Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пречукахме ли се тези които се купихме имот миналата година?

Публикувано от Littleone 
Re: Пречукахме ли се тези които се купихме имот миналата година?
07-03-2009 - 00:38:45
Остана ли без работа това ще направиме, нема начин.

Много съм объркан.

Точно са ли намери да стане тая криза...
Re: Пречукахме ли се тези които се купихме имот миналата година?
07-03-2009 - 01:03:56
Едва ли някой може да каже дали си се набутал.Отговорът е "по-скоро да" на тоя етап,ама това е само моментно състояние.Като се спре пзара някъде,ще знаеш точния отговор.Балона на имотите е ясен от доста преди 2007-а...принципно...Дори и без световната криза,свръхпредлагането изглежда е щяло да стане факт в рамките на 1-2 години...колкото да се завършат следващата партида строежи.
Re: Пречукахме ли се тези които се купихме имот миналата година?
07-03-2009 - 01:12:53
Ускорени времена братя и в библията го пише,кризата ще е спасение не се кахърете.
Re: Пречукахме ли се тези които се купихме имот миналата година?
07-03-2009 - 01:34:41
ако е в средно добър софииски квартал си си ОК
Re: Пречукахме ли се тези които се купихме имот миналата година?
07-03-2009 - 02:46:01
Littleone,

Въобще не се тормози да мислиш прекарал ли си се или не. Не се обръщай назад!

Сбъркал или не, нищо не можеш да промениш! Така, ако се терзаеш, ще пропуснеш да видиш други възможности. Гледаш напред!

Тук всеки ще ти даде някакъв съвет. Може, никой да не ти пасне, но вероятността да ти даде идея косвено за нещо друго, е много голяма.

smiling smiley
Abu
Re: Пречукахме ли се тези които се купихме имот миналата година?
07-03-2009 - 08:55:50
На мен пък ми изглежда много успешна сделката. Представи си нищо да не беше правил миналата година и бизнесът пак замира. Предполагам, малко кеш ти е останал от продажбата на стария апартамент - ако работата върви, влагаш го в новия за довършителни, ако не върви, подпомагаш бизнеса и оставяш довършването за по-добри времена. В това състояние ли беше договорката ти със строителя да го получиш? Щото ако няма възможност той да го завърши, може да се приказва за някое и друго допълнително помещение от построеното, вместо довършване и затваряне на пари.
Ще видиш, че ако не си на зор да живееш в апартамента, не пречи да си стои недовършен. Туй за пропуснатите наеми и т.н. да не те тревожи, нали не си с кредит. По-важно е да се развива основната ти дейност, там се печели много по-добре. Печеленето от наеми е пенсионерска работа или за перачи...
Re: Пречукахме ли се тези които се купихме имот миналата година?
07-03-2009 - 09:57:30
Abu Написал:
-------------------------------------------------------
>... Печеленето от наеми е пенсионерска
> работа или за перачи...

"Печеленето' от наеми е едно, а закърпването на бюджета - друго winking smiley
Аз познавам един, който така се 'пенсионира' на 40 години с доход 2000 Е/месец, но не се е оплакал до момента smiling smiley

Re: Пречукахме ли се тези които се купихме имот миналата година?
07-03-2009 - 10:20:22


E, все едно, че го купуваш готов сега на 650. Еми, много добра цена, какво искаш.
И тогава, когато си платил, е било на добра цена.
Няма да паднат скоро на 300, не се тревожи.

Е това е проблемът на българина - ако може да мине другия, ама той да не се мине.

Чао!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-07 10:34 от general.
Re: Пречукахме ли се тези които се купихме имот миналата година?
07-03-2009 - 10:51:55
Не си се прецакал. Щом си успял да продадеш и с парите да купиш нещо, което е вече завършено не мисля, че имаш повод за притеснение. Единици сме тези, които продадохме и излязохме под наем smiling smiley Щеше да си прецакан, ако беше теглил кредит за тази пущина. Сега освен да се надяваш да свърши скоро кризата, за да можеш да си довършиш нещата, друго не ти остава.
Re: Пречукахме ли се тези които се купихме имот миналата година?
07-03-2009 - 15:26:30
Littleone Написал:
-------------------------------------------------------
>
> От друга страна успяхме да продадем стар
> апартамент в блок на адски надута цена.
>
> Пълна лудница.
>
> Да ме е яд или да не ме е яд - това е въпросът.
>
> И цените още ще падат...



Ало,"набутания", а защо не се кахъриш за този със "адски надутата цена"?Кой го знае и колко пари е хвърлил за ремонт.Или той може да бъде прецакан,но ти не?Това е живота!
:g:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход