Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2

Публикувано от Imotenbalon 
%
Re: Преглед на печата 2
27-11-2009 - 11:45:59
avatar
[paper.standartnews.com]

Цитат: "Със сигурност все още не сме в най-тежката фаза на отражение на световната икономическа криза. Очакват ни трудни времена."


Така, че драги съфорумци не бързайте с покупките на панелки. Куку ви каза каква ще е цената им.

====================================================================
А портрета ми от аватара строго ви следи. Кой съм аз, че да се съмнявам в себе си? ====================================================================
Re: Преглед на печата 2
27-11-2009 - 23:40:32
Леко връщане към "близкото" минало. Още една версия на какво се е случило с парите:

[frognews.bg]
%
Re: Преглед на печата 2
28-11-2009 - 00:20:19
avatar
Quote
BulCan
Леко връщане към "близкото" минало. Още една версия на какво се е случило с парите:

[frognews.bg]

BulCan,

Това не е версия, а самата истина. Не съм очаквал, че ще излезне наяве (явно никой не е посмял да публикува освен frognews). От друга страна познавам Кольо Парамов и знам, че е честен, скромен и работлив човек. След като прочетох интервюто вече наредих пъзела от който ми липсваха парчета. Имаше външнотърговски дружества, всякакви представителста (вкл. и такива създадени за разузнаването) с доста капитали в чужди банки отделно и други активи, които дори не бяха приватизирани, а чисто и просто присвоени. За жълти стотинки бяха приватизирани дружества с огромен баланс в чужбина без той да бъде взет под внимание.

Да си призная аз също съм бил заблуден по отношение на Луканов.

====================================================================
А портрета ми от аватара строго ви следи. Кой съм аз, че да се съмнявам в себе си? ====================================================================



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2009-11-28 01:05 от %.
Re: Преглед на печата 2
28-11-2009 - 02:16:10
BulCan,

Това не е версия, а самата истина. Не съм очаквал, че ще излезне наяве (явно никой не е посмял да публикува освен frognews). От друга страна познавам Кольо Парамов и знам, че е честен, скромен и работлив човек. След като прочетох интервюто вече наредих пъзела от който ми липсваха парчета. Имаше външнотърговски дружества, всякакви представителста (вкл. и такива създадени за разузнаването) с доста капитали в чужди банки отделно и други активи, които дори не бяха приватизирани, а чисто и просто присвоени. За жълти стотинки бяха приватизирани дружества с огромен баланс в чужбина без той да бъде взет под внимание.

Да си призная аз също съм бил заблуден по отношение на Луканов.[/quote]

За Луканов започвам да си мисля, че и аз съм бил заблуден. Слагал съм го в един кюп с Лилов, Дойнов, Балев, а май не е съвсем така. Нареждам си и си пререждам пъзела и се опитвам да си подредя картинката. Има едни клипове на youtube интервю с вдовицата на Луканов. Там казва доста неща, е не всичко, но казва и истини. Говори за доста хора, кой какъв е бил, сега какъв е, отказа да коментира само една личност, започва и после се отказва. То и си личи по това как е тя сега, децата им как са и как са на останалите другари децата. Кого гръмнаха и кого не. По стечение на обстоятествата съм се срещал с този или онзи или децата им и то отвъд Атлантика, ама както всички знаем, Интернета не е анонимен, та ще си трая. Остава да свържем пъзела и сега какво точно се случва, дали не е един нов 10 ноември? Както и тогава дали не се правят "промени", само защото е ясно, че не става ептен както я караха преди и трябва да се понагодят към новите реалности. Кой стои зад всичко? Това, че на народа му е писнало от предишното управлени е така, ама нещо "не го купувам" като основна причина. До година - година и половина ще се поизясни, както винаги пост-фактум. Да не се окаже само "вижте сега, налага се да ви предадем на прокоратурата в момента, ама няма страшно, ще се проточи, ще се забрави и след време никой няма да го интересува". Интересни нещица...
Re: Преглед на печата 2
28-11-2009 - 03:21:50
avatar
Африканци ни правят бебета

София. Африканци и други представители от трети страни могат да решат и отрицателния прираст у нас, смята проф. Катя Владимирова от УНСС. Ако млади хора от Африка, Азия и Латинска Америка се заселят у нас, те ще започнат да раждат деца, които ще бъдат български поданици, аргументира се преподавателката по икономика. Тя даде за пример Франция в която живеят много семейства с африкански произход. Докато се правим на горди, нацията ни застарява и се топим всяка година с близо 34 000 души, коментира експертката.
Аре честито уредихме балъци за панелките и новите кимизарници. Бльокерите да се стяга че работа ги чака.http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2009-11-28&article=303697

Ни копува ни продава
Re: Преглед на печата 2
28-11-2009 - 03:53:43
Quote
ТОРТКО
Африканци ни правят бебета

София. Африканци и други представители от трети страни могат да решат и отрицателния прираст у нас, смята проф. Катя Владимирова от УНСС. Ако млади хора от Африка, Азия и Латинска Америка се заселят у нас, те ще започнат да раждат деца, които ще бъдат български поданици, аргументира се преподавателката по икономика. Тя даде за пример Франция в която живеят много семейства с африкански произход. Докато се правим на горди, нацията ни застарява и се топим всяка година с близо 34 000 души, коментира експертката.
Аре честито уредихме балъци за панелките и новите кимизарници. Бльокерите да се стяга че работа ги чака.http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2009-11-28&article=303697

Хе хе, ами да направят една точкова система както емигрантските държави и да започнат да избират по нея "каймака и мозъците" от желаещите от цял свят, ама какво могат да им предложат в сравнение с гореизброените страни? Другият вариант е да се вземат гастарбайтери, бачкери, общаци, ама и за тях има много по-зелени пасища, а и в БГ е пълно с такива без работа. Трети вариант е да се вземат бежанци от Сомалия, Афганистан, Судан, Чад и подобни райони, но те веднага лягат на гърба на държавата, а при помощ за безработни българи от 170 лв. не знам колко трябва да им се дава на тях за да са навити да се заселят в БГ. За да се внася "население", даже каквото и да било, трябва да се привлече с нещо, а България си има достатъчно цигани - български поданници по рождение и перманентни клиенти на социалните служби, които поне до някъква степен говорят български и няма нужда да се харчат пари за курсове по езиково обучение. Да, с привлечен човешки ресурс може да се гради демография, но само при много силно развити държави, които си имат традиции в това и които могат да си позволят сериозни финансови инвестиции за целта. При нас приоритета по-скоро е да се задържат и стимулират тези, които не са напуснали държавата все още.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-11-28 03:58 от BulCan.
Re: Преглед на печата 2
28-11-2009 - 12:49:31
Цитат:
Българинът е голям тарикат, особено когато дължи пари
[capital.bg]

Мнението ми от преди 10г. започва да увира в нечии глави




Цитат:
От началото на годината, заради кризата, реализацията, тоест упражняването на държавна принуда върху недвижими имоти, става все по-трудна. Няма наддавачи, няма купувачи, защото хората нямат пари в брой, за да купуват имоти.


Ррррррррръст!





Цитат:
Дълговете растат, а събираемостта намалява
[capital.bg]


Ррррръст на повишение на нарастването
Re: Преглед на печата 2
29-11-2009 - 12:13:16
Предстои нова криза – за пристанищата.

"Базираната в Лондон консултантска компания Drewry Shipping Consultants предвижда спад от 10,3 на сто в превоза на контейнери тази година. Предишната най-слаба година от началото на превоза на контейнери през 1956 година е 1982 година. Тогава статистиката е отчела ръст на превозите от 4,6 на сто."

[www.investor.bg]
Re: Преглед на печата 2
29-11-2009 - 15:13:47
avatar
И все пак има голяма вероятност за много скорошен ръст на имотите в България!*yes*

[www.dariknews.bg]

Задават се купувачи!

Вечно ЖЪДЕН!Ебем ти ебане пред пиене!
Re: Преглед на печата 2
29-11-2009 - 16:18:47
Quote
Бойчо Курдисания
И все пак има голяма вероятност за много скорошен ръст на имотите в България!*yes*

[www.dariknews.bg]

Задават се купувачи!

:} :]:}:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход