Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

г-н Хапарцумят срещу г-жа Виолина Маринова - къде е истината и НАКЪДЕ вървят Имотите ??

Публикувано от келепирски 
г-н Хапарцумят срещу г-жа Виолина Маринова - къде е истината и НАКЪДЕ вървят Имотите ??
01-08-2009 - 12:28:54
според г-н Хампарцумян - ниските лихви-през крив макарон ![www.imoti.net]
според г-жа Виолина Маринова - високите лихви свършват [www.imoti.net]
според БНБ - проблемните кредити до края на годината - почти 16.5 % [dnevnik.bg]
--------------------
до тук све е ясно , но какво следва ?????
с де думи - УСА- варианта
с повече думи - или намяляват ипотечните лихви,или слагат табели "Недвижими имоти фор сел и фор рент фор прости люде"
------
пари за високи лихви по депозити НЯМА , защото не продават кредити , пак заради същите още по-високи лихви !..........така че за да продават Кредити и за да не станат собственици на ЖК-та - ЩЕ свалят лихвите по кредитите от зор !
---------

и сега.............черешката на тортата.или как беше: тортата на черешката.....

КАТО следствие от новите по-ниски лихви (които дори г-н Хампарцумян не отрича) :

Quote

Надявам се новият екип на правителството да е по-професионален и да създаде и допълнително доверие. В резултат очаквам един от ефектите да е успокояване на лихвите по кредити.




..Цените на имотите ще поемат НАГОРЕ агейн !!!

---------------------------------------------------
дотегна ли ви да чакате еФтинийката
Re: г-н Хапарцумят срещу г-жа Виолина Маринова - къде е истината и НАКЪДЕ вървят Имотите ??
01-08-2009 - 13:34:30
avatar
пунди в кой квартал каза че си купил панелка за инвИстиция? Люлин или Надежда? Ще и се качи цената, ще и се качи. 2029-та година, като се срути блока.

smiling smiley
dodo2 Написал:
-------------------------------------------------------
> пунди в кой квартал каза че си купил панелка за
> инвИстиция? Люлин или Надежда? Ще и се качи
> цената, ще и се качи. 2029-та година, като се
> срути блока.
----------------
чети това,което съм написал и го осмисли.............глупости може да пише всеки !
аргументите опровергай - не опровергавай себе си
пробвай да се отделиш от оФцете - те ще те заведат в кошарата за доене и стригане




---------------------------------------------------
дотегна ли ви да чакате еФтинийката
Re: г-н Хапарцумят срещу г-жа Виолина Маринова - къде е истината и НАКЪДЕ вървят Имотите ??
01-08-2009 - 16:57:11
Вие си преценете. Преди 1 година пак двамата се изказаха по едно и също време. Виолинка широко се аргументира как лихвите са достигнали тавана, а Левон каза че лихвите тепърва ще се вдигат. Искате да вярвате на Виолинка, знам, ама какво да се прави, когато фактите говорят и боговете мълчат. Само олиговрени с раздвение на личността пишат като откачени с по 5 различни ника във форумите, щото шубето е голям страх, а кризата вече чука на вратата.
Re: г-н Хапарцумят срещу г-жа Виолина Маринова - къде е истината и НАКЪДЕ вървят Имотите ??
01-08-2009 - 17:02:22
avatar
пунди, аз ще питам това, докато не отговориш. Надежда или Люлин последно?

Ползата от отговора ти, може да е - всички останали купили в двата квартала 2008ма година има опасност да започнат да пишат по форумите простотии, необходимо е да вземат превантивни мерки и посещение на психоаналитик и психиатър.
dodo2 Написал:
-------------------------------------------------------
> пунди, аз ще питам това, докато не отговориш.
> Надежда или Люлин последно?
>
> Ползата от отговора ти, може да е - всички
> останали купили в двата квартала 2008ма година има
> опасност да започнат да пишат по форумите
> простотии, необходимо е да вземат превантивни
> мерки и посещение на психоаналитик и психиатър.


--------
благодаря авансово за загрижеността - ща потърся някой колега , само за да си спокоен *ok*
------------
усещай драги , кога някой говор и С теб и кога НА теб...........знам че е трудно,но си струва да се замислиш

---------------------------------------------------
дотегна ли ви да чакате еФтинийката
Re: г-н Хапарцумят срещу г-жа Виолина Маринова - къде е истината и НАКЪДЕ вървят Имотите ??
01-08-2009 - 17:11:45
avatar
Като че ли си имаш едно файлче с отговори и независимо какво някой е написал, ти copy/paste от там.

Не трябва да търсиш някой, направо искай направление за настаняване.
Re: г-н Хапарцумят срещу г-жа Виолина Маринова - къде е истината и НАКЪДЕ вървят Имотите ??
01-08-2009 - 19:05:22
Мале, мале 1 август мисля че форумът е опустял, а то сте нароили 20 теми с едно и също съдържание за 10 дни.Чудях се я коя да дам пиша и реших в най-празната и най-новата. spinning smiley sticking its tongue out
Та нещата се развиват точно в прогнозираната от мен и не само от мен разбира се посока.Няма да се повтарям защо и как в момента манипулации не вървят, а това което казват икономическите закони.Иска ми се да видя г-н Орлин Владиков, които познавам лично и да го питам какво стана с кривата за която говореше в началото на май :] .Тази крива скъпи приятели върви към изправяне, окончателното и равновесие ще бъде постигнато в оптимистичен вариант другото лято.Тоест дъното ще е тогава, възможно е да имаме и леко първо оттласкване нагоре дори.Сигнали за това са скорошното дъно в САЩ , ние сме 6-9 месеца след тях така че и ако търсим корелацията в движенията това е истината.Другите индикатори като безработица, рецесия и т.н няма нужда да ги коментирам познати са до болка на всички.Каквото и да вещаят и Хампарцумян и Маринова цените докато стигнат това прословуто дъно няма как да не паднат със още 20-30%.Говоря за апартаменти .Все пак имотите не са череши за да ги сложим в един кюп за това уточнявам.
Искам да се обърна и към Пунди, който вие нападате, но човека си има стратегия и интереси и ги защитава, както и многото кандидат-новодомци своите.Но приятелю овчия манталитет за който навсякъде говориш, изцяло наложен и тук взаимстван от празноглавото консуматорско общество има една особеност.
Освен масата, тоест потребителя на който му "казват" това е скъпо, това е изгодно, не е само средния българин.Овца е и масовия българския предприемач, който в повечето случаи е глуповат и нагъл търговец забогатял по време на безоблачния ъп в които и на едно куче от софийските улици да дадеш пари щеше да ги удвои за година.Той е живял в бедност и при първа възможност е купил "ДЖипка" жена му го съветва за инвестициите и т.н.Вярвай ми занимавал съм се с такива дълго време.
С теб коментирахме и един човек, който по принцип не е такъв средностатистически дебил, но и той се оплете в собствените си фишеци.Така че нещата не са толкова прости, дай да пуснем в медиите това и толко.Това важи до един момент, после идва интересното.
Мисълта ми е че овце и тарикати има както сред масата, така и сред предприемачите, така и сред консултантите, така и сред конспираторите.
И за финал ще кажа че не се радвам на неуспеха на който и да е, а на собствената си прозорливост.Номера е в кризата да печелиш, когато другите губят.
Все пак ще се съглася че след 3-4 години един имот ще струва повече отколкото днес и от дъното ще има малко по-бързо оттласкване, но после от имот не чакайте големи пари.Повече от 1-2% над инфлацията няма да видим ръст.
Който иска да прави големи пари и 100-ци % печалба на месец мястото не е на имотния пазар.
Айде че гаджето ме дърпа за вечерната разходка по брега.Тръгвайте на море не се занимавайте с имоти.Пътят им е начертан каквото и да правите.
Re: г-н Хапарцумят срещу г-жа Виолина Маринова - къде е истината и НАКЪДЕ вървят Имотите ??
01-08-2009 - 19:10:33
avatar
Това значи ли, че прогнозираш инфлация от 10-15% годишно следващите 3-4 години?

ivo_1 Написал:
-------------------------------------------------------
> Все пак ще се съглася че след 3-4 години един имот
> ще струва повече отколкото днес и от дъното ще има
> малко по-бързо оттласкване, но после от имот не
> чакайте големи пари.Повече от 1-2% над инфлацията
> няма да видим ръст.
Re: г-н Хапарцумят срещу г-жа Виолина Маринова - къде е истината и НАКЪДЕ вървят Имотите ??
01-08-2009 - 19:18:15
Заразата е всеобхватна!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход