Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Публична продан !!

Публична продан !!
04-02-2009 - 00:31:01
Като изобретателен индивид , докато водих ожесточена дискусия със стадото , което не вярва , че цените ще се качват стремглаво от месец март нататък , и като някой каза , че апартаментите , които купих миналата година с кредит за по 1300 евро на квадрат в Люлин , съм щял да пускам на публична продан , аз организирам такава :

пускам за продажба в Интернет един мой апартамент ( ипотекиран ) в Люлин 9 топ локейшън , луксозен - публично , така че всеки да може да се запознае с обявата ми .

Ще продам не на най-високата цена ( защото предполагам , че ще има и фиктивни предложения от желаещи да живеят в Люлин 9 , но нямащи пари ) , но не по-ниско от 3000 евро на квадрат !!

-----------

Луксът се състои в :
- луксозни МДФ врати
- бронирана входна врата с 4 ключалки производство Западна Германия ( така пиша , защото тези ключалки ги пазя още от търговията , която правех преди 1989 и са много здрави )
- луксозни кранчета за баня и тоалетна позлатени от Видима Идеал
- банята е на мозайка , защото старото е най-лукс
- коридор на ламперия , лакирана с белгийски лак
- вграден гардероб в едната спалня
- полилеи с кристално стъкло
- гипсови корнизи по ъглите на тавана стил Венециански
- кухня : чугунена мивка , на практика вечна ; вградена бяла техника Elite ( лукс )
- облагородена тераса остъклена със стъкло дуплекс
- външна изолация ( този блок е най-хубавия в Люлин , за справки съседката "К" )
- висящ таван ( само в единия край ) но това придава неповротима есктравагантност на лукса
- чугунени ( вечни ) радиатори

----------

Работя задължително с брокер (съседката "К"winking smiley при сделка ще обсъдите детайлите на покупката с нея !


----------

Както казах , от месец март нататък цените стават 3000 евро нагоре , затова ( независимо , че все още не сме март) , не приемам по-ниски оферти , тъй като докато се споразумеем ще настъпи месец март .

Затова не се притеснявам да кажа искрено , на каква цена съм го купил , защото такива просто вече няма ( 1300 евро на квадрат ) , просто изпуснахте влака .

Очаквам офертите ви тук , а ако има някой несъгласен с постановките по-горе , може да се оплаче на pop@armenia.com - още веднъж - минимална цена , която приемам е 3000 евро на квадрат !



.......................................................................
Има ли НОВИ мнения за АВАТАРА ми ?
а за срива на имотите ?
--------------------------------------------------------
Re: Публична продан !!
04-02-2009 - 00:37:43
:loveu: Миклухо, моля те, твоя съм! Колкото имам ще ти ги дам, но това е мечатата ми...
Екстрите! Боже, дано , ако съм първа да имам предимство. 3000/ м2 какво са за това бижу!
:-[



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-04 00:56 от nino.
Re: Публична продан !!
04-02-2009 - 00:44:20
Направих си труда да преведа в двоичен вид името на академик Миклухо Маклай Папуаски

Ето така се получава 01011100100011010100101100010101010101010101000111010010101010101001011

И о чудо...прогледнах...THE MATRIX
Re: Публична продан !!
04-02-2009 - 00:51:35
Долна лъжа , това което си написал е "\ЌKUQТЄ–" , а това не съм аз в никакъв случай !




.......................................................................
Има ли НОВИ мнения за АВАТАРА ми ?
а за срива на имотите ?
--------------------------------------------------------
Re: Публична продан !!
04-02-2009 - 00:52:10
Знам със сигурност,че агенция МАНИ-МАНИ има реален клиент за Вас!
Re: Публична продан !!
04-02-2009 - 00:58:19
Тук работим само с реални оферти , а не "съседката казала на шурея" ! Моля , свържете се с моята съседка "К" за подробности !

.......................................................................
Има ли НОВИ мнения за АВАТАРА ми ?
а за срива на имотите ?
--------------------------------------------------------
Re: Публична продан !!
04-02-2009 - 01:16:54
Не е във Ваш интерес да проявявате недоверие към международната компания за недвижими имоти-тя винаги разполага с реален клиент.Какво са 6 % за усилията и високия професионализъм!На брокерката Ви "К" ще бъде изпратена първичната документация: писмо за намеренията,рамков проекто-договор на предварителното споразумение,препоръки от първокласни финансови институти и водещи корпоративни клиенти!
Re: Публична продан !!
05-02-2009 - 11:45:24
абе всички приказват за "К." ...тва да не е радиоточката? Радио Люлин?
Както се пее в една песен :
"Radio...someone still loves you...." smiling smiley
Re: Публична продан !!
05-02-2009 - 12:14:48
Умолявам многобройните желаещи да купят този забележителен апартамент със социалистическа мозайка да проявят добро възпитание, да не се бутат и да не си правят мръсни номера в стремежа си да се възползват от уникално ниската цена от 3000 евро/кв.
Апелирам към доброто Ви възпитание, дами и господа!
Re: Публична продан !!
05-02-2009 - 12:50:06
абе тва да не е обява примамка? уж 3000е/м2, пък после мое се окаже 5000е/м2.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход