Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2
05-06-2009 - 13:40:39
Съгласен! Цифрата на безработните у нас изключително много се нагажда и то по много начини. Коганев и Дивал не споменаха също така:
- огромния брой хора който се занимават с нещо си по програми за заетост на самите бюра по труда, и единственото което се постига с тез програми, е да им се дават некви заплати вместо помощи, но само и само де не се водят безработни
- Огромният брой хора който вече от няколко месеца работят на 4 часов работен ден или по 2 дена в седмицата
- Огромният брой хора който от няколко месеца са в неплатен отпуск но се водят на работа(в родният ми град най-големия завод от нова година на сам привиква в началото на всеки месец служители си им казва да дойдат другия месец). ТЕЗИ НЯКОЛКО ХИЛЯДИ ХОРА СЕ ВОДЯТ НА РАБОТА!




Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-06-05 13:42 от popa.
Re: Преглед на печата 2
05-06-2009 - 13:49:45
Не съм споменал всички останали които вие споменахте защото онова което се изнася са така наречените официални данни
Трябва да сме наясно че живеем във фалирала държава и е само въпрос на време това да се каже по новините ....и тук вече не стои въпросът дали има пазар на имоти или колко струва един имот - в краина сметка никои не си плаща каюта в потъващ кораб ..............
Re: Преглед на печата 2
05-06-2009 - 14:15:46
Въпросът е защо бизнесът търпи подобни манипулации? Пример- Собствениците на МОЛ- ве следят официални данни като безработица, доходи и т.н за да си формират наемите. Тези собственик гледа официалната статистика – безработицата се е покачила с 0,000001%…..О, супер. Я да зема да им дигна наема на тез търговци. Търговеца обаче изкарал с 50% по-малко от предходния месец и тръгва да спори с инвеститора. Ми не е виновен Инвеститора- другаде е вината…..
Re: Преглед на печата 2
05-06-2009 - 15:18:26
Благодаря за коментарите. Аз не знаех, че е такава работата, щото в моята сфера криза няма. Винаги съм гледал макроикономически и съм се стараел да не се подвеждам от злободневни глупости. Сметката за мен е ясна - няма прозводство, а хората със скъпи коли и в мола опашка правят. Не ми трябва нито телевизор нито вестник да ми каже за какво иде реч. Напоследък обаче гледам малко новини през интернет и си вземам от по някоя бройка от вестника в офиса. Все едно чета вестник от преди 2 години. Всичко което казвахме тогава се случва сега. За какво да давам пари за вестници след 1 година, за да гледам че борда е паднал? Не благодаря. Няма нищо по-непотребно от вчерашен вестник.
Re: Преглед на печата 2
05-06-2009 - 19:15:54
popa Написал:
-------------------------------------------------------
> Въпросът е защо бизнесът търпи подобни
> манипулации? Пример- Собствениците на МОЛ- ве

Бизнесът тъдява се прави по образ и подобие на вот този бизнес. Затова.
Re: Преглед на печата 2
05-06-2009 - 21:27:33
А колко са хората освободени по взаимно съгласие,при това положение нямат право да се запишат като безработни. :cry: :cry: :cry:
Re: Преглед на печата 2
05-06-2009 - 21:37:16
А тоя умник като каже нещо ,смятай го на обратно

Орешарски: Няма пряка заплаха за обезценяване на лева


[money.ibox.bg]
Re: Преглед на печата 2
05-06-2009 - 23:40:02
Орешарски казва точно каквото трябва. Друг въпрос е, след толкова глупави приказки и откровени лъжи, вярва ли някой изобщо на правителството.
Re: Преглед на печата 2
06-06-2009 - 10:01:08
Re: Преглед на печата 2
06-06-2009 - 10:27:52
avatar
БСП кърти мивки с кампанията си - в карето с реклами от google само техни:

*
Докога ще затваряме очи?
България се превръща в помийна яма Спрете това на bokluk.org
www.bokluk.org
*
Избори?
Разбери кого избра Бойко. Кого ще избереш ти?
www.boykostov.info
*
Бойко, стига вече криене
Ела на дебат като истински мъж Гласувай за ТВ дебат!
www.stanishev.bg
*
Май Борисов няма отговори
Защо иначе бяга от въпросите? Гласувай за ТВ дебат!
www.stanishev.bg
*
Повишаване на пенсиите
Открийте колко ще се вдигнат пенсиите. Само с БСП.
www.bsp-eu.bg

Някой, който разбира от реклама, правил ли е приблизителна оценка на кампанията им в нета? Сумата е доста любопитна smiling smiley


igra4 Написал:
-------------------------------------------------------
> А тоя умник като каже нещо ,смятай го на обратно
>
> Орешарски: Няма пряка заплаха за обезценяване на
> лева
>
>
>


Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход