Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

продавачите още малко да почакат

Публикувано от Невидимко 
Re: продавачите още малко да почакат
12-09-2009 - 08:20:43
Много са вече тези не само твоя познат.Сега да плащаш на зелено трябва да познаваш отлично инвеститораsmiling smiley
Re: продавачите още малко да почакат
13-04-2010 - 21:34:19
avatar
Quote
айрян

за тухления ми ап. купен 2004 - данък 300 и такса смет - 262 / и пак е малко спрямо пазарната му стойност/

За таксата смет не съм съгласен.
Живея на малка уличка в Иван Вазов. Не съм чул или видял да мият или метат улицата. Снегорин я мине, я не веднъж-дваж за цяла зима.
Моята такса смет и тя беше горе долу като твоята. Въобще не мисля, че съм получил адекватна услуга от общината за заплатените от мен 280 лева, камо ли пък да ги увеличат. Ще е чиста проба измама.
--------------------------------------
Къде живееш ти във "Иван Вазов" бе СМЕШКО! Ела в бар "НЕРО" да те черпя едно питие и да си поговорим на четири очи!
Re: продавачите още малко да почакат
13-04-2010 - 21:41:48
Я, каква хубава тема сте изкарали отпред. Продавачите като гледам още дълго ще почакат, а? А купувачите какво чакат, да се раздават тристайни в Иван Вазов без пари. За мен два с гараж моля. За Невидимко и Валсодар по една кола /кока-кола/.
Re: продавачите още малко да почакат
13-04-2010 - 22:14:33
Аз пък плащам кеш незабавно 200 е/м2на жълтите павета може и "Иван Вазов" ама зависи.Това е много изгодна цена с пъти по-добра от прогнозата на топ анализаторите 149 е/м2. Не се блъскайте ще има кеш за всички само пишете на лични.
Re: продавачите още малко да почакат
13-04-2010 - 22:19:32
avatar
Да го духат (без извинение към аудиторията) спекулантите, инвестирали в имоти!

С всеки един изминал ден, аз имам все повече, а те все по-малко.
Палачинката се обърна отдавна.

И хич и не ми дреме, кога ще спре спада нито на колко.

По една проста причина, не съм се набутал с инвестиционен имот по време на балона, а съм успял да продам излишното (по наследство, което така и така не ми бе нужно)
Re: продавачите още малко да почакат
13-04-2010 - 22:28:11
Обикновено го д...т знаете кои, още Цезар го е казал. А ти какво имаш повече, инфлационни парички ли?
Re: продавачите още малко да почакат
13-04-2010 - 22:29:56
avatar
Quote
valsodar
Да го духат (без извинение към аудиторията) спекулантите, инвестирали в имоти!

С всеки един изминал ден, аз имам все повече, а те все по-малко.
Палачинката се обърна отдавна.

И хич и не ми дреме, кога ще спре спада нито на колко.

По една проста причина, не съм се набутал с инвестиционен имот по време на балона, а съм успял да продам излишното (по наследство, което така и така не ми бе нужно)
............................
Нека позная кое не ти е било нужно! Нивята на чичо ти в плевенкото село Брест.
Не използвай цинизми, това че си изнервен от нежелания спад в цените не значи че някой ти е виновен! Виновни са единствено майка ти и баща ти! Много ще ми е интересно да уточниш какво имаш? Нека позная: смес от азот ,кислород, аргон и водна пара!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: продавачите още малко да почакат
13-04-2010 - 22:33:00
От 10 дена поскам изгодни оферти а продавачи няма що така????*huh*
Re: продавачите още малко да почакат
13-04-2010 - 22:33:52
avatar
Казах да го духат спекулантите и докато го кажа, ей ги на - бързат, да не би да се отметна в казаното?
Ей, то човек за малко да си позволи да е прям и ...???! *angel*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-13 22:35 от valsodar.
Re: продавачите още малко да почакат
13-04-2010 - 22:40:50
avatar
Валсодаре! Запомни едно от мен - бедността не е порок! Това че си се родил прошляк, не значи че целият свят ти е виновен! Стегни се , мъж си макар и сривльо!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход