: Продавачите да си кажат
08-10-2009 - 12:46:52
avatar
Оноре Написал:
-------------------------------------------------------
> Иванов питаше в друга тема как да изолира външни
> стени, зидани с итонг.
> Голям строител е! Както се казва стри "скъпо ама
> убаво". А и без да се плащат данъци! Както и да
> го погледнеш, голям инвеститор, голям
> професионалист!
> Абе Иванов, от такива като тебе свестните
> българи избгаха по света. Шмекери с претенции. И
> колкото морала е по-дефицитен, толкова
> по-самоуверен и значим се чувства.
>
> Слабото образование, лошото възпитание и липсата
> на правосъдие раждат индивиди тип "Иванов"

+100 clap: clap: clap:
Re: Продавачите да си кажат
08-10-2009 - 13:23:20
Хаха, другарю, да се хванем ли на бас, че данъчната основа за доходи от наем на физическо лице НЕ се намалява с 20 процента, а с друг процент?

Ако аз спечеля, ти официално ще признаеш, че си пенкилер. :}
Re: Продавачите да си кажат
08-10-2009 - 13:26:46
да се хванем на бас, че пак няма да разбере къде греши. Все пак от Средновековието се занимава с наеми.
Re: Продавачите да си кажат
08-10-2009 - 13:37:04
Купувач Написал:
-------------------------------------------------------
Все пак от Средновековието се занимава с
> наеми.

"Тъмните векове" (Dark Ages) не са наречени така, защото е било тъмно, а защото Иванов от тогава върти тъмен бизнес и далавери, по-късно наречени сенчест бизнес и сива икономика. moody smiley
Re: Продавачите да си кажат
08-10-2009 - 14:22:22
Абе какво се захванахте с доктора бе "измикяри ниедни..."Какво и е направил човека..Той ви отваря очите вие слепи си одите ей като къртици сте ...слеПОЦИ!! :]
Re: Продавачите да си кажат
08-10-2009 - 14:25:48
avatar
turbozol практиката показва, че в едно общество, олигофрените биват малтретирани, вероятно е някакъв животински инстинкт за извърляне на некачественото от стадото на вълците. В този форум има 3-4 такива, нежно им казват "клоуни". Интересното е, че сами си го просят.
Re: Продавачите да си кажат
08-10-2009 - 14:30:40
Не разбрах как ни е отворил очите другарят за размера на нормативно признатия разход при облагане на доход от наем?

ДУРгарЮЮЮ, тука ли си, бре?!
Re: Продавачите да си кажат
08-10-2009 - 14:32:46
Додо -Ами то винаги свестните ги считат за луди..
Re: Продавачите да си кажат
08-10-2009 - 18:25:08
Вместо да пишите глупости можехте да напишете колко е процента. Винаги съм се хвалил с факта, че не руша правовия ред в страната и не създавам условия за корупция като плащам данъци. На всичко огторе се установи, че аз съм прав да не плащам, защото след над десетилетие работа на стопанска и данъчните нито веднъж не стигнах до обвинение, заради което считам, че аз съм правият. Може да е 20%, може да е повече, кого го е грижа, като не плаща? Аз съм строител на съвременна България, а не плащач. Който не е в първите редици на проглеса да плаща, не е редно аз да се гърбя да облагородявам държавата или поне черноморието, а и да плащам за това.

Аз лично не познавам свестни българи, а не вярвам точно те да са се изнесли, защото като чета какви са българите в чужбина, от писанията на българите в чужбина, само благодаря на Бог, че ни е отървал от тях.

Изолация на итонг не знам как се прави, както не знам и как се клонират хлебарки. Имам съмнения и относно произхода на вселената. За всичко останало може да ме питате.

Марш да работите паразити мързеливи!
Re: Продавачите да си кажат
08-10-2009 - 18:30:04
Доктора написал-Марш да работите паразити мързеливи!

Бих добавил ..Ами къде да работят щом са паразити..??!!
:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход