Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Прогнози за дъното на цените на НИ .

Публикувано от filmatoplo 
Re: Прогнози за дъното на цените на НИ .
08-02-2009 - 20:32:42
съгласен съм с всички ваши мнения , обяснете ми обаче защо в обявите цените са си същите - няма сделки , но цените стоят
Re: Прогнози за дъното на цените на НИ .
08-02-2009 - 20:37:35
avatar
Днес се обаждах за един апартамент в Сф до НДК (с изглед към НДК), 120 кв чиста площ, с мазе, таван, ид. части от земята и собственика ми вика, че го дава за 1000 евро квадрата. Аз му казах като намали още да ми се обади... и така приключихме разговора, очаквам го след 2-3 седмици да ми се обади. Ще ви кажа колко е смъкнал smiling smiley
Re: Прогнози за дъното на цените на НИ .
08-02-2009 - 20:40:11
avatar
Дивале, защото за да разбереш че цените са паднали трябва да звъниш и да си говориш с хората и те ти казват,"а бе ще ти го дам и с 40%та надолу от цената ако сте сериозни", така че мани ги ти тези цени в интернет, там има обяви в люлин панелки за по 120К евро. Абсолютно нереални цени !!!
Re: Прогнози за дъното на цените на НИ .
08-02-2009 - 20:42:25
нали им звъня .....все тая , отговарят ми че това е цената и толкова , но маи случвам все на посредници ....
Re: Прогнози за дъното на цените на НИ .
08-02-2009 - 20:47:44
avatar
Аз гледам само обяви от собственици, защото те са склонни да свалят, ако се занимаваш с брокери трябва да попаднеш на свестни, или си правиш оглед и после ги прескачаш, но най-добре е да гледаш обяви директно от собственика, като тази дето днес се обаждах.
Re: Прогнози за дъното на цените на НИ .
08-02-2009 - 20:52:09
има телефон и звъня- не знам че е посредник -така се оказва
аз още дебна един офис ....защото търата овца не предала на шефа си това което съм предложил...и като звъннах ми каза - не е съгласен
после като говорих с шефа и...човека каза - за пръв път чувам.....
затова съм се оттеглил от пазара...
Re: Прогнози за дъното на цените на НИ .
08-02-2009 - 20:52:19
avatar
gekko Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз гледам само обяви от собственици, защото те са
> склонни да свалят, ако се занимаваш с брокери
> трябва да попаднеш на свестни, или си правиш оглед
> и после ги прескачаш, но най-добре е да гледаш
> обяви директно от собственика, като тази дето днес
> се обаждах.

Ах как ще го закършиш хлапако ако те усетят че се е....ваш.Това е бизнес за милиони и в момента има АМА много нервни брокери. :]
Re: Прогнози за дъното на цените на НИ .
08-02-2009 - 20:55:14
avatar
Дивале, ама чакай бе човек, от тук нататака за дълго време ще е надолу, стой и ще го купиш 2пъти по - евтино. Аз линно само си гледам така информативно, за купуване още не е дошъл момента. А иначе правилото е да прескочиш всички брокери защото само лъжат и интригантсват, намираш собственика и с него почваш преговори и рано или късно ще ти свали.... въпрос на време
Re: Прогнози за дъното на цените на НИ .
08-02-2009 - 20:59:15
хич не го гледах информативно -хареса ми и съм готов да го платя...ама няма да стана кепазе с парите си
Re: Прогнози за дъното на цените на НИ .
08-02-2009 - 21:00:04
avatar
gekko Написал:
-------------------------------------------------------
> Дивале, ама чакай бе човек, от тук нататака за
> дълго време ще е надолу, стой и ще го купиш 2пъти
> по - евтино. Аз линно само си гледам така
> информативно, за купуване още не е дошъл момента.
> А иначе правилото е да прескочиш всички брокери
> защото само лъжат и интригантсват, намираш
> собственика и с него почваш преговори и рано или
> късно ще ти свали.... въпрос на време

Шмотко ти кога си правил сделка освен покупка на сандвич.А прескачането не е толко лесно.питай опитвали при добри имоти.Не давай опасни съвети, за които само си чувал. *huh*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход