Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пречукахме ли се тези които се купихме имот миналата година?

Публикувано от Littleone 
Re: Пречукахме ли се тези които се купихме имот миналата година?
09-03-2009 - 22:51:41
аааа щом е от Милано - може :]
Re: Пречукахме ли се тези които се купихме имот миналата година?
09-03-2009 - 23:13:06
чета темата, и се сещам за тази мисъл: "Животът е това което се случва, докато кроим планове..." Джон Ленън smiling smiley
Re: Пречукахме ли се тези които се купихме имот миналата година?
10-03-2009 - 07:42:55
В Надежда и Свобода ново завършено строителство на 500 евро на кв.м. няма
Re: Пречукахме ли се тези които се купихме имот миналата година?
10-03-2009 - 10:24:09
Добро социологическо проучване дотук clap:
Re: Пречукахме ли се тези които се купихме имот миналата година?
10-03-2009 - 12:30:54
........



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-10 11:22 от анита.
Re: Пречукахме ли се тези които се купихме имот миналата година?
11-03-2009 - 22:52:55
Scyther Написал:
-------------------------------------------------------
> Пречукахме ли се тези които се купихме имот
> миналата година?
>
> Да.
>
> Болезнено и жестоко, но това е истината. Никой не
> ви е карал насила. Вие го правехте от алчност, за
> да спечелите на гърба на нуждаещите се, но не ви
> пукаше особено на чий гръб. Важното беше онзи
> 20-30% годишен растеж. Така пречукахте и
> нуждаещите се, които се заробиха със заеми за по
> половин живот, природата, икономиката и вас
> самите.
> Сега важното е друго - че всичко това беше.
>
>
> "Делото по спасяването на давещите се е дело на
> самите давещи се!"
> Scyther


Scyther наистина е жестоко и злобно това което си написал, човека споделя проблемите си а ти злорадстваш?

650Е по БДС не е лошо, освен ако кварталът не е наистина прекалено тъп.
Мнението ми е, че изобщо не бива да се възприемаш за жертва. След година-две най-вероятно ще си доволен от покупката: в момента довършителните работи са евтини - на 50% от цените през миналото лято и майсторите на са толкова велики вече /миналото лято работеха със "списък на чакащите", а 100 лв. на ден не им харесваха/, малко по-евтини са и материалите.
Re: Пречукахме ли се тези които се купихме имот миналата година?
12-03-2009 - 12:53:21
Печеленето от наеми е пенсионерска работа или за перачи...
хей недей така не е само пенсионерска много добра работа си е печеленето от наеми позволява ти да си ходиш за 1 месец до бангкок или доминиканската република и да пестиш от парно - защото лично установих че сметката за парно за януари изплаща 12 дни на плажа в тайланд!!!!
Re: Пречукахме ли се тези които се купихме имот миналата година?
12-03-2009 - 13:21:00

Здравейте Littleone,смятам,че ти изобщо не си се прекарал,защото купуваш апартамента за собствено ползване,а и си продал друг недвижим имот по същото време.Ако го беше купил със спекулативна цел то тогава нещата щяха да стоят по съвсем различен начин и за да бъда съвсем открован,ще ти кажа,че и аз купих апартамент и то ваканционен имот със ясното съзнание,че цените падат или поне ще паднат,но си направих сметката,че тази покупка няма да наруши начина ни на живот,а и само сега дъщеря ми е на 3 г.,синът ми е на 7г. и ние го ползваме по цяло лято,децата са щастливи и нямаме никъкво намерение да го продаваме поне още 15г.Но дори и тогава цените да са по-ниски,пак няма да съжалявам,защото децата ми ще са изживяли едно красиво,щастливо и синьо детство.Така,че смятам покупката на НИ може да се погледне от много гледни точки.
Re: Пречукахме ли се тези които се купихме имот миналата година?
14-04-2009 - 19:26:44
Такива ограничени като анита никога няма да имат жилище като хората и вечно ще са без пари, че кой ще и продаде хубав качествен апартамент в хубав квартал на 1000 лв. квадрат, това никога няма да стане. Който си е купил преди време апартамент на каквато и да е цена не се е прецакал със сигурност, защото има къде да живее взел си е нещо качествено и хубаво и си е на свой терен. И аз си купих миналата година на височка цена но съм доволна и не си мисля че съм прецакана, защото като брокер толкова имоти съм гледала отогава но по хубав от моя не съм видяла, а и детето ми от вратата на блока отсреща му е училището и то не търчи сутрин по 1 час с градски транспорт а и на мен ми е близо до офиса и аз не пътувам по 2 часа в задръстванията. А в момента общо взето се продават лоши жилища хубавите собствениците си ги пазят да ги продадат при по добри времена, в момента ни ги пускат да ги даваме под наем, общо взето на пазара в момента няма много хубави и качествени жилища. Малко пари но за боклуци. *yes*
Re: Пречукахме ли се тези които се купихме имот миналата година?
14-04-2009 - 20:48:13
Колко мъка има по този свят...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход