Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цени и прогнози за провинцията

Публикувано от dival 
Re: Цени и прогнози за провинцията
19-01-2009 - 17:59:28
а знаеш ли дали в Пазарджик има сделки през последните два -три месеца на такива цени? Питам от любопитство
Re: Цени и прогнози за провинцията
19-01-2009 - 18:08:44
Нямам никаква идея smiling smiley
Re: Цени и прогнози за провинцията
19-01-2009 - 18:43:20
Ловеч
Знам за сключени сделки на 600-650 лева за две панелки лятото.

Има етаж от къща 100м2 преди 2 месеца, гредоред (такова е било строителството 70-те... ), ремонтиран, от искана цена 45 000 лева се продаде за 25 000!
Около два месеца сваля цената, до като се оттърве! Следих го отблизо.

Ново строителство НЯМА!

Опсс, има една кооперация на 3-4 етажа - единствената! Но тя вече 2-3 години се продава на зелено... Има покрив, но не е за акт16 още... :-[

По обявите не им пречи да си искат цената-мечта!
Това е положението!




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-19 19:07 от jikev.
Re: Цени и прогнози за провинцията
19-01-2009 - 19:10:10
колеги, аз мисля,че темата е за търсенето и предлагането, а не за цените.
За не-разбралите- София, Пловдив, Варна - има търсене- високи цени *ok*
Добрич, Плевен, Враца.... и т.н. няма голямо търсене- срени цени. winking smiley
Каспичан/хубаво звучи/ Тутракан, и да не изброявам- няма търсене и цените са, и могат да бъдат на макс - това е без значение *beer* Блгодаря на тоя дето прочете тия редове. Аиде даваите друга тема и да е по- така ако може *ok*
Re: Цени и прогнози за провинцията
19-01-2009 - 19:17:38
само да те поправя Добрич не го пиши в тази класация - има търсене , има и цени , има и море , има и земя и парцели и заплати и много други неща ....новото строителство не мога да го преброя
въпросът беше че е скъпо ! И недеи да забравяш че Добрич е областен център ! И няма нищо общо с Враца или Плевен защото ако няма Добрич цяла България няма да има какво да яде ! Цялото северно черноморие се води област Добрич !!!
АИДЕ СЪС ЗДРАВЕ ....
Re: Цени и прогнози за провинцията
19-01-2009 - 19:48:36
Хареса ми заштитата ти за Добрич :]
Подкрепям те напълно,- като бях студент имах 2 гаджета от Добрич-това е страхотен град.
Не мога да се сетя ти от къде си *smiley_ahh* и не знам защо така го хвалиш ако си оттам. Убеден съм,че не само източна Б-я, но и цялата страна си е" една Добричка област". :] :] :]
Re: Цени и прогнози за провинцията
19-01-2009 - 19:52:09
Луд ли си ????? или леко пиинал ????? КАК ЗАЩО ХВАЛЯ ДОБРИЧ БЕ....????? АМИ АЗ И КАВАРНА МОГА ДА ПОХВАЛЯ........като си имал 2 гаджета значи знаеш че там хората живеят на пълни обороти......
Re: Цени и прогнози за провинцията
19-01-2009 - 20:07:16
Човече-е.... Наи-хубавото нещо на Добрич/след готините гаджета/ е табелата"Варна-38км."- не съм сигурен за километрите и те моля да не спорим повече. *beer*
Re: Цени и прогнози за провинцията
19-01-2009 - 20:36:18
ЧЕ ТО в Добрич само легловата база се ползва иначе се върти бизнес из Варна и около морето, но да знаеш бива града -хич не е Видин или Враца...аиде наздраве *beer* ...има гаджета вярно е ...и ги бива *beer*
Re: Цени и прогнози за провинцията
19-01-2009 - 20:53:42
Интересно какви цени има във Велико Търново при това огромно строителство, липсата на друг голям град наблизо и сравнително ниските доходи в региона. Ако някой може да сподели реални впечатления!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход