Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

НЯМА ДА ЧАКАМ повече , пак ще ВДИГНАТ ЦЕНИТЕ - ЩЕ КУПУВАМ СЕГА за да не плача догодина !

Публикувано от пунди 
Re: НЯМА ДА ЧАКАМ повече , пак ще ВДИГНАТ ЦЕНИТЕ - ЩЕ КУПУВАМ СЕГА за да не плача догодина !
04-01-2010 - 09:14:07
Дай повече инфо за тая "неизбежна" катастрофа...че нещо не ми се вижда надежден източника...
Re: НЯМА ДА ЧАКАМ повече , пак ще ВДИГНАТ ЦЕНИТЕ - ЩЕ КУПУВАМ СЕГА за да не плача догодина !
04-01-2010 - 16:36:36
avatar
Quote
salvador
Дай повече инфо за тая "неизбежна" катастрофа...че нещо не ми се вижда надежден източника...
Аз нема да ви вода за ръка както Асен и Куку. Ако ти неможеш сам да видиш какво става в България няма как да ти се види надежна информацията. Така че продължаваите да приказвате глупости важно вирнали нос.

Ни копува ни продава
Re: НЯМА ДА ЧАКАМ повече , пак ще ВДИГНАТ ЦЕНИТЕ - ЩЕ КУПУВАМ СЕГА за да не плача догодина !
04-01-2010 - 16:47:27
Quote
ТОРТКО
Quote
salvador
Дай повече инфо за тая "неизбежна" катастрофа...че нещо не ми се вижда надежден източника...
Аз нема да ви вода за ръка както Асен и Куку. Ако ти неможеш сам да видиш какво става в България няма как да ти се види надежна информацията. Така че продължаваите да приказвате глупости важно вирнали нос.
ТОРТКО, и аз съм заклет "сривльо", обявил на 2 май 2008 година че падането на цените скоро ще започне. Но цени за средно 300 или налудничавата 150 евро/м2 не съм обявавал нито сега, нито през 2005 година, може би защото за разлика от теб, Куку и Асен съм по-близо до България (на 2000 км) и не мисля, че е време да я закриваме вече smiling smiley
Re: НЯМА ДА ЧАКАМ повече , пак ще ВДИГНАТ ЦЕНИТЕ - ЩЕ КУПУВАМ СЕГА за да не плача догодина !
04-01-2010 - 16:51:24
Разстоянието няма значение, просто нямаш техните комплекси и си разумен и гъвкав човек. winking smiley
Re: НЯМА ДА ЧАКАМ повече , пак ще ВДИГНАТ ЦЕНИТЕ - ЩЕ КУПУВАМ СЕГА за да не плача догодина !
04-01-2010 - 17:03:28
avatar
Quote
barbaron
Quote
ТОРТКО
Quote
salvador
Дай повече инфо за тая "неизбежна" катастрофа...че нещо не ми се вижда надежден източника...
Аз нема да ви вода за ръка както Асен и Куку. Ако ти неможеш сам да видиш какво става в България няма как да ти се види надежна информацията. Така че продължаваите да приказвате глупости важно вирнали нос.
ТОРТКО, и аз съм заклет "сривльо", обявил на 2 май 2008 година че падането на цените скоро ще започне. Но цени за средно 300 или налудничавата 150 евро/м2 не съм обявавал нито сега, нито през 2005 година, може би защото за разлика от теб, Куку и Асен съм по-близо до България (на 2000 км) и не мисля, че е време да я закриваме вече smiling smiley

Цена от 150/м2 може да стане при положение, че страната е пред гражданска война или е станало някакво катастрофическо природно бедствие.
Цена от 300/м2 при политическа криза над 6 месеца, пълно спиране на европейски фондове или изхвърляне на страната от ЕС.
Лично аз, споделям прогнозата на barbaron за цените през 2010, като допускам отклонения не повече от +/- 10%.
Re: НЯМА ДА ЧАКАМ повече , пак ще ВДИГНАТ ЦЕНИТЕ - ЩЕ КУПУВАМ СЕГА за да не плача догодина !
04-01-2010 - 17:15:18
avatar
Re: НЯМА ДА ЧАКАМ повече , пак ще ВДИГНАТ ЦЕНИТЕ - ЩЕ КУПУВАМ СЕГА за да не плача догодина !
05-01-2010 - 10:56:26
Добре, че е пунди да ни развесели малко, иначе само работа, работа то това на нищо не прилича. Преди време дадох една прогноза за март – май, за съжаление на тъпунди спокойно може да се прогнозира, на този етап, септември – октомври. Фактори, колкото искаш, въпросът, които седи пред всички е дали ще се спре негативния ефект на кризата до тогава. След това е лесно – пак работа, работа и от време на време някои малоумен да ни весели.
Re: НЯМА ДА ЧАКАМ повече , пак ще ВДИГНАТ ЦЕНИТЕ - ЩЕ КУПУВАМ СЕГА за да не плача догодина !
05-01-2010 - 11:17:46
avatar
Quote
valsodar
Детройт - къща за долар, две за лев!


Have a Buck? Buy a House!
Desperate Sellers in Detroit and Beyond Unload Properties for Cost of Citi Share
By ERIC HORNG
March 8, 2009

Не ти ли става неудобно да навираш непрекъснато Детройт като пример? От март 2008г. никой не можа да намери друга дървения, строена 1927г., та да я дава за пример...........
Re: НЯМА ДА ЧАКАМ повече , пак ще ВДИГНАТ ЦЕНИТЕ - ЩЕ КУПУВАМ СЕГА за да не плача догодина !
05-01-2010 - 12:37:04
avatar
Ками, това че си проста и тъпа няма да го кажа аз.
Това, че си зациклила във времето на бума, също няма да го кажа.

Ще ти кажа само една стара латинска поговорка - „Нещата засягат и тебе, когато гори домът на съседа ти.“ (Хораций)
А ти, ти продължавай да си държиш главата заровена в пясъка, внимавай само да не удари на бетон, че язък за бетона. smiling smiley
Re: НЯМА ДА ЧАКАМ повече , пак ще ВДИГНАТ ЦЕНИТЕ - ЩЕ КУПУВАМ СЕГА за да не плача догодина !
05-01-2010 - 14:44:37
avatar
Quote
valsodar
Ками, това че си проста и тъпа няма да го кажа аз.
Това, че си зациклила във времето на бума, също няма да го кажа.

Ще ти кажа само една стара латинска поговорка - „Нещата засягат и тебе, когато гори домът на съседа ти.“ (Хораций)
А ти, ти продължавай да си държиш главата заровена в пясъка, внимавай само да не удари на бетон, че язък за бетона. smiling smiley

Интересно заключение направи ти- особено острия! Даваш за стотен път един и същ пример- дървена къща в Детройт, строена през 1927г., обявена за един долар през март 2009г.
И аз съм тъпа, че ти напомням този нелицеприятен за теб, факт.
Кой е тъп,а?
Що не оставиш Хораций на мира, а да осмисляш това, което е написано, без да му правиш тълкувания? Щото става като развален телефон- аз едно пиша, ти друго разбираш...........
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход