Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Време е да се преброим! (анализи на стари прогнози)

Публикувано от Чимиджимичамиджоми 
Re: Време е да се преброим! (анализи на стари прогнози)
27-01-2009 - 18:20:36
Здравей,

Ще да е вярна твойта мисъл - както новите коли станаха еднодневки сравнено със старите, така да кажем и за новите жилища,а?

Поздрави,





Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> ivo107 Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Били им панелите виновни, станали 2 за лев -
> > глупости! Няма по-доказано жилище в
> земетръсен
> > район от панела.Както шопа е казал - "Грозно,
> ама
> > здраво'.
>
> Така е... и колкото по-стари стават - толкова
> по-здрави!
>
> Те затова и не ги строят вече... а така и
> антикварната им стойност ще расте!


smoking smiley
Re: Време е да се преброим! (анализи на стари прогнози)
27-01-2009 - 18:44:54
Я виж ти олд фелоу Julius! Как така насам!?! Нещо лихвичка си предоговорил! Браво няма да им се даваш! Не знаех, че арменеца бил толкова сговорчив *ok* ! Минавай по-често!
Re: Време е да се преброим! (анализи на стари прогнози)
27-01-2009 - 19:50:52
Джулиъс,не тили се струват малко големи спредовете ти между панел и останалите?
даваш разлика от меджу 3 и 5 пъти разлика?
изкаш да ми кажеш,че един тухлен ще струва колкото 5 панелни апартамента?
не трябва да си вундеркин,за да се досетиш,че това е невъзможно.......
разлика няма да има почти никаква между ЕПК,панел и тухла-в момента имаше възможност да има,докато бяха балонирани,а при пукане и намаляне на цените,спредовете в цената между различните квартали и различните видиве строителства ще намалят.
отделно вече мога да ти намеря в повечето квартали,които си изброил на по 600 евро.
а в бъкстоун има и специялна промоция за теб от 550 евро на кв,но мисля,че можеш и надолу да смъкнеш........(от любимите ти -тухлените)
цените в момента нямат нищо общо с това,което се казва в НСИ и по сайтовете за имоти.
маркета е замръзнал и скоро и под 500 евро ще има,някъде пролетта,а до края на годината 300-400 евро(не само панелки,ами всякакви).
в лозенец също имам познат,който се чуди кво да прави 6 апартамента от сградата си,които преди година не искаше да продаде за по 1800 евро.
в момента ,някъде към 800 евро,мисля,че мога да те "уредя".а ако изчакаш още малко,и по надолу,защото този мой познат е преритал за пари и щом за мен в сащ се е сетил да ми предлага "изгодни" сделки,смятай за кво става въпрос......


Re: Време е да се преброим! (анализи на стари прогнози)
27-01-2009 - 20:22:06
Абе деца, това с панелките не сме ли го коментирали много пъти? Това е тема за прогнози - стари и нови. Който има какво да казва - да го каже. Който няма - форума е пълен с теми за чесане на езици *stop*
Re: Време е да се преброим! (анализи на стари прогнози)
27-01-2009 - 21:10:51
Описание:
ОФЕРТА 147. УПИ НА УЛ. ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ, ДО НДК. ВИЗА ЗА СТРОИТЕЛСТВО НА 4 ЕТ. + МАГАЗИНИ + АТЕЛИЕТА + ПОДЗЕМНИ ГАРАЖИ. РЗП 1 800 КВ.М.
Цена: 1900000Е

1050Е/м2 само терена включая подземните гаражи и таваните.


Kвартал: Павлово
Квадратура: 950 m2
Особености:
ток
вода
регулация



Цена: 1030000 Е
Описание:
ОФЕРТА 1029 - УПИ С ЛИЦЕ 18Л.М КЪМ БУЛ.ГЕН.АЛ.СУВОРОВ, КИНТ-3, ПЛЪТНОСТ-50%, ВИСОЧИНА-15 М, РАВЕН, ЗА ЖИЛИЩНО СТРОИТЕЛСТВО.ИМА ВЪЗМОЖНОСТ ДА СЕ ВЗЕМАТ ОЩЕ 2 СЪСЕДНО ПРИЛЕЖАЩИ ПАРЦЕЛА С ОБЩА КВАДРАТУРА 700 КВ.М. СОБСТВЕНИЦИТЕ НА КОИТО ЖЕЛАЯТ 35% OБEЩЕТЕНИЕ.

350Е само терена в м2


Kвартал: Левски В
Квадратура: 570 m2
Особености:
ток
вода
регулация

Цена: 410000


Описание:
ОФЕРТА 1268. ЪГЛОВО УПИ ДО УЛ."СТ. ДОСПЕВСКИ". ЗА ПАРЦЕЛА ИМА ВИЗА ЗА СРЕДНОЕТАЖНО ЗАСТРОЯВАНЕ С КИНТ 2,3, ПЛЪТНОСТ 50%, К.К. 15 М.

300Е цена на терена в м2


Kвартал: Център
Квадратура: 610 m2
Особености:
ток
вода
регулация

лице: 17 m
Достъп: целогодишен

Цена: 2700000

Описание:
ОФЕРТА 1685 - ПАРЦЕЛ С ЛИЦЕ НА УЛ.РАКОВСКИ, КИНТ 5, МЕЖДУ ДВА КАЛКАНА, ВИСОЧИНА 5+А, ПЛЪТНОСТ 80-100%, В МОМЕНТА ИМА ПРИЛЕЖАЩИ СГРАДИ С МАГАЗИНИ. ЗА ДИРЕКТНИ КЛИЕНТИ НА АГЕНЦИЯТА

17м. лице х 16 м калкан - 280 м2 х 6 ет. 1700м2

1600Е цена на терена в м2.

и т.н.

Та да повторим: Какви щяха да са цените?
Re: Време е да се преброим! (анализи на стари прогнози)
27-01-2009 - 21:33:02
Купувай ги, другарю! Цените се качват ежеминутно! Не изпускай тези перфектни сделки!
Re: Време е да се преброим! (анализи на стари прогнози)
27-01-2009 - 21:35:05
др.Иванов , да ти продам едно парцелче с бъдещо РЗП към 17 000 кв.м - доволен ще останеш winking smiley
Re: Време е да се преброим! (анализи на стари прогнози)
27-01-2009 - 21:41:14
Julius, поздравления за това бе човек, само така!
Re: Време е да се преброим! (анализи на стари прогнози)
27-01-2009 - 22:21:37
Аааааа Иванов купува!!!
Имам перфектен тристаен, топлокация, Лозенец, ще ти го продам само за 1900 евро квадрата.

Абе, Иванов, ти акъл имаш ли бе? Имаше един дето три години се опитва да си продаде апартамента на 9000 евро квадрата. Ти що не го купи бе? Нали гледаш оферти?

Нека ти кажа нещо, другарю: В момента АЗ СЪМ РЕАЛЕН КЛИЕНТ с кинти smoking smiley Ходя поне на един оглед седмично. До този момент имам две реални предложения на 800 евра ЧЖП и едно на 700. Локация: Бъкстон (Не Манастирските). Не ходя да гледам панелки и не ме интересува какво пише като цена в обявата. Така че, отворко, тея можеш да ги пробутваш на балъците, а тая тема не е за тях. :g:

Ако искаш може да се фанем на бас на една комисионна (моята), че до края на годината аз ще съм горд собственик на тристаен апартамент в Бели брези на цена до 700 евро ЧЖП или в Бъкстон/Павлово на цена до 600 евро за ЧЖП.

Навит ли си, отворения?

Re: Време е да се преброим! (анализи на стари прогнози)
27-01-2009 - 22:35:14
Чими, допусна една моя грешка! Много му се бях вързал на другаря Иванов преди време! Виж сега този човек наистина има житейски опит, това си личи по постовете му. Като такъв този човек се осланя само на своя житейски опит! За него понятието "спад в цените на НИ" е в тотален разрез със житейският му опит! И от такава позиция неговите съждения са верни на база житейският му опит.
Относно това, което твърдиш...убеден съм, че ще сключиш сделка и под тези нива! Успех!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход