Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ЦЕНИ В САЩ!!!!!НИЕ ЛУДИ ЛИ СМЕ ?!?!

Публикувано от sisi_dim 
Re: Ceni v USA!!!!!Nie ludi li sme ?!?!
19-01-2009 - 14:58:09
gekko Написал:
-------------------------------------------------------
> Знам че няма да ме разбереш, но дори и един човек
> да откажем да направи най-голямата глупост в
> живота си, значи си е струвало.

Аааа, добре smiling smiley Про боно публико, 'начи smiling smiley Лично аз съвети във форуми за такова важно нещо не смея да давам. И никога не съм давала, защото ме е страх да не подведа непознати хора, като не им знам конкретната ситуация.

Но шапка свалям на отговорните и смели люде, които поемат отговорност да съветват някого, без да знаят какво точно му е положението smiling smiley

И накрая в противоречие на думите си, ще взема и аз да посъвтевам четящите - винаги взмайте решенията си сами! Събирайте информация, поверявайте я (доколкото можете), но решението си вземайте сами след анализ на собственото ви положение.
Re: Ceni v USA!!!!!Nie ludi li sme ?!?!
19-01-2009 - 15:00:21
avatar
sisi_dim Написал:
-------------------------------------------------------
> E te za tova sme na tova polojenie .Predpolagam
> che si broker .Za tvoia iznenada az sashto sam,no
> sam i balgarka i prosto me e iad da predlagam na
> klientite si razpadashti se kochini na bezumni
> ceni,zashtoto v Balgaria e taka - ti shte izlajesh
> klienta si che mu prodavash izgodno jilishte ,toi
> shte te izlaje v negovvia magazin predlagajki ti
> kitajski bokluk za evropoejski i taka
> natatak.Vsichki se lajem po mejdu si,mislim che
> sme tarikati ,a v dejstwitelnost sami se
> precakvame!


Другарката мисли само за комисионната си, колкото повече хора уреди с панели в Люлин за 1000 евро квадрата, толкова по-добре за нея, нещата са прости, затова лъже като дърта циганка, само и само да си намери още някои балък, които да зароби. Това е цялата работа.
Re: Не сме луди, който иска да ходи да живее в САЩ на сила никого не можеш да спрешsmiling smiley)))
19-01-2009 - 15:00:45
Продавач Написал:
-------------------------------------------------------
>.......бегом към летището и лек път ...
> оставете нас несртетниците да се угнетяваме сред
> панелните джунгли и дупките по пътищата - "тамо са
> раите"...
>
> Пъ Съ: и да не забравяте да ни пращате снимки от
> там

Ти си брокер - къф ще го дириш като се махнем?
Разбирам да си уникален художник, музикант, да сееш домати и картофи, които да продаваш на чуждите борси, да гледаш пчели. Тоест професии, в които си самодостатъчен.
А ти си брокер - зависим си от останалите хора. Колкото по-малко останат - толкова по зле ще си и ти.

Та ти предлагам да си преразгледаш погледа върху околните, от които зависиш и да им отдадеш нужното уважение, както и да си признаеш, когато си направил грешка.
Re: Ceni v USA!!!!!Nie ludi li sme ?!?!
19-01-2009 - 15:02:02
avatar
sisi_dim Написал:
-------------------------------------------------------
> E te za tova sme na tova polojenie .Predpolagam
> che si broker .Za tvoia iznenada az sashto sam,no
> sam i balgarka i prosto me e iad da predlagam na
> klientite si razpadashti se kochini na bezumni
> ceni,zashtoto v Balgaria e taka - ti shte izlajesh
> klienta si che mu prodavash izgodno jilishte ,toi
> shte te izlaje v negovvia magazin predlagajki ti
> kitajski bokluk za evropoejski i taka
> natatak.Vsichki se lajem po mejdu si,mislim che
> sme tarikati ,a v dejstwitelnost sami se
> precakvame!

Ако искаш да ми кажеш нещо, направи го на кирилица, не на шльоковица. бутонче за "превод".
Re: Не сме луди, който иска да ходи да живее в САЩ на сила никого не можеш да спрешsmiling smiley)))
19-01-2009 - 15:10:48
avatar
Cepcem Написал:
-------------------------------------------------------

> Ти си брокер - къф ще го дириш като се махнем?

Ти от името на целия български народ ли говоришsmiling smiley? Ако е така прекланям се пред него (разбирай целокупния български народ) но се боя, че говориш от само от свое име...познах ли?


> Разбирам да си уникален художник, музикант, да
> сееш домати и картофи, които да продаваш на
> чуждите борси, да гледаш пчели. Тоест професии, в
> които си самодостатъчен.

Само с тези ли професии можело човек да си изкарва прехраната в България?smiling smiley
Аз не съм споменавал освен като брокер като какъв мога да работя, но поне видях твоя мироглед за нещата и да ти кажа - разочарован съм от мирогледа ти...


> А ти си брокер - зависим си от останалите хора.
> Колкото по-малко останат - толкова по зле ще си и
> ти.


Забравих, че има някой, който не е зависим от другите от хора ти да не би да си някой независим от други хора човекsmiling smiley?


>
> Та ти предлагам да си преразгледаш погледа върху
> околните, от които зависиш и да им отдадеш нужното
> уважение, както и да си признаеш, когато си
> направил грешка.


Аз на околните от които от завися им отдавам нужното уважение редовно при това, но нали не смяташ, че човек с твоя мироглед към света може да бъде един от тяхsmiling smiley?
Да си призная за кое!? В нещо обвинен ли съм или това е още нещо, което смяташ изхождайки от собствената си гледна точка, че е позиция на седем милиона българи? *stop* *write*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Ceni v USA!!!!!Nie ludi li sme ?!?!
19-01-2009 - 15:12:14
avatar
Cepcem Написал:
-------------------------------------------------------

> Що се правите на ощипани калинки? Смисълът от
> подобни теми е, че все по-ясно се вижда картела -
> ДЪРЖАВА+МЕДИИ+СТРОИТЕЛИ+БРОКЕРИ.
>
> Горепосочените, най-вече с помоща на медиите,
> облъчваха целият народ с лъжлива информация за
> цените в белите страни и припяваха мантрата "от
> утре ще е по-скъпо".
> България е пълна с хора, които нямат достъп до
> интернет, не говорят чужди езици и единственият
> начин да събират информация е от мас-медиите.
> Те не се виновни, че са неграмотни и че разчитат
> на "държавниците" да ги пазят, както би трябвало
> да правят хора, клели се в Конституцията.
>
> Най-добре е хората, участвали в тази лъжа да се
> замислят за всичко, което се случи и което тепърва
> има да се случва.

Серсемчо, нещо си се объркал. България е пълна с хора, които имат Интернет. Дори и по селата вече. А тези, които идват в градовете и печелят достатъчно, за да им отпуснат кредит, са млади хора, та е смешно да ги оплакваш- и езици знаят, и с компютър работят.
Колко пъти да ти кажа, че неграмотният няма как да заработи толкова, че да изтегли заем за жилище?
Каква държава да те пази в капиталистическа държава? Да не би да искаш регулирани цени?
Закъснял си с 20г............. :]
Re: Ceni v USA!!!!!Nie ludi li sme ?!?!
19-01-2009 - 15:13:13
Абе на вас не ви ли писна с този всевдооптимизъм и твърдоглаво отричане.Не искам да влизам в лични нападки с никой, но тук има хора които като им видях стари мнения са си твърдели мило и драго, как видиш ли 1 200евро за панелки е добре, 2 000евро за тухла в Стрелбище е добре и т.н.И когато това го твърдяхте много хорица със слаби сърца са отишли в банката взели са кредита от смеещия се зад гърба им банкер и се си окачили въжето.
Мамка му не разбирате ли как се чувстват хорица дали 1 800евро за кв/м в Стрелбище при положение че сега на другия тротоар на улицата същото се продава за 800!!!На хорицата дали по 60 000евро за 1-стайна панелка в Младост (сега 40 000 евро със зор)детето им е обречено да едно мизерно детство пълно с ограничения за да си правите вие далаверка с комисионни и спекулативни препродажби.
Не почвайте сега било дългосрочна инвестиция после пак ще стане толко.Ми да стен какво ме го грее човечеца бре.Нали сега е можел наполовина да даде, да си купи човешка кола, да образова детето си.Да купи нещо ново, да иде някъде.Дори и пак да може да си ги позволи ще е с много повече работа, защото сега наполовина и могъл да купи това което през лятото му е изяло душата.
А за пазарния принцип ако имало кой да купи,имало сделка, ако нямало няма сделка.Пазара бил цар.Абе точно ей тоя "свободен" пазар (според представите на много хора тук свободния пазар значи спекула) разсипа световната икономика.Сега идва ред на държавните регулатори, на ново одържавяване, направо на социализъм си отиват нещата.
Спрете да подлъгвате хората с прогнози.Аз лично не казвам че видиш ли догодина ще е 400евро вече това в Стрелбище.Просто се питам дали няма да стане и дали е обосновано, има ли икономически предпостваки да се случи.А вие тука не, пазара това ,пазара онова, в София прииждали хора.Глупости бягат като дявол от тамян на последък.Всеки гледа да се скатае на държавна службица в родното си място.От къде на къде ще се млати за някой частник от 8 до 8 за някви си 1 500лева.
Пък и частника вече 1 500 със зор може заплата да даде на нискоквалифицирания персонал.
Re: Ceni v USA!!!!!Nie ludi li sme ?!?!
19-01-2009 - 15:22:36
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> Серсемчо, нещо си се объркал. България е пълна с
> хора, които имат Интернет. Дори и по селата вече.

мда, и всички те знаят английски и ровят по чуждите сайтове за имоти? Особено по селата. Оставят мотиките и хукват да сърфират. Права си. Това се сивото селско ежедневие.

> А тези, които идват в градовете и печелят
> достатъчно, за да им отпуснат кредит, са млади
> хора, та е смешно да ги оплакваш- и езици знаят, и
> с компютър работят.
> Колко пъти да ти кажа, че неграмотният няма как да
> заработи толкова, че да изтегли заем за жилище?

Много ме радваш с такива изказвания. Богатите в България са едни умни, умни... та дрънкат smiling smiley Примерно Стоичков е типичен пример за забогатял, правещ далавери с имоти. а той е Интелигент, сравнено с някой хора, които съм виждал. А мутрите, които карат коли за по 200 бона и те са едни умни, мани мани. А професорите в СУ са едни богати - да не ти разправям, че става страшно.

Внимавай, ако продължаваш да ходиш със затворени очи, може да "целунеш" някой дирек.

> Каква държава да те пази в капиталистическа
> държава? Да не би да искаш регулирани цени?
> Закъснял си с 20г.............
>
Държавата спокойно можеше да регулира пазара на имоти купувани от чуждите спекуланти. Спокойно можеше да сложи огромен данък на всеки следващ имот след първият. Можеше да спре заменките. Можеше да провери парите на купувачите. Да наглежда отблизо Софийски Имоти.. И още, и още.
Re: Не сме луди, който иска да ходи да живее в САЩ на сила никого не можеш да спрешsmiling smiley)))
19-01-2009 - 15:25:08
Napravi mi ti smetkata che az neshto iavno nemoga.......navsiakade po sveta,podchertavam navsiakade cenite na imotite se opredeliat ot vremeto na vruzvashtaemost na investiciata/taka misliat horata s akal v glavata si i horata koito ceniat parite si,razbira se /,toest po prosto kazano za kolko godini mojesh da si izbiesh investiciata ot naem i srednoto mecechno vaznagrajdenie na horata......Sega obiasni mi kak moga da si kupia jilishte v Bulgaria i za 10 maksimum 15 godini da si varna investici ata!!!Az ne iskam da kaja na horata da si vzemat bagaja i da se iznesat ot Bukgaria,a da se nauchat da misliat pazarno,da ceniat parite si i da gi vlagat razumno!Za tvoe u4udvane nie sme firma za nedvijimi imoti i rabotim ot 1994g.i sigurno shte rabotim dalgo sled kato razni targashi ot nashia bransh,koito naduvat ceni i lajat klientite si hlopnat kepencite!Te sas 'umnite' si saveti v mediinoto prostransvo naduvaha cenovia balon i sega shte predizvikat ogromen sriv.
Re: Ceni v USA!!!!!Nie ludi li sme ?!?!
19-01-2009 - 15:27:05
avatar
Joan Написал:
-------------------------------------------------------
> Лично аз
> съвети във форуми за такова важно нещо не смея да
> давам. И никога не съм давала, защото ме е страх
> да не подведа непознати хора, като не им знам
> конкретната ситуация.
>

clap: clap: clap:

Ей от това по-голяма лъжа ако има пък на!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход