Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Публична продан !!

Re: Публична продан !!
05-02-2009 - 12:58:58
ДА ЗАПОЧНЕ НАДДАВАНЕТО СЕГА!!!
3005 евро.....първи път *ok* :}
Re: Публична продан !!
05-02-2009 - 13:00:26
avatar
радиоточката е изключена-уволнена ! хъхъхъхъхъ кой сега ще ни продава панелните кочини в люлин, за 1200 евро?
Re: Публична продан !!
05-02-2009 - 13:40:57

Срещу само невероятните 2,5 % комисиона мога да се включа с безплатна екстра към сделката, а именно:

осигурявам на купувача като бонус автомобил със следните екстри:

-- клетка-гараж у ливадата срещу блока.
Не е дигната и нЕма да я дигнат, защото там кран не влиза-под високото напрежение е. Ние я вкарахме с една бригада . Забрах ги из-пред Министерство на Земеделието. Докато я внасяха , косите им щръкнаха като на папуаси. Една комшийка, която продава тикви на сергия(после разбрах че била асистентка в МЕИ, а с тиквите си помага за бюджета) ми каза че било от магнитното поле под далекопровода и да съм питал за повече инфо нЕкой си Фарадей.
-- ляти джанти
--- нископрофилни гуми.
---стерео-видео уредба
---GPS
--- затъмнени стъкла
--- номер: Л. З:6666 ЛЗ sad smileyЛюлин Запад)
---дистанционно управление на стъклата
---халоген
Запорожеца е кърпен за последно преди има -нема 2 години и е в много добър вид.
Re: Публична продан !!
05-02-2009 - 19:36:39
avatar
Бе вие луди ли сте.Не четете ли прогнозите за цените на форумните специалисти.Аз им вярвам и предлагам 248Е за кв.м. ноооо чиста площ.И прехвърлянето от продавача инак се отказвам. :] :] :] :] :]
Re: Публична продан !!
06-02-2009 - 00:49:25
avatar
Да ти кажа честно, nаnуасе, при тази ниска за Люлин цена от 3.000евро/кв.м или апартаментът ти е "кимизарник", или нещо те работи твойта съседка "К", играе партия с купувача.

Виж на мене моята брокерка, друкарката "К" какви неустоими и най-вече ЛУКСОЗНИ имоти ми предложи. Ама тя не е някоя случайна, тя е Дългогодишна Агентка по Терени и Апартаменти от Европейска Брокерска Агенция (съкратено ..............., абе няма да го пиша, че звучи малко на диалект).

ето ги оферите:

1. Неустоимо предложение:

Едностаен апартамент

София: Лагера

Цена: 653 340

Цена/кв.м.: 13 901 EUR
Квадратура: 47 кв.м. Етаж: 8 от 8

Строителство: Панел
Телефон ТЕЦ
Асансьор
Актуалност: 03-02-2009
Номер в imoti.net: 1173339 За контакти
Панелен блок от 77-а година, срещу хотел "Славия". Последен е таж, покрива е ремониран. сменени са ВиК онсталации. Кухня, стая, баня с тоалетна, няма балкон. Без подобрения, югоизточно изложение.

[www.imoti.net]

Ето това е лукс, пък е и панел на последен етаж! И аз нали го купувам да живея, та колкото по-скъпо, толкова по-добре, каза другарката "К". А и комисионата от някакви си 19.600 евро, брокерката изцяло ще използва за доучаване на българската граматика, щото е важно всеки да е грамотен.

Но после ми звънна и каза, абе това е много евтино, аз не харесвам новото строителство, но намерих нещо наистина качествено, т.е скъпо и виж какво ми изпрати:

2. Четиристаен апартамент

София: Витоша

Цена: 26 998 300

Цена/кв.м.: 159 753 EUR
Квадратура: 169 кв.м. Етаж: 5
Строителство: Тухла
Пусков срок: 05.2009 г.

За повече подробности
имоти.нет.

Видя ли сега, nаnуасе, к'во значи лукс, к'во значи цена - 159 753 евро на квадрат, а ти се фукаш с некви 3 К :}
*beer*

Блондинка по душа
Re: Публична продан !!
06-02-2009 - 01:33:02
avatar
Един продаваше парцел в Малинова долина 1.5 квадрата (гроб), като искаше и обезщетене 15 квадрата РЗП за гробница или нешо от сорта беше. Цената беше 9999999999 и седя така 1 месец, а сайта си прави статистика.

Доктор Иванов разсъждава на база средно аритметично, ама то така е когато куцо и сакато направило сайтове за имоти и си чертаят графиките почти на ръка и ги променят отвреме навреме. Има достъпни учебници по статистика и основните неща могат да се прочетат за 2 дни и да ни поднасят нещо по-поносимо, щом няма пари да се плати на някой, на който това му е работа.
Re: Публична продан !!
06-02-2009 - 10:25:04
Мда, такива оферти спират графиката на цените да не стане вертикална в устрема си към 0-та...

А за супер лукса в Люлин - инвестицията изглежда така:








Но се продава на цената на:




Супер инвестиция!
Re: Публична продан !!
06-02-2009 - 10:50:42
:} :} :} *ok*


То ако беше само в "Люлин" и ако беше само в София. Голям майтап са и много обяви за имоти в провинцията.

За конкретното предложение на ММ:
Заменям къща в трдиционен стил на 28 км. от Златица 50м2- плетарка с изба/почти механа/ ток и вода в непосредствена близост/ има -няма 2 км/ с възможност за канал/ реката е на 500 м/. Двор 600м2- до регулация, равен! Невероятна панорама! + една печена кокошка, за апартамента в Люлин!
Re: Публична продан !!
06-02-2009 - 11:01:34
Този пост е от оригиналния ник на Миклухо *angel* !
----------------------

толкова "НЕИЗОСТЕНИ" на едно място............нЕ Е истина *angel*
толкова тъпота на кг живо тегло
-------------
кво 'ш кажеш за подписа ми,зелени сок(П)оле (миклухо маклай при Напуасите)???
има ли новини от "най-доброто място за инвестиции - къде беше , в Горубляне ли"
-----------
идат важни новини , стЕгай "инвестицията" - ще има жътва , но не за всички

---------------------
снощи индиректно министър Орешарски намекна,че ще трябва вазелин за някои от "майсторите"
---------
за да си "в тон" - подарявам ти оригиналния НИК на Миклухо , паролата е : барбарон
халал да ти е,и на останалите тъпаци пожелавам здравина в ръцете и краката - слабостта горе трябва да е балансирана ! :loveu: *angel*

.......................................................................
Който се смее последен......... *ok* *angel*
как беше продължението ??????
--------------------------------------------------------
Re: Публична продан !!
06-02-2009 - 11:38:04
avatar
миклухо маклай при папуасите Написал:
-------------------------------------------------------
> .....................
> Който се смее последен.........
> как беше продължението ??????
> --------------------------------------------------

Не е разбрал вица :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход