Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

И пак нема свестен продукт-вече половин година

Публикувано от tao 
Re: И пак нема свестен продукт-вече половин година
13-08-2009 - 23:47:25
още ли се вълнувате от цените
мен повече ме вълнува дупката в бюджета ама това е друга тема
не мога да разбера хората които обявяват даден имот на някаква си цена - имота си стои година, година и половина без оглед дори ...но цената си стои

искам поне един брокер когато показва някакъв имот да е готов тои самия да го плати към днешна дата , а не да убеждава купувачите че пазара е стабилен и точно сега е момента да се купува .......

поне един да си заложи главата и в договор да напише че в рамките на три месеца , ако имота падне с 20 % брокера ще изплати разликата на купувача ...

може ли да стане .....естественно че не може , защото само плямпат

в момента има хора които буквално гледат да се отърват от ипотекиран имот и са готови да продават на каквато и да е цена за да намалят загубите си ...и с ужас разбират че купувачи няма ...или просто си гледат кефа на морето .....
защото тази година с цената на един квадратен метър спокоино откарваш десетина дни почивка .............
пазара на имоти страшно изпростя напоследък и все повече заприличва на битпазар
нскоро мои познат влезе в луксозно ,просторно жилище под наем за някакви смешни пари - плаща на 6 месеца и по този начин постига добра цена
та този мои познат има собствена голяма къща , но защото едното му дете тръгва на училище иска да живее по близо до училището
на въпроса - защо не си купи апартамент (има възможност ) тои спокоино ми отговори ...да не съм луд .....
та така е дами и господа ....
tao
Re: И пак нема свестен продукт-вече половин година
13-08-2009 - 23:50:15
:]
Искренно ме разсмя Иванов. Имаш една бира от мен.

..А по отношение на имотеца, честно, считам че 200-300к и прочие не заслужава нито един апартамент в София, без да се заяждаме и без значение какъв е.
Според предишния ти колега, било не 1000 еуро ами 833 еуро щот има общи части.
Не искам да влизаме в дискусия за общите части, защото тук въпроса е като за и против смъртното наказание. МОже да се дискутира до припадък. Вижте колко страни в Европа имат общи части, вижте и Директивите на ЕС по отношение на услугите и крайният потребител.
Но, нека спрем че ще изкривим темата.
Както и да го смятаме и 1000 еуро и 833 еуро и двете цени са абс.адекватни и всички знаем че има предоволно марж , и въпреки това къде е продукта?
Къде?
Re: И пак нема свестен продукт-вече половин година
14-08-2009 - 00:08:25
абе какви евра на квадрат ви гонят , какви общи части , какви хиляди евра
я малко гледаите дали някои купува
хората с кредити сега им трпери задника , а тези които не са взели или вече са върнали кредит се кръстят с две ръце че са минали между капките
наи ме яд че иам много хора които четат , но не пишат във форума и тези хора се влиаят от мненията и приемат цени от по 600 евро за далавера
което изобщо не е вярно
бахти тъпанаршнитата в тази държава
мога да изброя поне 10 държави в които може да се купи хубав имот на цени от 500 до 1000 евро ...за къв х..и му е на някои да купува в Бг където и път нямаш до блока
къде има 30-40 годишни изтърбушени панели на цени като в Сф - никъде
алоуууу капацитетите , корифеите в сектУра имоти
вземете се спрете малко с цените .....
Re: И пак нема свестен продукт-вече половин година
14-08-2009 - 00:10:08
Имота го няма за 100 хил., за 250-300 хил. го има. Затова се придържай към панелките.

Никой брокер не купува имот, защото го дават срещу пари. Едва ли някой брокер е изкарал толкова, че да ги разнася из джобовете и да търси апартамент. За себе си също не купува, защото това, което се продава е лошо, както е забелязал и мечтателят Тао, дето в Малашевци не му дават гарсониера, а той за НДК разпитва. За разлика от брокерите някой купуват здраво, кой на килограм, кой в друга мерна единица, защото знаят, че ще спечелят. От къде знаят? Др. Иванов им е гарантирал, а те имат акъл и слушат. И др. Иванов ако имаше няколко милиона щеше да купува, но защото има доста по-малко се гърби да строи, въпреки вроденото му отвращение към всичко извън търговския сектор.
Re: И пак нема свестен продукт-вече половин година
14-08-2009 - 00:20:00
Директивите на ЕС, свързани с крайния потребител и услугите нямат нищо общо с това на каква цена аз ще предложа собствения си имот за продажба.

Виж, в директивите на Оная партия и на народната власт май го имаше...

Продукта го има, ама нали знаеш вица:

Иванчо видял една супер готина мадама да минава по улицата, гледал, гледал, потекли му лигите пък подсвирнал:

- Аххххх, кой ги е.. тез мадами беее!???
- Отличниците, Иванчо, отличниците - отговорила мацката. :]
Re: И пак нема свестен продукт-вече половин година
14-08-2009 - 00:20:10
avatar
tao Написал:
-------------------------------------------------------

> Та, къде е продукта?
> И дали цените са високи или продукт липсва?
> Вече си мисля че май няма читави жилища, не че
> цените са високи.


Бих ти отговорила така- на тази цена, няма продукт с такива качества и характеристики.
Което единствено означава, че трябва да потърсиш в по- високия ценови диапазон. Там, където намериш жилище с търсените параметри, за твое съжаление, цените са други.
Re: И пак нема свестен продукт-вече половин година
14-08-2009 - 00:20:39
Един навит да строи - аиде идваи да ти харизвам някои друг парцел на северното
срещу някакво си обезщетение - строи и пеи .....
имам само едно едно изискване - да е завършен обекта до месец юни 2010 г че да изкарам едно лято с кеф
ако ти стиска да строиш - заповядаи - над 16000 кв.м РЗП мога да те уредя да правиш
Re: И пак нема свестен продукт-вече половин година
14-08-2009 - 00:22:57
avatar
Oliver_Kahn Написал:
-------------------------------------------------------

> Имам оферта за такъв във Виена....100 кв.метра
> предпоследна спирка на метрото във Виена.На 20
> минути от центъраАко имаш интерес пиши на лични

Да, ама 20 минути с метрото. Все едно от Обеля, през центъра, че до Младост.
А той иска 10-15 м. пеша до НДК.........smiling smiley
Re: И пак нема свестен продукт-вече половин година
14-08-2009 - 00:25:43
Аз не строя на Слънчев бряг, ще хукна по северното. За 16000 м2 нямам пари, а и да имах едва ли щях да правя апартаменти, 8-10 дк. все ще станат за нещо по-читаво и с по-малко пари.
Re: И пак нема свестен продукт-вече половин година
14-08-2009 - 00:26:01
avatar
Дивале не се хаби, допреди година всичките тези хора упорито отричаха идеята, че е изощо цените някога да паднат, на 1000 евро се смееха вкупом, а сега...

Остави ги, то това което сега не проумеят кризата ще им го покаже нагледно.

Пилците се броели наесен, а брокерите напролет.
Догодина ще гледаме и реклами по телевизията на новата игра - Почивай на море, спечели хотел! :}

Спокойно, нека лудите се налудуват.
И да продават, ако могат, че инак... *black eye* *xxx* глад!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход