Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите

Публикувано от OwnerBG 
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
18-05-2009 - 13:55:07
avatar
Има и друг вариант - това в момента е мечият капан, след което ще отидем на нива 5000 eur/m2 (защото ДПС ще вкарат 40 депутати и 4 години ще празнуваме и ще рипаме кючеци), чак след което ще има срив както си му е реда smiling smiley
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
18-05-2009 - 14:03:15
Аааа, може. Как можах да пропусна подобен сценарий! Ц..ц..ц!
Отивам да тегля кредит да купувам... Някой да знае къде дават за "па-па-па"?
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
18-05-2009 - 14:16:37
Няма да те плашим, ама дано не ти се наложи да си продаваш доматето ( т.е. имота ) още 30 години. Щом на Слънчев бряг "доматите" вече са под 400, с право си се притеснил за реализацията на твоите. И бабите на женския пазар се сърдят, че са евтини доматите, ама като се стъмва, а тя не е изкарала стотинки за рейса к'во ще прави. Май този момент дойде, бабо.
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
18-05-2009 - 14:31:08
А според мен в момента се заформя капан при броя на кредитите - в една от статите пишеше че април има ръст на кредити - млади хора с по 40-50% от цената кеш и добри доходи взимат кредити и купуват. Това ще задържи малко пазара като брой на продажбите. Но по отнмошение на цената съм съгласен със Scyther - няма да има бул трап. Аналогично на ръста - инерцията ще стане прекалено голяма и голямата еуфория ще се конвертира в ужасен махмурлук. Най-много да задържат кратко плато, ама то и не остана време до есента.
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
18-05-2009 - 14:32:47
Оунър , бетон клас 20 се връзва около 5 стотинки килото ! :]
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
18-05-2009 - 16:19:44
Лелиии, колко много сте изписали докато аз обикалям родината, за да я обикна (още повече)

По темата, аз лично споделям мнението, че другарят кешовик не е фигурата, която определя пазара на НИ. Този бум на пазара беше предизвикан не от другаря кешовик, а от госпожа кредитната институция.


Другаря кешовик на пазара на НИ в България е човек спестовник (според Петров 66 бизнесмен в БГ е мръсна дума, не се сдържах да не го цитирам) за когото единствено сигурно и лесно достъпно място за влагане на спечелените пари е влагането в имот.

Ако той знае как да играе на борсата просто няма да е другаря кешовик на имотния пазар.
Вероятно пазарът ще си влезе в границите отпреди години, преди кредитния бум, имам предвид като брой сделки, не като цени.

Като цени банките нямат интерес да се налапат с имоти, за които са отпускали по 100 000 евро кредити, а впоследствие да ги продават по 40 000 примерно.

А докато банките чакат и другаря кешовик ще трябва да чака.



п.п. ppetrov66 Написал:
-------------------------------------------------------

.В другите държави може да берем ягоди и да
> мием чинии но поне е хубаво на душите ни а тук в
> милата родна кочина имам всичко дори минавам за
> богат но е кофти на душата ми разбра ли какво съм
> ти написал.Тук престъпниците са в парламента
> правителството президентството съдебната
> система.Тук бизнесмените са завършили магнаурската
> школа в Симеоново или спортното училище.Чети бавно
> и внимателно за да разбереш какво съм ти написал


Петров, симпатяга, това всичкото ми беше трудно да го изчета и се отказах, барем някоя запетайка да беше сложил или по-къси изречения, като за мен.

А дали там, накъдето си се запътил няма корупция. Под там разбирам светът извън БГ. Дали там няма президенти актьори, губернатори актьори , министри, замесени в скандали за милиони, спортисти - бизнесмени, защото доходите им го позволяват, а спорта не е за цял живот........

По-лесно е да избягаш, по-трудно е да останеш и да се бориш.

Аз оставам да се боря, за една по-хубава България.

Преди да промениш света, трябва да промениш първо себе си!

(не съм го казал аз, просто не помня кой го е казал, нали съм неграмотен)

Не че ми е работа, ама се надявам да не си спечелил парите си от бизнес (в противен случай за сетен път ще се убедя, че заслепен от светлините на Берлин не знаеш какво пишеш), че то явно капитализъм за теб е мръсна дума, можеш да се замислиш за Куба, Китай, Корея.......................... там също на туристите много им харесвало, сигурно и за живеене става.

За Китай не знам........................много китайци.....................дали ще си намериш място и на чиниите.....................



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-05-18 17:13 от optimistko.
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
18-05-2009 - 17:59:49
dodo2 Написал:
-------------------------------------------------------
> Има и друг вариант - това в момента е мечият
> капан, след което ще отидем на нива 5000 eur/m2
> (защото ДПС ще вкарат 40 депутати и 4 години ще
> празнуваме и ще рипаме кючеци), чак след което ще
> има срив както си му е реда


Абе и мен ме гложди тая мисъл.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
18-05-2009 - 18:02:25
avatar
MB2316 Написал:
-------------------------------------------------------
> Оунър , бетон клас 20 се връзва около 5 стотинки
> килото !


Ииииии като стегне колко излиза разбиването. :}
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
18-05-2009 - 18:17:55
avatar
Най-добрата инвестиция за бъдещето е еднопосочен билет до някоя нормална държава. Заравянето на пари в тухли в Кенефа е най-тъпото нещо което може да направи човек.
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
18-05-2009 - 18:25:01
Защо ли има оферти ..Купувам имоти на килограм.??? eye popping smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход