Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

как да подсетим хазяите?

Публикувано от Huba-Buba 
Re: как да подсетим хазяите?
15-03-2009 - 10:47:42
няма значение дали дохода ми е надолу или нагоре
важното е дали цената на дадена стока е нагоре или надолу.
извиването на ръцете се прави когато няма друг вариант
но понеже вече има много варианти а май-юни ще има още повече - ще избера някой от тях
Re: как да подсетим хазяите?
15-03-2009 - 10:49:18
Ало , модераторчето на "Недвижими имоти" в дир -а, не ти ли омръзна да лъжеш бе , нещастен комплексар ! Преди време разказваше как си купил жилище и си платил само 500 евро на наглите брокерчета, сега пък под наем живеел ! Тъп си като слонски задник, опитваш се и тук като в дир-а да създаваш теми от типа на "Я да видим сега колко сте подготвени" , ама не вървиш. Темата, която си пуснал няма нужда от никакво разискване, при опит за промяна на някакъв договор единственото , което се прави е да се опитат двете страни да се разберат отново, при нови условия.
За пишешите в този форум колеги - този неудачник от известно време е мод на клуба в дир и ако влезете там , ще видите как си избива комплексите на гърба на брокерите, понеже тук няма как да го направи.
Re: как да подсетим хазяите?
15-03-2009 - 10:52:29
кичо лайк мъней
кичо няма мъней и сега приказва за да си прави вятър на устата
както вече казах в дир-а не съм влизал от години
Re: как да подсетим хазяите?
15-03-2009 - 11:02:19
Дъвка, дъвка, не само си тъп, ами и си много прозрачен, не трябва много акъл , за да те разпознае човек като прочете неповторимия ти неграмотен и изпълнен със злоба стил, освен това дали някой познава друг счетоводител, който хем пише непрекъснато във форума за имоти, хем толкова да мрази брокерите ? Никаква разлика няма , на двете места си толкова еднакъв, че няма как да те обърка човек , ти си изтъкан от комплекси и злоба, що така ?
Re: как да подсетим хазяите?
15-03-2009 - 11:07:55
Huba-Buba Написал:
-------------------------------------------------------
както вече казах - аз мисля рационално
.................................................



....."точно защото видях наеми на сходни имоти с 30% по-нисък наем и имоти с 20% по-голяма квадратура на същата цена поставих въпроса. ".....


Както вече ти казах: пръдле-теоретик си. Защото ти "гледаш наеми" в сайтове за обяви, а сериозните хора задължително оглеждат имота ФИЗИЧЕСКИ, преди да правят изводите си.


Re: как да подсетим хазяите?
15-03-2009 - 11:50:48
"Въпрос към наглите брокери"
"Към комисионерчетата, я да ви чуя защо смятате"
"Комисионерчетата"
" Понеже се начетох какви"ентеуекти" сте брокерите "
"Към новите мутри"
" Към брокерите-"Не наядохте ли се да ви приседне"
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Това са само част от темите, които е спретнал новия модератор на клуб "Недвижими имоти" в дир, познахте ли дъвката, колеги ? Още ли ще отричаш тъпчо ?
Re: как да подсетим хазяите?
15-03-2009 - 12:37:04
avatar
dicho Написал:
-------------------------------------------------------
> "Въпрос към наглите брокери"
> "Към комисионерчетата, я да ви чуя защо смятате"
>
> "Комисионерчетата"
> " Понеже се начетох какви"ентеуекти" сте брокерите
> "
> "Към новите мутри"
> " Към брокерите-"Не наядохте ли се да ви
> приседне"
> --------------------------------------------------
> --------------------------------------------------
> -------------
> Това са само част от темите, които е спретнал
> новия модератор на клуб "Недвижими имоти" в дир,
> познахте ли дъвката, колеги ? Още ли ще отричаш
> тъпчо ?

Хи,хи! Скоро събрани съчинения може да издаде, стига да има кой да му ги плати!
На мен ми прави удоволствие да му съпоставям "творенията", защото пише, горкия, ама забравя какво. Като това- преди месец, два- че току що си бил наел апартамент- беше "с връзки" и тънко. Пък сега се оказа, че от години наемодателите му били вдигали наема. Пак му е и скъпо..........голям смях!:]
Re: как да подсетим хазяите?
15-03-2009 - 12:47:17
камито и кичо - еманацията на БГ брокерската простотия
ако бях брокер щеше да ме е срам заради тях
сега ме е срам само за това, че се наричат българи

моля модераторите да затворят темата, защото явно нищо полезно няма да се научи. въпреки, че според мен е суперактуална и много хора си задават този въпрос.
Re: как да подсетим хазяите?
15-03-2009 - 13:13:32
Huba мен ме вълнува съвсем същия въпрос. Нямам опит, но ако имаш свободно време бих ти препоръчал да ходиш на огледи и да предлагаш по-ниски цени. Това ще те ориентира каква е реалната ситуация. Ако собствениците имат проблеми ще са склонни да отстъпят. Почни от по-ниски цени и ако откажат, на следващия оглед качвай с малко.
Ако наистина разбереш че цените са надолу пиши тук. Ще следя форума. В този форум се мотаят предимно брокери и едва ли ще получиш ценен съвет. Навярно някъде има форум или сайт за нашите проблеми. Тука ще слушаш само прототии от сорта че цените са само нагоре.
Re: как да подсетим хазяите?
15-03-2009 - 13:30:37
avatar
steppenwolf Написал:
-------------------------------------------------------
> Huba мен ме вълнува съвсем същия въпрос. Нямам
> опит, но ако имаш свободно време бих ти препоръчал
> да ходиш на огледи и да предлагаш по-ниски цени.
> Това ще те ориентира каква е реалната ситуация.
> Ако собствениците имат проблеми ще са склонни да
> отстъпят. Почни от по-ниски цени и ако откажат, на
> следващия оглед качвай с малко.
> Ако наистина разбереш че цените са надолу пиши
> тук. Ще следя форума. В този форум се мотаят
> предимно брокери и едва ли ще получиш ценен съвет.
> Навярно някъде има форум или сайт за нашите
> проблеми. Тука ще слушаш само прототии от сорта че
> цените са само нагоре.


Явно, не си чел нищо от това, което сме писали. Нито официалната статистика- явно, щом не отговаря на желанията ти, всичко е простотия.
Форумът е за имоти и колкото и да ти е чудно, е нормално в него да се "мотаят" брокери. И е нормално да поназнайват какво се случва на пазара.
Ще ти обясня защо нищо смислено няма да научиш от дъвката.
Защото, нямаш представа в кой град е той.
Защото нямаш представа, къде в този град , е ситуирано жилището му, колко е голямо, какви екстри има, обзаведено ли е.
ЦениТЕ на наемиТЕ и имотиТЕ- такова понятие е изпразнено от съдържание.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход