Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мина ли върха на кризата в България?

Публикувано от др. Иванов 
Re: Мина ли върха на кризата в България?
03-03-2009 - 17:15:06
Иванов пак ми избяга по тъча smiling smiley
Re: Мина ли върха на кризата в България?
03-03-2009 - 17:23:35
Иванов, те сега леееко поевтиняват, но няма да е задълго. Април ще излязат резултатите за първото тримесечие и там ще се види българската машина наречена икономика и финансово здраве. Ще изумим за пореден път света и като се юрнат едни ми ти ПЧИ и нисколихвени кредити - отидоха имотите в небесата. Ще има да се тръшкаме тук и да роним сълзи - една камара народ, излъгани и с мокри сънища за по 300 евро/кв. Пък лятото, когато триглавата ламя пусне властта, ще дойдат такива добри времена за инвестиране, че растежът ще е гарантиран с по минимум 50% на година и то за петилетка поне. Имотите ще се продават не на дупка, не "на зелено", а на мисъл. Камито ще спре да пише, че от работа и клиенти няма да има време за глупости по форумите. "Адрес" пък ще сложат 10% комисион за купувачите, че малко от малко да поуспокоят пазара, че дъх да си поемат. Чувам, че прозорливите чужденци си продали ваканциите по карибите, за да купят ол инклузив почивки по сънито. Задръстват се сървърите на туроператорите ни от септември насам. По-престижни били курортите ни, по-чисто и по-синьо било морето ни, по-луксозно, и мааалко по-скъпичко...
Даже ранните звуци по нашите курорти от багери, кранове и звучни балкански псувни им действали по-релаксиращо от СПА услугите ни.
Така че строй и инвестирай смело! Това е шансът на България да ги изпреварим онези с "измислените" икономики.

Айде, че от банката ме търсят за неплатената вноска. *drunk*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-03 17:30 от Scyther.
Анонимен потребител
Re: Мина ли върха на кризата в България?
03-03-2009 - 17:40:15
Преди няколко седмици имахме визита от "горе".
Та, според оптимистичните прогнози на Запад са на средата на падането, според песимистичните - никой не знае къде е дъното.

При нас нещата идват с малко закъснение.
Така че ние тепърва ще усещаме кризата.
Re: Мина ли върха на кризата в България?
03-03-2009 - 18:15:34
Дивал, не мога да се съсредоточа, защото е национален празник и празнувам, но тези до брега може да станат. Колко квадрата са и къде, регулация и цени?ко са по големи ми изпрати скици и ще ги дам на хора дето продадоха страшни боклуци на руснаци, само защото бяха на първа линия.

На запад нека си има криза, кой какво дробил да си сърба. Въпросът е, че тук май започва да се разминава и досега никой не е казал нещо смислено срещу това. Даже с изненада откривам всенародната подкрепа за мнението ми.
Re: Мина ли върха на кризата в България?
03-03-2009 - 18:28:41
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------
Дано не прозвучи нахално, ама мога ли да помоля за кратък списък на "измислените икономики, които се формираха от адвокатски и фризьорски услуги. "?

Например САЩ. Там трябва да добавим и трудът на домакините, който също влиза в БВП.

.................................................

Дугарю Иванов - в средата на 90-те, покрай следването ми попаднах на един забележителен текст от един не по-малко забележителен народен професор от селски произход / ст.н.с., чл.-кор., академик и пр., локация - АОНСУ/, който няколко месеца преди падането на Берлинската стена съвсем сериозно твърди, че пред соца са се открили нови и твърде светли перспективи с оглед на последните му зашеметяващи икономически и прочее успехи.
Винаги съм се чудел - кой е вярвал на подобни глупости, защото, доколкото знам, още през 1989-а за всички здравомислещи хора е било очевидна една друга истина....
Е, сега имам честта да разговарям с несъмнен ученик на този народен учЕн.
Голям кеф е да се общува с човек, който икрено вярва, че държавата с най-мощна икономика, основана на зашеметяваща енергетика, високи технологии, военна и цивилна промишленост, образование, здравеопазване, наука вкарана в производството и пр, и пр. дължи огромния си БВП на "адвокатско-фризьорски услуги + домакински труд".
Дето се вика - народният работническо-селски професориат има свой достоен продължител в закъсал червен дедо, цопнал в кризата с НИ в Родината.
Уникална атракция winking smiley
Анонимен потребител
Re: Мина ли върха на кризата в България?
03-03-2009 - 18:39:27
Тука още не можем да осъзнаем какви сме ги надробили
Re: Мина ли върха на кризата в България?
03-03-2009 - 19:01:54
Бай Пешо Написал:
-------------------------------------------------------
> greenbul Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > А спекуланти говорещи за 300
> > евро квадрата има само в твоята глава,
> защото
> > никой трезво мислещ човек не смята, че след
> като
> > паднат до 300 ще се вдигнат до 1300 в
> обозримо
> > близко бъдеще. Имотният балон ще държи топло
> на бг
> > баламурниците дорде има живи свидетели да
> > разказват.
>
> 300 Е/м2 не е лоша цена, и аз ще си кпя!
> javascript:emoticon('')
>
>
>


Ще купиш ама това не те прави спекулант защото в следващите 10 години едва ли ще успееш да продадеш за повече.
Re: Мина ли върха на кризата в България?
03-03-2009 - 19:13:29
ivorad Написал:
> Дето се вика - народният работническо-селски професориат има свой достоен продължител в закъсал
> червен дедо, цопнал в кризата с НИ в Родината. Уникална атракция

Кой като нас - имаме си ги двама такива тук. Редуват се, сега Пунди е в почивка smiling smiley
Re: Мина ли върха на кризата в България?
03-03-2009 - 19:29:09
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> до др Иванов
> местоположение гр.Каварна
> Парцел +готов проект, ток,вода, газ , разрешително
> за строеж-платено
> Рзп на парцела 1666кв.м -за четериетажна сграда
> На 200-300 метра от плажа , страхотна морска
> панорама - може да си види от Албена до нос
> Калиакра всичко
> В момента има направен изкоп
> цена на целия проект 300хил евро
> за теб - 150 хил евро
> смятам знаеш колко струва проект +разрешителни и
> тн , само за изкопа са платени около 9хил евро
> достъпа до имота е само по асфалтов път , към
> парцела се предоставя общинско място за паркинг
> готови документи за сделка - когато кажеш

Защo така с тези цени бе хора. Др. Иванов ви каза-кризата си отива. Не се минавайте!
К
Re: Мина ли върха на кризата в България?
03-03-2009 - 19:29:49
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------
> Въпросът е, че тук май започва да се
> разминава и досега никой не е казал нещо смислено
> срещу това. Даже с изненада откривам всенародната
> подкрепа за мнението ми.

Прав си Другарю/както обикновено/! Докато вилнее на запад, КРИЗАТА,така ще се е изморила,че до пристигането и при нас, ще има сили само да ни погали,като лек пролетен ветрец.

*smiley_ahh* winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход