Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

валутен борд

Публикувано от kuku987 
Re: валутен борд
05-02-2009 - 17:24:24
Мани другият майтап е "бабичка реститука...разбирай има недвижими имоти бол...купува двустайка по 1000е/м2" :}
Re: валутен борд
05-02-2009 - 17:38:40
avatar
Бабичките реститутки, може и да купят но не и на тези цени, те не са тъпите червени бабички !!!
Re: валутен борд
05-02-2009 - 17:41:14
Не просто няма да купят на тази цена, ами въобще няма да купят...все пак императивно приемаме че имат!
Re: валутен борд
05-02-2009 - 17:50:53
gogo84, можеш да спреш да приказваш глупости - сега.. вземи това време и научи някакъв занаят, нещо.. по полезен ще си за себе си.
Re: валутен борд
05-02-2009 - 17:51:32
avatar
А каква е връзката между милите и финансово стабилни бабички и валутния борд.
Ей неначесахте си езиците.Брех и експертите и чудото. :] :] :] :] :]
Re: валутен борд
05-02-2009 - 17:58:22
avatar
Познавам такива бабички и имат пари да и то не малко пари, но не са никак прости и знаят колко струват парите и няма да ги вкарат в бетон, ако няма да спечелят smiling smiley
Re: валутен борд
05-02-2009 - 18:02:33
avatar
gekko Написал:
-------------------------------------------------------
> Познавам такива бабички и имат пари да и то не
> малко пари, но не са никак прости и знаят колко
> струват парите и няма да ги вкарат в бетон, ако
> няма да спечелят

Брех и експерта и чудото
Брех и експерта и чудото
Брех и експерта и чудото
Брех и експерта и чудото
Брех и експерта и чудото
Брех и експерта и чудото
Брех и експерта и чудото
Брех и експерта и чудото
*xxx* *xxx* *xxx* *xxx*
Re: валутен борд
05-02-2009 - 19:39:36
Абе хора май нещо не четете добре. Предлагам ви да отидете да си направите по един очен преглед. Стига сте писали глупости и ще ми изкарвали думите на опаки. Казах много ясно, че ако има апартаменти за по 10 000 - 20 000лв. бабичките ще ги изкупят.
Никъде не съм казал, че ще купуват на 1000 EUR, на 500 EUR или на 200 EUR.
Айде моля ви се четете малко!

А това с бабичките го казах, защото според мен в по-старите хора са парите. Всичките ми познати които имам от по-младото поколение живеят месец за месец и нямат 100 лева спестени, ако им потрябват за нещо. Харчат си парите за всевъзможни щуротии.

Ето ви пример да ме разберете какво имам в предвид:
Младеж работи за 500лв. С тези пари обаче отива и си купува GSM за 500лв, тегли кредит и си купува кола за 4000 - 5000лв, отива петък вечер на дискотека - оставя там 50 - 100лв и т.н.

Един възрастен човек който работи за 500лв си кара жигулката, като отиде в магазина оглежда кое е най-евтино и изгодно и купува само това, без да се изхвърля и си прави сметка на всяка стотинка. Това което му остане от заплатата го къта.

И това което разправям не са измислици, а това го виждам всеки ден. Така че стига сте ми говорили глупости и сте си съченявали разни простоти!
Re: валутен борд
05-02-2009 - 19:46:28
Браточка пенсиите в БГ нямат пари. Приеми го. Повечето от тях са дали вече парите си на дечицата за първоначалната ипотечна вноска щот "цените на жилищата само могат да растат". По-горе хората ясно са написали защо това което казваш няма да се случи. Може да има случайно някоя бабичка с кесийка наполеони от едно време, ама туй ще да е крайно изолиран случай, който няма да повлияе на общата картинка. Спокойно! Нервите ще ти трябват, не ги хаби за глупости.
Re: валутен борд
05-02-2009 - 19:52:17
Solaroid - всеки е свободен да вярва в каквото си иска. Няма да се опитвам да ви нала да вярвате в нещо, което до сега не сте проумяли.

Само едно ако може да ми кажете, защото ми е интересно какво е вашето мнение:
На хора от какви възрастови групи мислите, че са преобладаващите депозити в банките?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход