Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите

Публикувано от OwnerBG 
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
18-05-2009 - 18:27:32
dragula Написал:
-------------------------------------------------------
> dodo2 Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Има и друг вариант - това в момента е мечият
> > капан, след което ще отидем на нива 5000
> eur/m2
> > (защото ДПС ще вкарат 40 депутати и 4 години
> ще
> > празнуваме и ще рипаме кючеци), чак след
> което ще
> > има срив както си му е реда
>
>
> Абе и мен ме гложди тая мисъл.
>
> КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА
> ТЕРЕНА.
>
> Стара военна аксиома

Дали е мечи или бичи капан, ясно ще проличи чрез ИТХ. Той всичко си показва. winking smiley
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
18-05-2009 - 18:28:24
avatar
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> Защо ли има оферти ..Купувам имоти на килограм.???

Защото коката се търгува на кило и пренасят търговската практика и при имотите.

:] :] :]
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
18-05-2009 - 18:29:27
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> Защо ли има оферти ..Купувам имоти на килограм.???


Че продавай бре, нали си брокер.
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
18-05-2009 - 18:55:40
avatar
Scyther Написал:
-------------------------------------------------------
> turbozol Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Защо ли има оферти ..Купувам имоти на
> килограм.???
>
>
> Че продавай бре, нали си брокер.
>

Да, това беше добро :]
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
18-05-2009 - 20:16:37
Оптимиста пазара на НИ изобщо не ме интересува и никога не ме е интересувал.Откъде съм направил парите не е твоя работа но сферата са компютрите.Като си останал тук с кого се бориш може би с жена си и по форумите.Продължавай смело борбата с жената след две ракии и във форума до пълна победа.Не ме вълнуват никакви кешовици банкери и тем подобни.Берлин не ме е заслепил но изобщо не може да се сравнява със София това е все едно да сравняваш магаре с диня.Нелепо е.Радвай се на красотите български и не лъжи че обикаляш родината просто си беше отишъл до вас при мама и тате за буркани лук и салатка.Слугувай на родните бизнесмени продавай имоти колкото можеш.Да на Запад не е рай и там има корупция и актьори но такава простотия като тук няма и в Сомалия.
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
18-05-2009 - 20:29:42
Що пък Сомалия...........

Ти пак не разбра, ти си този, който иска да се мести нанякъде, аз вече съм се установил. Сега пътувам, и целта на пътуванията ми е удоволствие, а не търсене на място под слънцето!

Гледам красотите на България и света, докосвам се до тях, но не искам всички да ги притежавам, защото знам, че не мога................просто ги гледам.

А ти наистина си симпатяга, отишъл си до Берлин, харесало ти и не смееш да отскочиш и до друго място, да не вземе и там да ти хареса.............................




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-18 21:25 от optimistko.
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
18-05-2009 - 21:57:33
optimistko Написал:
-------------------------------------------------------
> Що пък Сомалия...........
>
> Ти пак не разбра, ти си този, който иска да се
> мести нанякъде, аз вече съм се установил. Сега
> пътувам, и целта на пътуванията ми е удоволствие,
> а не търсене на място под слънцето!
>
> Гледам красотите на България и света, докосвам се
> до тях, но не искам всички да ги притежавам,
> защото знам, че не мога................просто ги
> гледам.
>
> А ти наистина си симпатяга, отишъл си до Берлин,
> харесало ти и не смееш да отскочиш и до друго
> място, да не вземе и там да ти
> хареса.............................
>
>
>
>
> Редактирано 1 пъти, последният път 05/18/09
> 09:25PM от optimistko.

Не съм решил да се местя това са твои измишльотини.Ходил съм и в Испания Гърция Чехия Унгария Румъния Италия и тук си прав навсякъде е по хубаво отколкото тук.Поне кажи кое е родното ти място за да разбера заслужават ли си красотите.Дано поне лука и салатката да са вкусни за бурканите съм сигурен.И продължавай да мечтаеш засега е безплатно
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
18-05-2009 - 23:22:23
Изпратено от: ppetrov66 (IP съхранено)
Дата: May 13, 2009 09:52PM

OwnerBG Написал:
-------------------------------------------------------
> Много хора взеха да се упражняват в безкрайно
> грешната мантра
>
> АЗ ИМАМ ПАРИ АЗ КАЗВАМ КАКВИ СА ЦЕНИТЕ на
> имотите.
>
> Ами защо не си купуват доматите по пет
> стотинки.Или обувките по седем лева.Или кашкавала
> по два и петдесет.Нали там ги няма противните
> брокери и строителите изедници. Няма как да се
> случи чудо за притежателите на суми от порядъка на
> 50-90000 евро.Закъсалите проекти където наистина
> може да се придобие имот на ниска цена търсят
> големи пари а не малки играчи.
> А вземете парцел и си постройте евтино.Да ама
> не.Това не е като да разлистваш велики идеи на
> петата бира.
>
> Това не е мнение което да води до желание за
> покупка или отказ от мечти.Просто мислете трезво и
> разумно.
>
>
>
>
>
> Редактирано 1 пъти, последният път 05/12/09
> 11:43PM от OwnerBG.


Трябва да си много прост за да пишеш такива неща в момент на криза.Да глупако аз имам пари и аз казвам колко струва имота и такива като мен разбира се.А ти като станеш сутринта се погледни в огледалото за да видиш какво е завършен идиот.Като нямаш продажби от къде пари с какво ще се издържаш.Това строително брокерската мафия сте откровени алчни и безмозъчни кретени.Ами дръж си курника и му искай 200000евро а пък аз знаеш ли какъв имот ще купя за сина си в Берлин за 120000 евра.Да не би осраната клоака София да предлага нещо повече.Да българите вече купуват за децата си имоти извън гетото София.Децата ще идват тук само на гости докато сме живи ако ние с майка им не заминем.


Опции: Отговори•Цитирай•Абонамент за тази тема•Репорт
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
Изпратено от: ppetrov66 (IP съхранено)
Дата: May 13, 2009 09:56PM


OwnerBG Написал:
-------------------------------------------------------
> Много хора взеха да се упражняват в безкрайно
> грешната мантра
>
> АЗ ИМАМ ПАРИ АЗ КАЗВАМ КАКВИ СА ЦЕНИТЕ на
> имотите.
>
> Ами защо не си купуват доматите по пет
> стотинки.Или обувките по седем лева.Или кашкавала
> по два и петдесет.Нали там ги няма противните
> брокери и строителите изедници. Няма как да се
> случи чудо за притежателите на суми от порядъка на
> 50-90000 евро.Закъсалите проекти където наистина
> може да се придобие имот на ниска цена търсят
> големи пари а не малки играчи.
> А вземете парцел и си постройте евтино.Да ама
> не.Това не е като да разлистваш велики идеи на
> петата бира.
>
> Това не е мнение което да води до желание за
> покупка или отказ от мечти.Просто мислете трезво и
> разумно.
>
>
>
>
>
> Редактирано 1 пъти, последният път 05/12/09
> 11:43PM от OwnerBG.


Само завършен идиот може да напише такова нещо по време на криза.Пари за бентлита курви и разкошен живот на разни тарикати нямам.За тези пари ще си купя навсякъде по света добър имот а ти стой тук и надувай цените.За теб се отнася лафа на Тодор Живкив аз се криех ама никой не ме търсеше
__________________________________________________________________

Това всичкото ти си го изписал на 13 страница (пардон, от 10 -та до 13-та все бълвоч) за каква простотия говориш!
За чия простотия?

Ти човече не помниш самия ти какви ги пишеш! От простотията бягал, в Сомалия била повече от тука! Я си виж речника и набора от думи и епитети, в кой колеж си ги научил!? Не ми се обикаля из страниците (а и за теб не си струва) да ти копна целия мисловен потенциал, сам не се разбираш какво искаш да кажеш! Той и Вучков, дето го цитираш по-културен от теб изглежда.

Цели съсловия определи като боклуци - то не бяха строителноброкерски мафии, бизнесмени, спортисти.......

А спри се, те в Берлин за такива като теб придирят.......Ганьо Балкански........от 21 век


Сещам се за оня виц:..... ........... май не били компътри, а компоти.............

Я се стегни малко, от София съм, и родителите ми са от София (и какво от това), затова се щурам насам натам из България. За съжаление няма кой да ми даде бурканите с домашната лютеница и сладкото от боровинки, но с кеф си ги купувам от нечии други родиители и е много вкусно.

Толкова много омраза лъха от твоите писания, толкова много неща мразиш, че вероятно си забравил какво е да обичаш, жалко........жалко...................жалко...........

Симпатяга, по-кротко, като се ядосаш, почвай да дишаш дълбоко, затвори очи , почини си, не сядай веднага пред компа да се чудиш на кой да си го изкараш.



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2009-05-19 00:02 от optimistko.
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
18-05-2009 - 23:44:58
А, забравих да кажа - ПИСНА МИ ОТ ТЕБ!

Не си прави труда да ми отговаряш (явно за теб си е труд), защото аз няма да си направя труда (за мен е истинска мъка) да те чета повече.
Вместо да се абиш да пишеш, научи се да четеш, не по форуми (които не те интересуват) Петров, книги...........

Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
19-05-2009 - 23:32:31
avatar
Излязоха 400 млн. от дюшеците


Вторник, 19 Май 2009
София

Българите извадиха парите от дюшека заради финансовата криза и вдигането на лихвите в банките. За първото тримесечие на 2009 г. влоговете на граждани в банки са се увеличили с 411 млн. лв. до 22,368 млрд. лв., сочат данните на БНБ.

Парите са разпределени в над 12,3 млн. отделни влога. За година увеличението на влоговете на гражданите е с 2,693 млрд. лв., а средният размер на един депозит е 1806,4 лв.

Големите влогове също се увеличават, сочи статистиката на БНБ. Депозитите над 50 хил. лв. нарастват със 127,3 млн. лв. до 6,099 млрд. лв. към 31 март. Това са 27,3% от спестяванията на физически лица. Броят на големите депозити над 50 хил. лв. се увеличи до 50 537, или 0,4% от всички депозити на граждани.

Причина за това е увеличеният размер на гарантираните депозити в банки, смятат експертите. Преди няколко месеца, след промени в закона, максималната гарантирана сума стана 100 хил. лв. Това позволява на фирми и граждани да държат по-солидни спестявания в банките, а не извън тях. Друга причина са увеличените през последните месеци лихви в резултат от надпреварата на банките за привличането на средства.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход