Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

браво бате СЕРГО

Публикувано от dival 
Re: браво бате СЕРГО
18-12-2008 - 04:32:41
gorje, благодаря ти за предоставянето на тази интересна и много информативна (по мое лично мнение) статия ! *book* *yes* eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley
Re: браво бате СЕРГО
18-12-2008 - 09:28:09
Aсене , и едните и другите са маскари.....
знаеш ли колко хора до сега са гласували срещу комунягите а те пак на власт.....
човек си мисли че гласът му отива на вятъра, че си правят избори не заради избирателя а въпреки него.......
Имам странното усещане че след нова година парламента ще бъде щурмуван както през 97-ма , просто на хората им писна
Ето вчера поредната глупост- жени се молят в парламента за процудири ин-витро....
и защо не.....
малко след това депутатите си раздават 13-та заплата -доколкото разбрах 2000 лева
значи за деца няма
за мазни тумбаци има
Re: браво бате СЕРГО
18-12-2008 - 10:22:39
Асен ви дава много умен съвет.
Аз го приложих преди време тук. След като бях наблюдател на 20-годишното западане на Франция след идването на Митеран и соц.партия на власт през 1981, и след като разбрах, че Саркози тръгва на кръстоносен поход срещу тях, аз влязох за първи път в живота си в една партия smiling smiley
Тук ви гледам все умни, изучени, с много идеи. Какво чакате?
Re: браво бате СЕРГО
18-12-2008 - 11:29:11
asen:
Дивале,трябва да гласуваш!всички трябва да гласувате!
тва,че няма свестна партия в бг,няма значение-няма да гласувате за някоя си партия,а ще гласувате ПРОТИВ КОМУНИСТИТЕ!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Асене , Барба , кажете ми , кои не са комунисти и отивам да гласувам.
Заклевам се!!!!!!!!!!!!! *huh* *huh* *huh*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-18 11:33 от roki40.
Re: браво бате СЕРГО
18-12-2008 - 11:44:43
Най- лошото е , че за да има промяна зад хората трябва да застанат , хора умни и с пари (лидери) , а тези умни хора не само , че нямат пари те едва оцеляват . Стадото не е организирано . Спомнете си 97г. , махнахме комунистите и сложихме други комунисти , как да разбера кои не са , за да гласувам за тях . Дори и медийте се натискат и лъскат бастуна .
Re: браво бате СЕРГО
18-12-2008 - 12:36:51
roki40 Написал:
> Най- лошото е , че за да има промяна зад хората
> трябва да застанат , хора умни и с пари (лидери) ,
> а тези умни хора не само , че нямат пари те едва
> оцеляват .

Плащаме си членския внос в [www.u-m-p.org] , ще го платим и за достойните в БГ.
ЧЕСТНИТЕ НОВИ бизнесмени в БГ - предполагам, и те разбират какво трябва да направят smiling smiley
Re: браво бате СЕРГО
18-12-2008 - 12:45:40
"Изпратено от: gekko (IP съхранено)
Дата: December 18, 2008 03:51AM


Асене, напълно съм съгласен с теб, казал си го супер браво ! Евала, че има и такива българи като теб, че нещо се отчайвам, като чета какво пишат колегите от форума. Искам да ти кажа, че има много хора, които само четът и съм сигурен, че много хора се слушват в съветите на нормалните българи като теб. В БГ медийте са под контрола на правителството и хората биват ужано манипулирани. "




Абсолютно съгласен!
*ok* *ok* *ok*
Re: браво бате СЕРГО
18-12-2008 - 12:55:41
Роки, smiling smiley

Французите, като кажат, че ще дават пари, дават и то щедро. Но трябва да се заслужат, трябва висок успех.

От опит знам.
Re: браво бате СЕРГО
18-12-2008 - 13:09:47
Една случка от последните избори за кметове и общ.съветници във Варна и региона:наш познат,етнически турчин разказа как брат му,като председател на изборна секция срещу 10 000лв на него и по толкова на членовете,след края на изборния ден са изнесли запечатаните урни до черен джип и са получили други такива,също запечатани.Ставаше дума за избори в малко градче около Варна,не помня кое точно,Девня,Провадия.....Тази подмяна на гласове е нещо често срещано тук!
Призивите да се гласува са нещо чудесно,но разберете безсмислено е!
Ако някой трябва да спечели,той ще спечели,без оглед на гласовете!
За жалост дребни душички,за дребни парички търгуват най-безсрамно и най-важните неща в живота ни!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-18 13:10 от djijko.
Re: браво бате СЕРГО
18-12-2008 - 13:19:08
Ей, вие, от чужбината, дето за всичко ни давате акъл, вие що не гласувате,когато има избори? Или сте си изтъргували българското гражданство, или ви мързи да отидете до БГ посолство/консулство да пуснете една бюлетина?! Всеизвестно е, че половин България почти се е изнесла навън, а когато дойдат избори - някакви мижави няколко хиляди гласували от вън. Ако сте такива патриоти, каквито се пишете по всички БГ форуми, направете нещо и вие за Майка България, когато дойде Видов ден/избори/!!! :g:
Или май сте само едни многознайковци и дървени философи!
Аман от дюс тарикати!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход