Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%

Публикувано от dival 
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
25-11-2008 - 21:17:17
avatar
roki40 Написал:
-------------------------------------------------------
> Ще се обадиш ли на телефона или не.Не ми се
> обяснява повече,няма да се разберем тази вечер.Ако
> си от Бургас направо иди в х-л Космос.Не смятам,че
> има нещо страшно.По принцип има сертификати за
> абсолютно всяка професия,иначе няма как даден
> производител,фирма и т.н. да бъде сертифициран по
> ISO (нужно е всеки работник в дадената фирма да го
> притежава).

Ще се обадя, но в Агенцията. И ще ти кажа какво са ми отговорили. smiling smiley
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
25-11-2008 - 21:21:49
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
25-11-2008 - 23:32:04
Ками,задължително им кажи,че си работила повече от 6 месеца на длъжност брокер.Директно ще положиш изпит.
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
26-11-2008 - 10:58:25
Нещата найстина са променени,разработените им области ги нямаше,а аз лично им зададох въпроса за обучение по английски и те ми отговориха,че нямат такова,а сега го предлагат на промоционални цени.Не знам какво се е случило.Видях,че имат и отдели,а преди година ги нямаше.Явно търпят промени.
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
26-11-2008 - 11:18:19
Всъщност,като брокер ти се явяваш на изпит като продавач-консултант,такъв е стандарта.В старанието си да ви ядосам аз написах брокер.От там се получи и двусмислието.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-11-26 11:19 от roki40.
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
26-11-2008 - 11:29:55
avatar
roki40 Написал:
-------------------------------------------------------
> Всъщност,като брокер ти се явяваш на изпит като
> продавач-консултант,такъв е стандарта.В старанието
> си да ви ядосам аз написах брокер.От там се получи
> и двусмислието.

Сега разбираш ли, че ядът не е добър съветник?
Веднага да си посипеш главата с пепел и да се извиниш публично- щото виж колко народ ти се хвана на лъжата........... winking smiley
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
26-11-2008 - 12:04:50
Извинявам се искрено,ама много ме ядосвате.Аз също изповядвам брокерството,но си давам сметка,че това не е чак толкова сериозна професия в БГ.Нее нужно да имаш кой знае какво образование и знания,за това и го правя междудругото.Малко преди кризата,брокери за работа се търсиха постоянно,което показва,че има слаби професионалисти в тази област.Не се предлагат обучения и квалификаций,а вече са доста разпространени.Отново сори,а сертификата си заслужава,защото в един момент ми свърши доста добра работа.Най-вече пред европейските клиенти. smiling smiley
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
26-11-2008 - 12:22:58
roki40 Написал:
> ... Отново сори,а сертификата си
> заслужава,защото в един момент ми свърши доста
> добра работа.Най-вече пред европейските клиенти.

Роки, с твоята тапия можеш да преминеш към клиенти от благородно потекло, блестящи звезди от шоу-бизнеса, бивши и настоящи диктатори и олигарси *yes*

[www.royalpalacebg.com]

"ВНИМАНИЕ, ВНИМАНИЕ, представяме ви най-луксозният 5 звезден ТОП-ВИП апартаментен хотел в България. „Palazzo Reale” е истински шедьовър като архитектура, изпълнение, местоположение и предлагани екстри. Той е най-бляскавият, най-грандиозният, най-пищният и най-интиригуващият комплекс, който сте виждали някога. Съчетал в себе си всичко най-добро от най-изисканите и най-скъпи хотели в света, той е приспособил всички свои безценни качества към уникалността на една малка страна като България. „Palazzo Reale” е истинско доказателство, че тук може да съществува съвършеният лукс, на който ще се насладят само онези, които могат да си го позволят-хора с благородно потекло, блестящи звезди от шоу-бизнеса, бивши и настоящи диктатори и олигарси, хора с изтънчен вкус и отлични финансови възможности. Това е новият символ на богатство и разточителност, очарователна смесица от съвършенство и хармония, които завладяват всяко въображение и ви карат да се влюбите завинаги." :}

П.П. Знае ли някой, до коя плоча са стигнали и колко бивши диктатори са купили вече там winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-11-26 12:28 от barbaron.
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
26-11-2008 - 12:38:26
В БГ клиента не го интересуват сертификати,но в ЕС без ISO не си за никаде.
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
26-11-2008 - 12:55:16
avatar
roki40 Написал:
-------------------------------------------------------
> Извинявам се искрено,ама много ме ядосвате.Аз също
> изповядвам брокерството,но си давам сметка,че това
> не е чак толкова сериозна професия в БГ.Нее нужно
> да имаш кой знае какво образование и знания,за
> това и го правя междудругото.Малко преди
> кризата,брокери за работа се търсиха
> постоянно,което показва,че има слаби
> професионалисти в тази област.Не се предлагат
> обучения и квалификаций,а вече са доста
> разпространени.Отново сори,а сертификата си
> заслужава,защото в един момент ми свърши доста
> добра работа.Най-вече пред европейските клиенти.

Сега, вече ти, искрено ме ядоса! Професията изисква много знания и комуникативни умения. Това, че в нея попадат неграмотници, не означава че не е така.
Първото, което е задължително- владеенето на езика- писмено и говоримо. "КвалификацИИ" се пише. В българския език няма дума в множествено число, която да завършва на "Й".
Неслучайно те питах- по какъв конспект са те изпитвали? Какво си научил? Искаш ли да се поизпитаме?
Като начало, ще ми кажеш ли каква е разликата между УПИ и НУПИ? :]
Каква е разликата между възстановяване на земеделски земи в реални граници, във възстановими граници и по план за земеразделяне?
Какво е кинт?
В едно УПИ, ако ти признаят квадратура по давностно владение, в реални или в идеални части ще го направят?
Спирам дотук.
Ако знаеш отговорите, след няколко минути трябва да си ми отговорил, нали?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход