Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

А някой сети ли се за.......

Публикувано от SpensX 
А някой сети ли се за.......
06-09-2009 - 22:42:27
Кризата това ,кризата онова.
Е хубу де ...ще свърши.....октомврои,януари все тая.
Но някои от вас замисли ли се какво всъщнотт чада България.
Съжалявам че не мога да цититам точно ,прочетох го в списание Геополитика,но накратко -Държава формираша основната част от своя БВП от строителство и усуги,я очакват сериозни затруднения в следващите 10-15 години.Изкуствено се създаваше благосъстояние и растеж на икономиката.
И отнопво за любимият ми град Русе -6 мола и една фабричка на Монтюпе за 500 човека .Е няма да стане така .Фабики ве баце ,фабрики и заводи -така ще стане .
И само като се замисля кво е строителството и какъв е туризма -ужасТ.
Така че дори и да я няма сегашната криза .
Замислете се колко от вас и вашите обкръжени наистина създават някакъв продукт-2 домата или една шепа болтове и гайки.Някои от вас може и да не познават такъв човек.Това услуги ,далаверки,хотелчета,ресторантчета ,да не забравя и брокерите -за съжаление само с това ...трудноооооооооо.
Два чифта китайски кецове не може да направим тука ,ако щете български smiling smiley
Но иначе съм убеден ,на лято 1200 Е квадрата
Re: А някой сети ли се за.......
06-09-2009 - 22:58:53
avatar
Коча ми Рашко чул от братовчеда си в Германия, голем Източнофрезийски коч като камила , че май тази седмица покрай девети щели от МВФ да идват на ревизия в хоремаг ''България''.
че видиме они какво че намерат, какво нема да намерат и после че правиме изводи за следващата петилетка.Ревизия требва първо да мине.
Аиде, лека от мене, пием още 200 грама мастика, ебем жената и легам, че утре требва да изкарвам овцете по съвиняло. *drunk*
Re: А някой сети ли се за.......
06-09-2009 - 23:06:49
avatar
@SpensX това, за което пишеш е най-малкият проблем, основият е демографски.

Но засега всички си заравят главите в калта.

Представи си едно семейство, в което мъжът работи, който издържа родителите пенсионери и на двамата, жената е курва, имат едно дете, което пуши от 10 годишна възраст, и са осиновили още 10 циганчета. Мъжът ще търпи, търпи и ще им тегли една майна на всички по някое време.

За да не изглежда сексистко, може и така - една работеща жена с мъж пияница алкохолик, другото - същото.
Re: А някой сети ли се за.......
06-09-2009 - 23:18:13
Нема да се плашите,ако в коритото на река искър потече петрол вместо вода за 10- 15 години сме се оправили,друг изхот от създалата се ситуация не виждам.
Re: А някой сети ли се за.......
06-09-2009 - 23:21:04
Примера на Додо с жената-курва не е зле, стига да носи по 100 лв. всяка вечер, ама не по един лев, а на цяло, за да няма големи амотизационни отчисления!
Re: А някой сети ли се за.......
06-09-2009 - 23:23:13
spens x - аз си задавам едни други въпрос.
-какво правят сега онези кофражисти и арматуристи където се мръщеха на 100 лв надница. с какво се издържат ?
-какво прави онази цялата и.мет която беше наводнила големите градове и курорти и тероризираше постояннното им население с навиците си придобивани от раждането им.
-какво прави оная г.. с багера който се опита да унищожи две дървета гледани и пазени от 25 години.
-какво става с онези многобройни чисто нови бетоновози и багери които плъзнаха навсякъде и слава Богу вече не се виждат.
- защо на строежа до нас спря всякакво действие.
- защо на един друг строеж /при интерес ще посоча кой/ беше подготвен кофраж за изливане на първа плоча
и в разстояние на две седмици си прибраха полека кофража и сега стои дупка с бетонГ
е такива едни, и ми се къса сърцето.................... /по А.Радичев /
Re: А някой сети ли се за.......
06-09-2009 - 23:30:41
avatar
dikobraz - добави и:
- какво правят сега онези, работещи за 2000 лева в АНИ, които освен секретарска работа друго не могат да правят, които са взели по два кредита - за жилище и кола, и които сега са безработни (примерът е реален, актуален).
Re: А някой сети ли се за.......
07-09-2009 - 00:10:23
за бетоновозите -ами да си бяха карали Шкодите и Камазите smiling smiley...колкото да се застрои БГ стигаха .
Съжалявам наистина ,но не мога да открия статията.
А за потичането на нефт ,дори да стане пак не е сигурно дали ще се оправим .Някои ще се оправят със сигурност .За справка Нигерия-36х10 на 9 степен барела резерви .И си е пълна мизерия там
Re: А някой сети ли се за.......
07-09-2009 - 00:50:09
Спокоино нефта отдавна не е актуален
На мен лично ми се иска да се залага на нови технологии , но като гледам капацитета на нацията -основно роми и тук там села пълни с турци тютютнджии не ми се вярва да се превърнем в силиконовата долина
Държавата няма пари и това ще лъсне с пълна сила още следващите дни
Сигурен съм че ако направим циганите на сапун, изнесем сапуна -ще вържем БВП...но е твърде краино
Веки здраво стъпил на земята осъзнава положението
онези 1000 евро на квадрат направо ги забравете , защото парите са в момента при хората с акъл , а талива хора знаят че 1000 евро може да се плати в далеч по-бяла държава също член на ЕС
И накрая искам да се обърна към всички които имат сериозни ипотеки - хора моля ви не ревете че е криза и че лихвите са високи имате си договори , седнете и ги прочетете ..а така ...а сега внимателно вижте дали вашия подпис е отдолу ...а такааа
сега проясни ли ви се ......и разбрахте ли че имате конкретна вина за скока на цените на НИ.......Желая на всички интересна седмица - гледаите телевизия много внимателно
Re: А някой сети ли се за.......
07-09-2009 - 05:36:22
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> Спокоино нефта отдавна не е актуален
> На мен лично ми се иска да се залага на нови
> технологии , но като гледам капацитета на нацията
> -основно роми и тук там села пълни с турци
> тютютнджии не ми се вярва да се превърнем в
> силиконовата долина
> Държавата няма пари и това ще лъсне с пълна сила
> още следващите дни
> Сигурен съм че ако направим циганите на сапун,
> изнесем сапуна -ще вържем БВП...но е твърде краино
>
> Веки здраво стъпил на земята осъзнава положението
>
> онези 1000 евро на квадрат направо ги забравете ,
> защото парите са в момента при хората с акъл , а
> талива хора знаят че 1000 евро може да се плати в
> далеч по-бяла държава също член на ЕС
> И накрая искам да се обърна към всички които имат
> сериозни ипотеки - хора моля ви не ревете че е
> криза и че лихвите са високи имате си договори ,
> седнете и ги прочетете ..а така ...а сега
> внимателно вижте дали вашия подпис е отдолу ...а
> такааа
> сега проясни ли ви се ......и разбрахте ли че
> имате конкретна вина за скока на цените на
> НИ.......Желая на всички интересна седмица -
> гледаите телевизия много внимателно


Дивал япо- добре вземи се да се гръмнеш.След такъв постинг само това мога да кажа.Дребна душица.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход