Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Панически срив на цените в София

Публикувано от ivo_1 
Re: Панически срив на цените в София
18-01-2009 - 03:37:21
България започва където свършат простаците а не логиката.

продайвай си пич гипсокартона или панелката на европейски цени и приказвай как нямало да падат когато фактите говорят точно обратното.

не си въобразявай че форума е пълен с кандидати за копторите ти които са изтървали 'тънките' цени и сега са пълни с пари който са готови да изтръсят за хралупата ти на европейска локация.

я вземи да изкупиш малко имоти че станаха повече от 420 000 за продажба и народа ще се избие да купува. че няма да останат.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-18 03:39 от kuku987.
Re: Панически срив на цените в София
18-01-2009 - 03:44:11
avatar
Газът идва, а с него топлата вода и парното, цените се вдигат, заради гарантираните доставки на газ и откриването на топлата вода в Булгаристан !!! Към кутийките вече има нова екстра - топлата вода.

Сега е момента да се купува, не всякакви цени, защото те ще се качват гарантирано с по 30% на тримесечие.
Не изпускайте шанса на живота си !!!

Купувайте още в понеделник, като отворят АНИтата.


:] *drunk* *beer*



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-01-18 03:59 от gekko.
Re: Панически срив на цените в София
18-01-2009 - 03:44:41
др. Иванов ти в Словения стъпвал ли си?

стига си плямпал глупости и си се излагал.
Re: Панически срив на цените в София
18-01-2009 - 03:49:17
др. Иванов гледай филма топло и кукуригай на воля.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-18 04:33 от kuku987.
Re: Панически срив на цените в София
18-01-2009 - 04:31:37
ех мамка му изтървах да купя, сега като пуснат газта и цените ще се утроят.

гледай какво ще стане като спрат кремиковци и въздухът в София стане кристално чист, цените ще скочат още 2-кратно (къде има то чист въздух в европейска столица?). таке че въпреки кризата (по-точно именно заради нея) цените ще скачат.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-18 04:35 от kuku987.
Re: Панически срив на цените в София
18-01-2009 - 09:57:36
Гекко, глупчо,
Още като излезе обявата аз намерих обекта и строителя. И от тогава той "продаваше" на 430. След няколко дни се обадих и на брокера, който ми каза цена от 350 и, че ще говори със строителя за да я уточни. Но не това е важно, а че апартаменти няма и няма да има. Защото строителят е продавал до Нова година на 750-800 и с получените авансово пари си е построил къща върху част от парцела/лицевата част, а кооперациите остоват отзад/. Къщата е на два етажа и напълно готова. От двете кооперации над зевята стърчат няколко бетонни колони, чез тухли и каквото и да било друго. Всичко свършено до сега не е за повече от 20 хил. евро/без проекта/. При продадени няколко апартамента на 750-800, което се вижда от стари обяви/от ноември. Когато говорих със строителят на другият ден след пускането на "промоцията"/той си беше в луксозната напълно готова къща/, бяха продадени над половината апартаменти/по негови думи/ и та на старите цени. Отделно пусковият срок на сградата е след 2 години, а е започнала преди една. Сграда, която се строи за година, година и 2-3 месеца. Сграда, която строителят никога тяма да завърши. Затова и аз ви предлагам тези апартаменти на 115, пане да не се набутате много.
Между другото, 2-3 дни след като строителят ми каза, цена от 430, брокерът заяви, че току що е говорил с него и цената е 350.

Виждате ли колко сте глупави. Плюете бронерите, а като последните лапнишарани им вярвате за всичко. Строителят е събрал парите, построил си е голяма къща със всички екстри, влажил е малко в обекта/само бетон/, отделил е парцела на къщата от общият, за да не му го вземат, къщата му е на физическо лице, а не на ООд-ето с което строи и което е с 5000 лв. ограничена отговорност. Отделно цените не бяха до края на месеца, а до 20.01, защото явно да тази дата трябват, а и до тази дата съдилищата са в инвентаризация и трудно се правят проверки. В най-добрият случай троителят си е казал, аз съм потрошил 250-300 хил. за къщата, но тези от които мече съм взел имат да ми плащат още пари. Те няма да ми ги дадат, защото съм спрял обеста. Значи трябва да направя нещо да тръгне за малко, за да си събера и другите вноски. Ще пусна 2 апартамента по средно 25 хил., тези дето много трудно ще ги продам, и с тях ще дръпна бетона до край и ще започна да зидам, ега първите дадат някой лев. Но това е в най-добрият случай. А вероятна си казва, взех от балъците добри пари, я да намеря още малко, за обзавеждането и една хубава кола, специалистите по цените никога не свършват.Пардон глупаците.
Re: Панически срив на цените в София
18-01-2009 - 09:59:29
Бил съм в Словения за малко, какво точно те интересува?
Re: Панически срив на цените в София
18-01-2009 - 10:21:49
avatar
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------
> Гекко, глупчо,
> Още като излезе обявата аз намерих обекта и
> строителя. И от тогава той "продаваше" на 430.
> След няколко дни се обадих и на брокера, който ми
> каза цена от 350 и, че ще говори със строителя за
> да я уточни. Но не това е важно, а че апартаменти
> няма и няма да има. Защото строителят е продавал
> до Нова година на 750-800 и с получените авансово
> пари си е построил къща върху част от
> парцела/лицевата част, а кооперациите остоват
> отзад/. Къщата е на два етажа и напълно готова. От
> двете кооперации над зевята стърчат няколко
> бетонни колони, чез тухли и каквото и да било
> друго. Всичко свършено до сега не е за повече от
> 20 хил. евро/без проекта/. При продадени няколко
> апартамента на 750-800, което се вижда от стари
> обяви/от ноември. Когато говорих със строителят на
> другият ден след пускането на "промоцията"/той си
> беше в луксозната напълно готова къща/, бяха
> продадени над половината апартаменти/по негови
> думи/ и та на старите цени. Отделно пусковият срок
> на сградата е след 2 години, а е започнала преди
> една. Сграда, която се строи за година, година и
> 2-3 месеца. Сграда, която строителят никога тяма
> да завърши. Затова и аз ви предлагам тези
> апартаменти на 115, пане да не се набутате много.
> Между другото, 2-3 дни след като строителят ми
> каза, цена от 430, брокерът заяви, че току що е
> говорил с него и цената е 350.
>
> Виждате ли колко сте глупави. Плюете бронерите, а
> като последните лапнишарани им вярвате за всичко.
> Строителят е събрал парите, построил си е голяма
> къща със всички екстри, влажил е малко в
> обекта/само бетон/, отделил е парцела на къщата от
> общият, за да не му го вземат, къщата му е на
> физическо лице, а не на ООд-ето с което строи и
> което е с 5000 лв. ограничена отговорност. Отделно
> цените не бяха до края на месеца, а до 20.01,
> защото явно да тази дата трябват, а и до тази дата
> съдилищата са в инвентаризация и трудно се правят
> проверки. В най-добрият случай троителят си е
> казал, аз съм потрошил 250-300 хил. за къщата, но
> тези от които мече съм взел имат да ми плащат още
> пари. Те няма да ми ги дадат, защото съм спрял
> обеста. Значи трябва да направя нещо да тръгне за
> малко, за да си събера и другите вноски. Ще пусна
> 2 апартамента по средно 25 хил., тези дето много
> трудно ще ги продам, и с тях ще дръпна бетона до
> край и ще започна да зидам, ега първите дадат
> някой лев. Но това е в най-добрият случай. А
> вероятна си казва, взех от балъците добри пари, я
> да намеря още малко, за обзавеждането и една
> хубава кола, специалистите по цените никога не
> свършват.Пардон глупаците.


Значи имаме фалирала стройтелна фирма, а този стройтел няма да е зле да си наеме охрана и добри адвокати. Защото това си е измама, само да те светна, че да фалираш по икономически причини не е престъпление, но умишлено е престъпление.

А това, че изкарваш някакъв мошеник, байганьо герой, как измамил всички и сега нищо не могат да му направят (което всъщност си е лъжа), говори много зле за теб и за твойта дребна душичка. Голямо падение другарю, досега се представяше, за големия бизнесмен-инвеститор, а сега почваш да мутираш в дребен мошеник, измамил системата и хората. Браво наистина си велик !

А ти откъде знаеш толкова, да не сте авери или да не си ти този стройтел.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-01-18 10:36 от gekko.
Re: Панически срив на цените в София
18-01-2009 - 10:42:04
Мили ми Декко и Куку00 имотите ще си останат и след нас.Цените ще се качват и падат и без вашите лаишки коментари, но злобичката ви на нереализирани експерти май идва в повече.Не знам и не искам да знам с какво се занимавате, но се надявам никога да не ми се налага да опра до вашите реални услуги.Ей затова сме на това дередже. *book*

Където свършва логиката, започва БЪЛГАРИЯ
Re: Панически срив на цените в София
18-01-2009 - 10:49:31
avatar
@anris, а бе пич, ти можеш ли да четеш изобщо, я пробвай да ми напишеш ника, ама този път правилно или не сме учили чужди езици. Ако не можеш сам питай другаря, на който му пригласяш, само него партията майка (БКП) на времето го е пратила тук и там и е понаучил азбуката, ти явно си нямал този късмет.

Ти слушай експерта Иванов, и купувай на 3000, защото ние сме лаици, можеш да си купиш и малко Софикс, на 1800 ако искаш.

А това дали ще останат и след нас, аз съм млад, на 21, за някои сгради много се съмнявам, че ще ме надживеят. Аз отдавна не съм на твоето дередже, защото живея в нормална страна без другари и агенти и не уча и няма да работя са политическатч и икономическа мафия.





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-18 10:57 от gekko.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход