Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

НЯМА ДА ЧАКАМ повече , пак ще ВДИГНАТ ЦЕНИТЕ - ЩЕ КУПУВАМ СЕГА за да не плача догодина !

Публикувано от пунди 
Re: НЯМА ДА ЧАКАМ повече , пак ще ВДИГНАТ ЦЕНИТЕ - ЩЕ КУПУВАМ СЕГА за да не плача догодина !
07-01-2009 - 11:19:01
пунди Написал:
> Шест месеца са достатъчна глътка въздух за пазара
> Свръхочакванията винаги са с предизвестен финал-

Така е, "Германският милиардер Адолф Меркле се самоуби заради кризата" [www.investor.bg]
Да не направиш като него, гледайки
Re: НЯМА ДА ЧАКАМ повече , пак ще ВДИГНАТ ЦЕНИТЕ - ЩЕ КУПУВАМ СЕГА за да не плача догодина !
07-01-2009 - 11:43:58
barbaron Написал:
-------------------------------------------------------
> пунди Написал:
> > Шест месеца са достатъчна глътка въздух за
> пазара
> > Свръхочакванията винаги са с предизвестен
> финал-
>
> Така е, "Германският милиардер Адолф Меркле се
> самоуби заради кризата"
> Да не направиш като него, гледайки smoking smiley






==================
докато има "такива " като вас - няма такава опасност (поне в следващите 200 - 250 год)
има ли ви вас-ще ги има и тях , вервай ми !
снощи имаше възпоменателно предаване за Ботев........
наред с пълнежа , авторът каза и нещо много важно (чудя се как са му позволили)
На надеждата му и на четниците , че ще подействат като катализатор на възстанието-срещнали бездушие,примиренчество и тръгнали към единственото място,където имало шанс за спасение-врачанския балкан..........по-нататък вероятно го знаешпо спомени на дядо ми "на една поляна видели овчар-поискали овце за да се нахранят -но се оказало,че им поискали ПАРИ ....пак ти се напомня умнико за безплатната софра"
Поведението ти е приемливо само ако си потенциален купувач - иначе ще получиш същият урок както Ботев , Левски, и другите знайни и незнайни-повярвали че заслужаваме нещо по-добро (всяка прилика м-у тях и него е изключена) , но явно ти е слаб маркетинга - те тогава едва ли са "отбирали" от народопсихология !
Не чети Маркс и Енгелс - чети Гьобелс

Няма заинтересован да падат цените !
чети,но без маска и грим ->[www.profit.bg]

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Re: НЯМА ДА ЧАКАМ повече , пак ще ВДИГНАТ ЦЕНИТЕ - ЩЕ КУПУВАМ СЕГА за да не плача догодина !
03-01-2010 - 19:59:04
В шеги и закачки, годината отмина.
как ще коментирате темата:
НЯМА ДА ЧАКАМ повече , пак ще ВДИГНАТ ЦЕНИТЕ - ЩЕ КУПУВАМ СЕГА за да не плача догодина !
Re: НЯМА ДА ЧАКАМ повече , пак ще ВДИГНАТ ЦЕНИТЕ - ЩЕ КУПУВАМ СЕГА за да не плача догодина !
03-01-2010 - 20:20:15
Няма такъв мазохист,от две години едно и също мечтае :] яко са го набутали :]
Re: НЯМА ДА ЧАКАМ повече , пак ще ВДИГНАТ ЦЕНИТЕ - ЩЕ КУПУВАМ СЕГА за да не плача догодина !
03-01-2010 - 21:13:35
avatar
Quote
granit
Няма такъв мазохист,от две години едно и също мечтае :] яко са го набутали :]

Не знам дали него са набутали, но мераците на Куку и сие за цени от 149$ останаха мираж...
Re: НЯМА ДА ЧАКАМ повече , пак ще ВДИГНАТ ЦЕНИТЕ - ЩЕ КУПУВАМ СЕГА за да не плача догодина !
03-01-2010 - 21:44:31
avatar
Quote
камелия
Не знам дали него са набутали, но мераците на Куку и сие за цени от 149$ останаха мираж...

На това му се вика "игра с дявола" smiling smiley

Мисля че всички тук са съгласни, че най-лошото не е минало, т.е. големият въпрос е - колко лошо ще стане и колко дълго ще трае.

*drink1*
Re: НЯМА ДА ЧАКАМ повече , пак ще ВДИГНАТ ЦЕНИТЕ - ЩЕ КУПУВАМ СЕГА за да не плача догодина !
03-01-2010 - 22:18:15
За много години Ками!
И аз така ще ти кажа "Не дърпай дявола за опашката"
Quote
камелия
Quote
granit
Няма такъв мазохист,от две години едно и също мечтае :] яко са го набутали :]

Не знам дали него са набутали, но мераците на Куку и сие за цени от 149$ останаха мираж...

Е аз толкова няма да чакам, ще купя още на нива 150 и то евро/кв.м.*yes*, т.е още преди да е достигнато дъното.
Re: НЯМА ДА ЧАКАМ повече , пак ще ВДИГНАТ ЦЕНИТЕ - ЩЕ КУПУВАМ СЕГА за да не плача догодина !
04-01-2010 - 03:15:23
avatar
Брокерчетата съвсем са го закъсали, щом вече смазват и държавната администрация да удължи още малко безконтролната далавера наречена "български пазар на недвижими имоти". :g:Айде стига сме се правили на неразбрали. Никой от нас не иска да се раздели, дори и с 1 евро. Нито като продава, нито като купува имот. То тоя бизнес умря, тя държавата се загрижила, а пък новите депутати недоразбрали и видиш ли сега аман-заман изчакайте да купим със сиви(от мен да мине) пари апартаментче на децата, новата любовница и т.н. Иска мислене и за данъците и за такса смет и за нотариални такси и още и още, ама карай...
Re: НЯМА ДА ЧАКАМ повече , пак ще ВДИГНАТ ЦЕНИТЕ - ЩЕ КУПУВАМ СЕГА за да не плача догодина !
04-01-2010 - 05:10:06
avatar
Лелееееееее как се размириса на нафталин. И какви са тези мумии дето са се изявявали като пророци? То дори и дргаръ Иваноф се гътнал неиде да не говорим за другите прокери (брокер замаян от пророчества за цени нагоре). Бая народ е дал фира. Идва желязната ръка на финансовите закони и много прокери ще дърпат дявола ама за голата опашка. Към края на 2010 цена 149 евро ще са обявите, а на каква цена ще са зделките ако има въобще такива ще обсъждаме по това време 2011. Айде продалжавайте да си мечтаите за цени във всякакви посоки. Давам последно предупреждение катастрофата е неизбежна няма и рецепта за да се избегне. Всеки да се спасява по единично. Жална ви майка.

Ни копува ни продава



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-04 05:13 от ТОРТКО.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход