Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

хахаха скъсах се от смях

Публикувано от kuku987 
Re: хахаха скъсах се от смях
14-01-2009 - 21:34:10
това с др. Иванов дето неговото точно е най-хубавото и на най-доброто място е наистина национална черта.
Re: хахаха скъсах се от смях
14-01-2009 - 21:41:05
абе Иванов ...аз досега се въздържах ама ти наистина не си добре ...какво като е Добрич бе шматурок.....аз в София съм живял( и може би съм роден там ) това не засяга никого ....и какво от това
знаеш ли че Варна, Търново, Добрич дори са много по добри за живеене - какви 350 км те гонят -какво чудо .....до онзи ден тук кв.м беше 650-700 ....
знаеш ли колко е богат раиона ...не знаеш нали ...не ти и трябва ...
Говори каквото си искаш -уважавам мнението ти , но за този град гледаи да мълчиш защото нищщо не знаеш .......друг път ще ти обяснявам
Re: хахаха скъсах се от смях
14-01-2009 - 22:01:54
@Иванов - дръж фронта другарю! Може най-накрая да се излъже някой и да продадеш туй дето (така отчаяно) имаш за продаване. Аз друга причина за толкова изписани глупости, с такова упорство не мога да се сетя (вероятно съм ограничен ;-) ).

Re: хахаха скъсах се от смях
14-01-2009 - 22:30:18
avatar
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> абе Иванов ...аз досега се въздържах ама ти
> наистина не си добре ...какво като е Добрич бе
> шматурок.....аз в София съм живял( и може би съм
> роден там ) това не засяга никого ....и какво от
> това
> знаеш ли че Варна, Търново, Добрич дори са много
> по добри за живеене - какви 350 км те гонят
> -какво чудо .....до онзи ден тук кв.м беше 650-700
> ....
> знаеш ли колко е богат раиона ...не знаеш нали
> ...не ти и трябва ...
> Говори каквото си искаш -уважавам мнението ти , но
> за този град гледаи да мълчиш защото нищщо не
> знаеш .......друг път ще ти обяснявам


Дивале, не се нервирай. Добрич наистина е на толкова километра от София. Знаеш, че все пак, цените се формират според отдалечеността от столицата и близостта до морето. Вторият фактор го закъса. Нормално е в провинцията цените да падат с по- голям темп. Което е в полза на тези, като теб, които могат със собствени пари, да си напазаруват на далавера. За това, че изброените от теб градове са по- добро място за живеене- няма две мнения. Софиянка съм, но с прискърбие го признавам. Нищо човешко не остана тук. Иванов съпоставя нещата със София и не е на грешен път. Животът тук е по- скъп, заплатите- по- големи. Няма причина и цените на НИ да са като в Добрич. Нормално е да са по- високи, колкото и да ги удари кризата.
Re: хахаха скъсах се от смях
14-01-2009 - 23:12:26
Kami да ти кажа чесно нещоза заплати не съм много съгласен...
фактите - отдалеченост от столицата маи към 500 км
от морето 30км
Учудването ми беше (и все още е ) че тук цените на имотите гонят софииските затова писах не за друго..
иначе наистина се живее по нормално
Re: хахаха скъсах се от смях
14-01-2009 - 23:16:53
Когато говорим за цени почти изключително за софия и морето и тук таме за Банско, е редно като дадеш някаква бомбастична цена да кажеш къде е. Освен това говорим за кооперация. Кооперацията е като ремонта, каквото сметнеш в началото накрая излиза умножено по 2 + 100 лв. Всеки който е правил ремонт го знае. Та кооперацията е подобно нещо.
Re: хахаха скъсах се от смях
15-01-2009 - 00:02:58
avatar
tihia Написал:
-------------------------------------------------------
> Я вие американците ми кажете следното. Мисля да
> ходя мезду 20 и 30 април в Ню Йорк на разходка.
> Дали времето ще е добро или още е студено? Приемам
> и съвети и какво друго освен познатите
> забележителности може да се види?

То пък там е пълно със забележителности smiling smiley

Отиди на театър. Има някои неща които доставят голям кеф и не са за изпускане:
[www.blueman.com]
[www.stomponline.com]
[www.fuerzabrutanyc.com]
[www.delaguarda.com]
много по-голям от статуята на свободата и други тъпотии. Първите три със сигурност ще ги има април. smiling smiley


Re: хахаха скъсах се от смях
15-01-2009 - 00:16:01
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------

> Как разбра, че всичко се е осрало от Канада? Всеки
> един, който пише тук има с пъти повече от средният
> канадец. Аз си кореспндирах на лични с хора с
> имоти за по над милион, с такива готови да
> инвестират в 9 къщи по 160-180 хил всяка/350м2,
> доколкото си спомням/. Хора с по-няколко бизнеса.
> А едва ли има и един, който за разлика от над
> половината канадци да живее под наем и да е без
> собствено жилище.

Абе Иванов ти направо ме уби. Как изобщо може да сравнявш Канада (една от най-богатите, най-социалните - напълно безплатна медицина за всички имащи и нямащи застраховки, най-уредените с най-висок стандарт на живот страни с БГ????? Все едно да сравняваш София с Каспичан. Има си статистики за доходи на глава от населението, най-добри градове и държави за живот - вземи се пообразовай малко.

Ако ще сравняваш БГ милионер такива от Канада, нашите са клошари в сравнение с тях бе човек (царе на село). Че то високата част на средната класа е доста по-богата от много от нашите баровци. Един добър лекар се мръщи на 120 000 годишно. Семейство с деца на социална помощ взема еквивалент на 2000 лв месечно, това са най-бедните. ДДС няма върху никъкви хранителни продукти, лекарства и неща от първа необходимост. Като си купуваш самолетен билет за БГ от Канада в някои случаи агенцията прибавя към него бележка, в която предупреждава, че в дестинацията ще се сблъскаш със стандарт на живот и на обслужване, на които може би не си свикнал.

Много хора в Канада живеят под наем в Канада по ред причини - наемите им се приспадат от данъците, често си сменят местожителството, всички деца като станат на 18-19 години се отделят от семействата си и заживяват под наем - започват от начало, а не на гърба на родителите си и в закупени от тях жилища.
Re: хахаха скъсах се от смях
15-01-2009 - 00:57:30
Аз не сравнявам Канада с България. а пишещите тук със средният канадец. Все питате защо гплтаците отиват в чужбина, запитате се защо някой. който има тук, не отиде в Канада? Или ако отиде някъде е САЩ, в тузарски квартал, с няколко милиона в джоба.
ss7
Re: хахаха скъсах се от смях
15-01-2009 - 01:06:19
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз не сравнявам Канада с България. а пишещите тук
> със средният канадец. Все питате защо гплтаците
> отиват в чужбина, запитате се защо някой. който
> има тук, не отиде в Канада? Или ако отиде някъде е
> САЩ, в тузарски квартал, с няколко милиона в
> джоба.


Ами например Бербатов - не е като да няма пари ама що не си седи в БГ аааа? (Па май и в САЩ не ... smiling smiley )

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход