Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ЦЕНИ В САЩ!!!!!НИЕ ЛУДИ ЛИ СМЕ ?!?!

Публикувано от sisi_dim 
Re: ЦЕНИ В САЩ!!!!!НИЕ ЛУДИ ЛИ СМЕ ?!?!
20-01-2009 - 13:08:05
BulCan, около алеята - панел и тухла, епк-та не съм гледал.
Плюс един нов, на 4-5 години, зад 68 блок - без панорама, на сянка, 1100 евро на квадрат, ~80кв беше, обзаведен, що-годе прилично, с готовност за преговаряне.


Живях 24 години в 52 блок - невероятно място, но уви - нищо не се продава там, само един апартамент, но 1ви етаж...
Пък нека да е панел... smiling smiley

Сега съм в Левски, ЕПКтата под военна болница - ад е sad smiley
Надявам се да е за съвсем кратко, но ще видим как ще лашка живота winking smiley

Тези апартаменти са гледани последния месец, два - цените осезаемо паднаха, тъй като се търси активно и може да се сравнява директно преди/сега.

Но заради такива крави като тази от ремакс с 44 000 отгоре - мерси clap:
Re: ЦЕНИ В САЩ!!!!!НИЕ ЛУДИ ЛИ СМЕ ?!?!
20-01-2009 - 13:19:01
Атанас Янев Написал:
-------------------------------------------------------
> BulCan, около алеята - панел и тухла, епк-та не
> съм гледал.
> Плюс един нов, на 4-5 години, зад 68 блок - без
> панорама, на сянка, 1100 евро на квадрат, ~80кв
> беше, обзаведен, що-годе прилично, с готовност за
> преговаряне.
>
>
> Живях 24 години в 52 блок - невероятно място, но
> уви - нищо не се продава там, само един
> апартамент, но 1ви етаж...
> Пък нека да е панел...
>
> Сега съм в Левски, ЕПКтата под военна болница - ад
> е
> Надявам се да е за съвсем кратко, но ще видим как
> ще лашка живота
>
> Тези апартаменти са гледани последния месец, два -
> цените осезаемо паднаха, тъй като се търси активно
> и може да се сравнява директно преди/сега.
>
> Но заради такива крави като тази от ремакс с 44
> 000 отгоре - мерси

Атанасе, този зад 68 блок го знам /сградата де/ аз имам в 68 - там живеят нашите. Много е засенчен този отзад, че май е по-нисък от 68 даже, то да имаше някакъв по-малък блок отпред - иди-дойди, ама 68 е с 11 входа поне, направо е като стена пред този новия... Иначе като локейшън е добре. Левски ако намериш изгодно до базара / 10-ти пощенски клон е приемливо (то си е почти Чайка), не знам там как вървят. Според мен чакай, много трудно ще се намери нещо на добра цена в Чайка, но не е изключено.
Re: Ceni v USA!!!!!Nie ludi li sme ?!?!
20-01-2009 - 13:19:14
Става въпрос за стоеж на фаза основи и изкоп/в сайта на адрес естествено в/у снимката е монтиран макет/.Изкопът е точно под 5-та гимназия в кв.Чайка Варна.Не съм виждала там пукнат строител от началото на годината.Цената обявена за апартаменти и офиси в сайта на адрес е 3000 евро/кв.м.Ако това не е безумие здраве му кажи!!! ЗА съжаление Адрес не са единствените.Други юнаци обявяват 2 жилища/поне са завършени/ на 10 метра зад математ.гимназия на 2400 евро/кв.м.Супер инвестиция е да си купиш апарт.под прозорците на който всяко междучасие учениците се събират да пушат и се чуват непрестанни крясаци!!!
Да се обявяват такива цени от фирми,които се имат за корифеи в бранша е или шизофрения или умишлено въвеждане в заблуждение на продавача с цел блокиране на пазара и фалит на по-малките фирми посредници.Това последното е малко вероятно да се случи на повече от 10% от тях защото разходите им са значително по-малко и съответно имат нужда от по-малко сделки за да оцелеят.Да не говорим за "домашните"брокери!
Следователно от БЕЗУМИЯТА на "корифеите"ще пострадат единствено продавачите които са им се доверили/независимо дали са строители или частни лица/,защото ще подържат високи цени докато "ножът опре до кокал "и после ще продават спешно и на безценица.МОЯТ СЪВЕТ Е : не вярвайте на АНИ които ви обещават да продадат имота ви на супрвисоки цени.Има обективни причини които не зависят от вашите желания и които водят до намаление и дори срив на цените през тази и следващите няколко години.По добре продайте сега/ако ви се налага/на по-ниска цена,а не после на безценица!!!
Re: Ceni v USA!!!!!Nie ludi li sme ?!?!
20-01-2009 - 13:57:38
Това са снимки на апртамнети /ако ги виждате,защото аз не ги виждам/,които адрес гр.Варна продава на 3000 евро на кв.м.
[www.snimka.bg]
[www.snimka.bg]


А това е сграда на 10 метра от училище в която други' разбирачи ' продават 2 апртамента на цена 2400 евро/кв.м..На снимката се виждат и учениците ,които всяко междучасие пушат и крещят под балконите.
[www.snimka.bg]
[www.snimka.bg]

А това са апартаменти по 1000 евро/кв.м. във ФЛОРИДА
[www.engelvoelkers.com]
[www.engelvoelkers.com]



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2009-01-20 14:12 от sisi_dim.
Re: ЦЕНИ В САЩ!!!!!НИЕ ЛУДИ ЛИ СМЕ ?!?!
20-01-2009 - 14:18:20
avatar

















Топ имотите на др. Камелия, за над 1000 евро/кв. ако искате да живеете ТУК и СЕГА купувайте, защото след 6 месеца ще са с 30%та отгоре !!!

Побързайте, че ще свършат, за справки др. Камелия !!! eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

P.S. Някои от посичените имоти струват доста повече от 1000 евро, поради топ локейшъна им !!!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-20 14:53 от gekko.
Re: ЦЕНИ В САЩ!!!!!НИЕ ЛУДИ ЛИ СМЕ ?!?!
20-01-2009 - 14:39:27
сега ти забравяш все пак, че това не е каде да е. Това е центъра на ВСЕЛЕНАТА. smiling smiley
красота, красота.
тва да не ти е пласмасово-хартиен кашон на майната си..... smiling smiley
Re: ЦЕНИ В САЩ!!!!!НИЕ ЛУДИ ЛИ СМЕ ?!?!
20-01-2009 - 14:58:30
Купувайте преди да са се разпаднали,че като се срутят къде ще си набутате парите smiling smiley
Re: ЦЕНИ В САЩ!!!!!НИЕ ЛУДИ ЛИ СМЕ ?!?!
20-01-2009 - 15:43:46
Ееех аман от поръчкови статии: [paper.standartnews.com]

Даже и в британските медии си поръчваме какво да публикуват.

Тия хора не разбраха ли, че в центъра на Вселената спад на цените НИКОГА няма да има? *pardon* :]
Re: ЦЕНИ В САЩ!!!!!НИЕ ЛУДИ ЛИ СМЕ ?!?!
20-01-2009 - 15:44:53
Абе чиста проба естетика, хармония и красота, направо ми се пълни душата... И там живеят хора...
Re: ЦЕНИ В САЩ!!!!!НИЕ ЛУДИ ЛИ СМЕ ?!?!
20-01-2009 - 15:47:53
avatar
Добре де ама това не е за подигравка..

Брокерите са особени привърженици на словосъчетанието "пазарна икономика", обаче проблемът е, че пропускат вървящата с нея "манипулация" (защото самите те са част от нея). Ако по някаква виртуална причина, масово населението на България е убедено, че апартамент в Люлин струва по 5000 EUR/m2, а наемите са по 2000 EUR на месец, те просто ще теглят кредит и ще купуват (ако имат наистина нужда за живеене).

По същата причина ядът и български колбаси, сирене и други говна. Плюскат и доматите с гени против остаряване и повтарят като латерна мита за българските домати - най-хубави в света. И т.н.

Та цялата ситуация с имотите е една снимка на простотията като цяло, царяща тук, умело налагана от правителство, общини, институции, както и дребни бизнесмени като брокери и други профани, които за да получат печалба от 1 единица, причиняват вреди за 100 единици.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход