Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

браво бате СЕРГО

Публикувано от dival 
Re: браво бате СЕРГО
17-12-2008 - 13:58:13
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------

>
> Чакам "очевидци" на събитията.

Аз съм бил очевидец на събитията , като започнеш от 5 или 6 ноември / петицията на Екогласност до Народното събрание , 17 ноември , 14 декмври , паленето на партийния дом , студентската стачка и много други .
Какво точно очакваш от мен ?
Re: браво бате СЕРГО
17-12-2008 - 14:08:42
Да кажеш как точно се развиха събитията на 14 и кой ги започна.
Re: браво бате СЕРГО
17-12-2008 - 14:18:54
gekko

Трябва да се гласува разбира се !!! Единствената алтернатива за промяна в България е ДСБ. Но този факт е известен от много години.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Какво ДСБ бе , ти болен ли си . Че аз имам колега от ХТИ там бе , всички го мразеха , беше подмазвач , лъжец , подмолен , некадърен и т.н. В политиката в БГ влизат копелета , щото ако не са такива няма как да влязат , нали трябва да умееш да крадеш . Че те всички ни се изредиха , ние пак ще си даваме задниците . Ако масово не се гласува ще е ясно на всички , че не са желани . Не напразно комунягите са избивали и гонели умните и упоритите , за да останат послушните овце каквито сме ние в момента . А ДСБ с какви пари работят , май с червени , а .................... :g: :g: :g:
Няма за какво да гласувам , щото всички са измекяри . Лошото е , че не се прави организирано .
Re: браво бате СЕРГО
17-12-2008 - 14:25:28
avatar
Кажи кой е този колега от ХТИ, име има ли си?
Re: браво бате СЕРГО
17-12-2008 - 14:30:56
Иван ама за фамилия не се сещам , от Бургас е спец . Индустриален мениджмънт.
Re: браво бате СЕРГО
17-12-2008 - 14:40:43
С какви пари работят те , пак те питам.БСП , ДПС , НДСВ , ГЕРБ , с какви пари работят.
Re: браво бате СЕРГО
17-12-2008 - 16:49:43
Няма да гласувам !
Нека целият свят види , че хората не си харесват управлението и не са съгласни *bow*
Re: браво бате СЕРГО
17-12-2008 - 16:59:54
Ти като един доцент във ВМЕИто на едно открито партийно събрание: "Моето мнение е ... че нямам мнение!"
Re: браво бате СЕРГО
17-12-2008 - 17:11:24
е гупости ...как да нямам мнение ....
Re: браво бате СЕРГО
17-12-2008 - 17:19:38
Но 51% нещастници ще гласуват.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход