Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мина ли върха на кризата в България?

Публикувано от др. Иванов 
Re: Мина ли върха на кризата в България?
04-03-2009 - 10:42:59
avatar
gekko Написал:
-------------------------------------------------------

> П.С. има и още един вариант.... става дума за
> странен фетиш, който другаря евентуално може да е
> развил, който се изразява в това че той се
> задоволява като бъде хулен и обиждан от хората,
> т.е. поведението му е такова за да може да бъде
> обиждан, което му задоволява сексуалния нагон.
> Някой психолог, занимаващ се с патологии може да
> даде повече информация.
>
> Кой от трите варианта е казусът иванов може би
> никога, няма да разберем

Ще ти обясня, Гечко. Само затова, че някой има мнение ,различно от твоето, не би трябвало да те провокира да го хулиш и обиждащ, и квалифицираш. Ако си достатъчно интелигентен и широко скроен..................или ако с това не задоволяваш изкривен сексуален нагон.
Прочети си последните постове- май имаш фетиш- кенефи и лайна. С огромно удоволствие повтаряш едно и също. С огромно удоволствие обиждаш. В това ли са концентрирани удоволствията ти?
Или просто е липса на първите седем години и интелигентност да разбереш, след като вече отдавна си ги израснал?

Re: Мина ли върха на кризата в България?
04-03-2009 - 10:45:16
Малко материал за размисъл...

г-нИванов да каже , що е то?



....................................
Как да си докараме страничен доход?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-04 11:16 от 465798.
Re: Мина ли върха на кризата в България?
04-03-2009 - 10:45:34
др. Иванов Написал:
> ... Но за разлика от пишещите тук, които едва ли са повече
> от 10 човека, този тема е прочетена за едно денонощие от 4500 човека.

Ще трябва да те разочаровам.
Четат темата около 50 човека. Броячът "Показвания" се увеличава всеки път, когато някой от тези 50 човека отвори страница от дадената тема. Всеки отваря последната страница, когато има индикатор "ново".



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-04 10:56 от barbaron.
Re: Мина ли върха на кризата в България?
04-03-2009 - 11:09:41
Това , че хотелите няма да отварят е защото кризата е в Европа ! А при нас каква криза бе хора ? Ние не сме излизали от нея ! :] :] :]
Банките не дават , защото всеки наш лев заминава за чужбина !



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-04 11:14 от MB2316.
Re: Мина ли върха на кризата в България?
04-03-2009 - 11:22:15
Ама на мен ми писна да слушам всяка година колко са лоши очакванията на хотелиерите по морето и как всяка година щели да фалират.И в края на лятото се оказва,че всичките някак са избутали сезона.Това се повтаря всяка година.Явно е,че тия изявления се ползват за някакви техни си,чисто стопански цели и се използва българската действителност.Я си представете от управата на "Хаят" да излязат с изявление колко са зле и колко лош им се очертава сезона...ми нали на другия ден акциите им ще паднат с 99,9% и наистина ще фалират...
Re: Мина ли върха на кризата в България?
04-03-2009 - 11:23:13
Малко материал за размисъл...

г-нИванов да каже , що е то?


Ще каже - глупоси! Това са статии, които се появяват преди всеки сезон. Бих се притеснил, ако ги няма. Терминът "ранно записване" е непознат в комплекса на народа. Договорите с тур оператори се правят през юли предишната година, това означава, че всички които работят с туроператори са приключили отдавна. Другите въобще това не ги интересува, защото те си отварят хотелите и хотелите се пълнят или не. Кой руснак, украинец, българин, чех, поляк, унгарец, сърбин македонец или румънец ще си направи предварителна резервация? Чехите, поляците и унгарците, русанци и украинци, които не са с тур оператор си идват след като няколко дни преди това си запазят места. Останалите търсят като дойдат. Това не влезе в чутурите на изпадналите ни журналисти.

Барбо, и тези 50 човека влизаха през 3-4 минути ли? Не, всеки мисли това, което съм написал, но от всякъде го залива плачът на "кризаджиите". И хората искат да прочетат, че не са луди, че това което виждат е вярно, а не това, което чуват.
Re: Мина ли върха на кризата в България?
04-03-2009 - 11:24:01
камелия Написалa:
> Защото питам и искам да знам? Защо всички сте
> толкова компетентни за нещата тук, а бягате от
> анализ на нещата там?
> Или ви е по- комфортно да се изживявате като
> последна инстанция, но без неудобни въпроси? И
> защо са ви неудобни?


Защото форумът е за имотите в България, hon.Има много интернет страници ,подобни на този ,отнасящи се за имотите в САЩ, Великобритания... или Нигерия например ,в които ако имаш време и се интересуваш или имаш желание можеш да се регистрираш и да изразиш мнението си ,като можеш да бъдеш сигурна ,че никой от участвуващите там форумисти няма да те укори защо изразяваш мнението си ,след като не живееш там...Ние не бихме могли да ти отговорим на всички въпроси ,които живо те вълнуват за Уса-та , защото трябва и да работим- форумите тук ,а и там са само за през почивката или вечер преди сън... Изпращам ти един сайт ,в който можеш да зададеш всякакъв вид въпроси и да получиш компетентен отговор на тях: [uk.ask.com]
*write* *book* *ok* *rose*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-04 11:26 от милко вълков.
Re: Мина ли върха на кризата в България?
04-03-2009 - 11:30:06
avatar
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
>
> Ще ти обясня, Гечко. Само затова, че някой има
> мнение ,различно от твоето, не би трябвало да те
> провокира да го хулиш и обиждащ, и квалифицираш.
> Ако си достатъчно интелигентен и широко
> скроен..................или ако с това не
> задоволяваш изкривен сексуален нагон.
> Прочети си последните постове- май имаш фетиш-
> кенефи и лайна. С огромно удоволствие повтаряш
> едно и също. С огромно удоволствие обиждаш. В това
> ли са концентрирани удоволствията ти?
> Или просто е липса на първите седем години
> интелигентност да разбереш, след като вече отдавна
> си ги израснал?
>
>


Кой съм обидил бе Ками, ти пък аз се опитвам да съм културен, ама понякога простотиите ви ми идват в повече. Ама явно и в Европа имат същия фетиш като моя защото и те това виждат в БГ, да не говорим, че и доста голяма част от българите живеещи в БГ, го виждат всеки ден, ти явно си имунизирана, браво за което, проявяваш сталиниски стоицизъм, както казва баща ми. Иначе истината понякога боли, но не се обиждайте като ви я казват, по добре аз да ви я кажа отколкото да си мислите че в БГ всичко е розово и да ставате за смях пред всички нормални цивилизовани държави и общества... А що се отнася до възпитанието, аз съм на принципа че каквото повикало такова се обадило.... Айде сега дишай спокойно и прочети това Линк.
Re: Мина ли върха на кризата в България?
04-03-2009 - 11:39:21
Многоуважаеми г-н Иванов, много мога да споря с теб за видовете туризъм и имат ли почва у нас , но няма смисъл. Малко криво ми стана че плюеш по курорт АЛБЕНА , които между другото му викат перлата на БГ черноморието .Явно наистина много отдавна не си ходил там , явно и не ти понася организацията в курорта , защот това е единственното място което не се позволява да бъде осирано
Много бих искал да изразя и мнение за цените , но явно не съм достатъчно компетентен
Аз знам само че една стока струва толкова колкото някои е готов да плати за нея
В момента строители и разни такива пищят и не искат да свалят
няма и да свалят, защото веднага биха признали поражението на пазара
Както обаче всички виждаме -пазар няма ! защо ли
Не очакваи силен летен сезон и не говори глупости
Re: Мина ли върха на кризата в България?
04-03-2009 - 11:39:51
Веднъж проверих всички статии на една журналистка от Дневник. Оказа се, че на година пише средно 3 статии по темата за туризма: преди сезона - колко ще е лош сезона. Някъде около август - как имало хора, но туроператорите се оплаквали, че туристите били бедни, от презастрояване и т.н., винаги придружени с интервюта със едни и същи туроператори, най вече от Р.Хук, и някъде октомври - колко силен е бил сезона и как туристите се увеличили с 15-20%.
Това е всяка година. Напишете ключови думи и ще го проверите, не само за Дневник, а за цялата ни преса. Пълна интелектуална безпомощност. Но никой не размахва октомврийските статии с хвалбите, а тези отпреди сезона.

Аз не казвам, че Албена е лошо място. Но за печеливш туризъм не става. Мои приятели ходиха преди 4-5 години и много го хвалиха, но оттогава идват на Сл.бряг. Било такова-онакова, ама са на комплекса при хората. А и не съм казал че е виновна "Албена", а че управата слуша общественото мнение вместо разума.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-04 11:42 от др. Иванов.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход