Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

продавачите още малко да почакат

Публикувано от Невидимко 
Re: продавачите още малко да почакат
15-04-2010 - 19:58:24
avatar
Quote
Panther1
2011 има преброяване, дотогава идиотите могат да си вярват, че и 3 милиона е софия.

Един софиянец може да прецени дали за 20г. са се увеличили само с 200 000 души живущите и щъкащи из града, хора. Ако всеки, пристигнал от провинцията се напъне да изброи градските си, които познава тук, пак резултатът ще е различен от тъпотиите на статистиката. smiling smiley
Re: продавачите още малко да почакат
15-04-2010 - 20:03:13
avatar
Quote
Panther1
2011 има преброяване, дотогава идиотите могат да си вярват, че и 3 милиона е софия.
..................................
То и преброяването отчита регистрираните. Другите са на гости, за малко, в незаконни и др. такива екстри. Циганин да си в тази държава!
Как определяш кой е идиот? По моментния ти интерес ли? Тогава кой е идиотът?:]
Анонимен потребител
Re: продавачите още малко да почакат
15-04-2010 - 22:05:37
Ако Бил Гейтс вземе да пише във форума то тогава имотите по неговия доход ли ще ги равняваме?

Imotko, Imotko, нали за това е "средно" за да не е конкретно на Иванчо, Драганчо и Петканчо, а средно.
Анонимен потребител
Re: продавачите още малко да почакат
15-04-2010 - 22:10:26
Quote
2010
Когато е агенция, то купувача е наясно, че за административно-правното обслужване при евентуална бъдеща сделка се дължи комисион.

Айде сега ми обясни защо трябва да е наясно.

Той какво вижда - обява "Продавам ...".
Случайно обявата да е "Предлагам административно-правно обслужване"?
За какво се обажда купувача - за да купи имот. Ако иска нещо повече - ами ще си плати, ако не иска - както много пъти съм казвал - плаща ценат ана етикета и взема стоката.
Анонимен потребител
Re: продавачите още малко да почакат
15-04-2010 - 22:15:54
Дай направо 7 милиона да ги пишем и да не се занимаваме с глупости.
Те тези от статистиката нищо не разбират.
Re: продавачите още малко да почакат
15-04-2010 - 22:39:45
avatar
Quote
Тинки Уинки
Quote
2010
Когато е агенция, то купувача е наясно, че за административно-правното обслужване при евентуална бъдеща сделка се дължи комисион.

Айде сега ми обясни защо трябва да е наясно.

Той какво вижда - обява "Продавам ...".
Случайно обявата да е "Предлагам административно-правно обслужване"?
За какво се обажда купувача - за да купи имот. Ако иска нещо повече - ами ще си плати, ако не иска - както много пъти съм казвал - плаща ценат ана етикета и взема стоката.
.....................
Ще ми е интересно как ще подходиш с колите на старо в този случай, когато са внесени от чужбина?

SERDICA MEA ROMA EST!!!
tot
Re: продавачите още малко да почакат
16-04-2010 - 00:31:29
Quote
sobstvenik 31
Quote
Тинки Уинки
Quote
2010
Когато е агенция, то купувача е наясно, че за административно-правното обслужване при евентуална бъдеща сделка се дължи комисион.

Айде сега ми обясни защо трябва да е наясно.

Той какво вижда - обява "Продавам ...".
Случайно обявата да е "Предлагам административно-правно обслужване"?
За какво се обажда купувача - за да купи имот. Ако иска нещо повече - ами ще си плати, ако не иска - както много пъти съм казвал - плаща ценат ана етикета и взема стоката.
.....................
Ще ми е интересно как ще подходиш с колите на старо в този случай, когато са внесени от чужбина?
Има огромна разлика с търговците на коли и брокерите. Всъщност, не бих казал че изобщо има дори нещо общо. Най малкото джамбазите купуват колите, а после ги препродават като разбира се поемат изцяло риска на собствен гръб. Не рядко дори са и на загуба(особено последно време). А не съм чул брокерите да изкупуват имоти, а после да ги препродават...Брокерите просто не са търговци !
За мен( казвам го с опит и в купуването и в продаването на имоти) голям процент, да не кажа 99%, от брокерите в БГ са някакви паразити, от които наистина няма абсолютно никаква нужда...Малко грубо изказване от моя страна,но наистина така си мисля азsmoking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-16 00:33 от tot.
Re: продавачите още малко да почакат
16-04-2010 - 00:36:04
Ами не ходете при брокери, бе. Оправяйте се сами, нали сте отворени, или само мразите да плащате. Няма лошо, то половината народ в България мрази да плаща, затова сме на тоя хал. Стига сте плюли брокерите, и те са хора като мен и вас, които се опитват да си изкарват хляба. "99% паразити" от това по-голяма глупост, здраве му кажи.
tot
Re: продавачите още малко да почакат
16-04-2010 - 00:44:54
С такова впечатление съм останал след запознавато с работата им. Когато продавах апартамент преди 2 години, единствената работа, която беше свършил брокера бе да копира моя обява и клиентката имала късмета да звънне именно на обявата с неговия номер...Какво повече да коментирам....Когато търсих да купувам офиси пак същата работа,та в моя случай 100% от брокерите бяха паразити.
Сега за теб Имотко не знам, то може и да си по-свестен брокер...

п.п. Според мен един свестен брокер,би трябвало да има по-особени функции: да защитава изцяло интересите на клиента си (финансови),да е детайлно запознат с юридическото и физическото състояние на имотите, които предлага, да има контакти със строителни експерти, които биха направили оценка за качество на дадения обект(задължително за БГ), да бъде коректен, честен, да не гледа във всички случаи да гледа да пробута(както стана така, че на сумати чужденци продадоха хубави картинки на къщички по селата, а се оказаха бункериІ и т.н. Само че такива брокери не съм виждал, незнам може и да има, но повечето са си тарикати на дребно и оформиха това реноме на цялата гилдия...



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-04-16 01:36 от tot.
Анонимен потребител
Re: продавачите още малко да почакат
16-04-2010 - 08:39:10
Ма кой ходи при брокерите?
Виждаш обява "Продава ..." и се обаждаш за да купиш.
Ти нали не твърдиш, че пускаш обяви, т.е. правиш реклама, за да не я гледат хората и да не ти се обаждат?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход