Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

300 евро в Сф?! Не може! Да бе, да... Виж тук.

Публикувано от gogolcho 
300 евро в Сф?! Не може! Да бе, да... Виж тук.
15-06-2009 - 10:11:30
Който си мисли, че не може да има цени от по 300 евро в Сф да погледне тук.

Зона Б-18, начална цена 41000 лв, 70 кв. м.
Re: 300 евро в Сф?! Не може! Да бе, да... Виж тук.
15-06-2009 - 10:20:11
avatar
Ей голям напън голямо нещо - ами хайде като гледам има за всички - един апартамент с начална цена би трябвало да стигне за всички мераклии :] Като преглеждам търговете началните цени на 90% от тях са нормалните цени, но проблема е, че от там започва наддаването и не само, че не се знае кога ще се нанесеш, но и не се знае дали ти ще спечелиш търга с тези наддавания в пликчета...... Видях търг за гарсониера в люлин 2 при начална цена 49000лв - ми то това си е оптималната цена на такава гарсониерка, а то наддаването щяло да започне от толкова *yes* Не виждам поводи за радост... *huh* *huh*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-15 10:30 от Продавач.
Re: 300 евро в Сф?! Не може! Да бе, да... Виж тук.
15-06-2009 - 10:36:34
avatar
Айде почна се....


Зона Б-18, двустаен 70 квадрата, първоначална цена 20000 евро - 285 евро/квадрат !!!!
Линк 1



Булевард Ал. Стамболийски, двустаен 60 квадрата, 25000 евро - 416 евро/квадрат
Линк 2


Ако някой се интересува има още много подобни оферти !



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-15 10:47 от gekko.
Re: 300 евро в Сф?! Не може! Да бе, да... Виж тук.
15-06-2009 - 10:41:28
Има и други, които пък са с нереално високи оценки оценки, като онзи на Любен Каравелов и Графа. Първата продан беше обявена за нестанала. После и втората. Сега е наред третата... При всяка следваща цената по закон пада с 20 процента winking smiley

После за самата процедура - явно не ти ясна, затова се изказваш така относно пликчетата... Защото пличкета са само първата част от наддаването. Да ти обяснявам ли още *tired*

Не виждам какво се притесняваш толкоз. И вие брокерите ще продавате.
Re: 300 евро в Сф?! Не може! Да бе, да... Виж тук.
15-06-2009 - 10:42:41
геко, още не се е почнало, има време
Re: 300 евро в Сф?! Не може! Да бе, да... Виж тук.
15-06-2009 - 10:42:58
вместо да ги пльокате обява по обява по тоя малоумен начин хората са предвидили цял сайт за тая цел - [www.sales.bcpea.org]!

[profit.bg]
Ама мога да се хвана на бас че сте поредните кибици дето покупко-продажбата не реално ги вълнува... иначе нямаше да сте тук :]
Re: 300 евро в Сф?! Не може! Да бе, да... Виж тук.
15-06-2009 - 10:44:53
avatar
Дали ми е ясна??? Аааа добре я ми обясни тогава гоголчо, че аз имам информация само от два източника, но ти кажи чакам с интерес да ми кажеш оптималния срок за придобиване на имот на публичен търг... *bow* *book*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: 300 евро в Сф?! Не може! Да бе, да... Виж тук.
15-06-2009 - 10:46:04
И пак личните данни лъснаха winking smiley чудя се откъде -Бойко и Калфин ми знаят телефона че ми звънкат да ме агитират winking smiley Ако и в щатите така падат в кавички цените - то реално къде може да си напазаруваш имот читав за 300Е .



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-15 10:50 от filmatoplo.
Re: 300 евро в Сф?! Не може! Да бе, да... Виж тук.
15-06-2009 - 10:53:38
Quote

и не се знае дали ти ще спечелиш търга с тези наддавания в пликчета...

Обяснявам: наддаването при публична продан има два етапа. Първият е този, за който знаеш - с пликчета. Наддавателните предложения се отварят в определен ден и час и се обявява най-високото предложение и кой го е направил. В този момент настъпва втория етап - устно наддаване. Стъпката нагоре е 10 процента от началната цена.

Сега става ли ти ясно winking smiley
Re: 300 евро в Сф?! Не може! Да бе, да... Виж тук.
15-06-2009 - 10:58:05
avatar
Не ми става ясно нещо...бъди по-подробен все пак не го чета само аз, а целия форум така, че обясни на хората за колко време се развива първия етап, после втория...

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход