Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

браво бате СЕРГО

Публикувано от dival 
Re: браво бате СЕРГО
18-12-2008 - 17:05:08
ха,нещо пирински се бил попритеснил.....нещо не могат вече да контролират медиите,а за комунистите тва е най-важното.човека се чуди как да ги озъбти....
ето нещо,което само бг политик може да има наглостта да екзекутира:

[www.standartnews.com]

дааааа,демокрация с комунистически похвати
Re: браво бате СЕРГО
18-12-2008 - 17:08:28
Дано не съм прав,но отиваме към...е...ли му ...та накъде.Само с кражби и корупция май на маймуната в ...................за.За целта е необходима" РЕВОЛЮЦИЯ."
Където има комунисти ..има упадък и пропадане..Трябва да се "обезпаразитят"премахнат ,отстранят!!!!!!!!!!!!!!!!! *sos* :g:
Re: браво бате СЕРГО
18-12-2008 - 17:09:04
да не би случайно да са се припритеснили бг политиците напоследък?????
я гледам и фермерите ще стачкуват....само че как станишев ще насъска полицайте пак да арестуват фермери,след като и полицаите стачкуваха преди седмица?
нещо май почва да се стеснява обръча.......

[www.standartnews.com]
Re: браво бате СЕРГО
18-12-2008 - 17:14:42
Работата отива на изуй гащи. Трябва само мъничко да се срути стандарта в София и става мазало. И тоя път трябва не само стъклата да се счупят на парламента :g:
Мамааа им мръсна комунистическа :g:
Re: браво бате СЕРГО
18-12-2008 - 17:15:30
Тази тема ми е по болна от всички имотни пазари на света . Може да прозвучи грубо , но за мен докато не настане масово избиване на тези хора няма да се оправим . Смятам , че ще се саберът на стадион В . Левски , за разстрела . :g: :g:
Re: браво бате СЕРГО
18-12-2008 - 17:20:32
avatar
roki40 Написал:
-------------------------------------------------------
> Ками , Т . Живков се криеше , а никой не го
> търсеше , хич не му трябваше бодигард . Ако някой
> беше решил да го очисти , едвали щеше да си умре
> от естествена смърт , колкото и бодигарда да е
> имал . Обоснови се , защо царя да нее комунист .
> Кой му плати рекламата , след славното му
> завръщане . Защо направиха коалиция и защо ДПС
> управлява при всеки мандат.

Събери си малко емоциите и потърси логиката, защото правиш огромен тюрлю гювеч! В Румъния убиха Чеушеску и доста невинен народ покрай това събитие.
Ако бяха ковнали и бай Тошо, не се знае какво би станало с всички, които непрекъснато джиткахме по площадите.
А царят е лисица и фурнаджийска лопата, но е смешно да го наричаш комунист. Как ги виждаш комунягите да му платят рекламата, че да спечели цялата власт, а те да стоят в опозиция?
Ако сега се стегнем и гласуваме за Герб, а не отидем за гъби, при променен избирателен закон, ДПС може да остане извън властта. Както и БСП.
Re: браво бате СЕРГО
18-12-2008 - 17:25:57
аз вярвам в българина-той е с характер.
просто ще се е свил,защото е потънал в дългове и само пари са му в главата.
ама сега,тази зима,като му вдигнат вноските за пореден път и като знае,че апартамента ,който е купил и му е цялата надежда за забогатяване,започне да се обезценява...и се усети,че се е набутал,че банката го граби,докато имота му се срива,такъв характер ще покаже,че комунягите не мога да ги мисля.....
просто трябва още малко време,че хората наистина да разбера какво им се случва.
в медиите още тия подробности не са излезнали,ама ще излезнат....все пак не всеки в бг има интернет и компютър-по голямата част от населението още разчита на инфо от бг медиите-а комунистите ги изпуснаха вече.
са медиите ще се обърнат срещу тях и то силно......
и българина светне ли се как е мамен и колко се е набутал и са му се изпарили и спестяванията и мечтите.........станишката нито неговото ДАНС ще му помогне,нито полиция,нито армия
Re: браво бате СЕРГО
18-12-2008 - 17:33:30



Пророчествата на Ванга за България
Re: браво бате СЕРГО
18-12-2008 - 17:36:32
Само пари....
Re: браво бате СЕРГО
18-12-2008 - 17:59:37
Муза,тия пророчества на ванга ми се струват като прекарани през вижданията на бай тошо за вдигане на патриотизма на българина....кво ше кажеш ти?
ако баба ванга е виждала опорочения изкривен строй,наречек комунизъм,дали щеше да й се разреши да го каже?
спомням си едно време,по бай тошово,беше казала,че силата на злото са "империалистите" америка,ангия,германия и франция......
и предсказваше,че ще има 3-та световна война,където руснаците ще се съюзят с арабите,срещу империализма и злите сили..........
мен ако ме питаш,силата на злото бяха точно руснаците и арабите......

ванга си беше инструмент за пропаганда.
кадровика използва всичко,което има някаква ценна стойност-в случая известност и уважение,за да превърне този личност в инструмент за пропаганда.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход