Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%

Публикувано от dival 
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
23-11-2008 - 15:56:20
pepa bunardjieva Написал:
-------------------------------------------------------
> Няма падане на цените, има отаманяване. Тоест,
> идват си на реалната стойност.
>
range">
" Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!"



clap: clap: clap:
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
23-11-2008 - 16:07:43
народа е толкова изтръпнал,че каквото кажат по телевизията се приема за 100% истина, затова и има нагласа за спад в цените(и заради кризата разбира се )
Кога обаче можем да видим истински ниски цени?
Когато купувачът предложи цена без да се съобразява с първоначално заявената,
тогава наистина ще разберем дали посредник и продавач имат нагласата да продадат на всяка цена ....
Според мен наистина ще видим табели "Коледно намаление -50%''



Тези които направиха от мечовете си рала, сега орат за тези които запазиха мечовете си.......
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
23-11-2008 - 16:46:12
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> народа е толкова изтръпнал,че каквото кажат по
> телевизията се приема за 100% истина, затова и има
> нагласа за спад в цените(и заради кризата разбира
> се )
> Кога обаче можем да видим истински ниски цени?
> Когато купувачът предложи цена без да се
> съобразява с първоначално заявената,
> тогава наистина ще разберем дали посредник и
> продавач имат нагласата да продадат на всяка цени
> Според мен наистина ще видим табели "Коледно
> намаление -50%'


Народа въобще не е изтръпнал от това което му казват по телевизията а от това което му казва БАНКАТА.Това е по първия ти въпрос.
Истински цени могат да се видят март/април 2009г.
Който иска ще продава продава на по ниска цена без да се съобразява с посредник,пазарна цена т.н и.т.н
Според мен догодина могат да се видят табели от рода не само коледно намаление а и "ГОДИШНО НАМАЛЕНИЕ"


smoking smiley
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
23-11-2008 - 17:00:03
Каква хубава тема, тук само песимисти сте се изказали. Не ви ли идва наум какво означава да се продава на 50% от сегашните цени. Какво означава, че ще се е случило с бизнеса, със заетостта, с държавата..........
И не мога да разбера откъде във всички чакащи падането на цените има толкова злоба ............. Българска работа.
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
23-11-2008 - 17:11:57
никаква злоба
понеже реалноста в момента не съвпада с форума и прогнозите ,затова казвам че каквото предложи купувача - това ще е
Но като си говорим така - запази ми мнението и го прочети на 25ти декември
Кибик, точно от телевизията е изтръпнал-защото не всеки е с кредит , но всеки плаща сметки , ток , газ и тн....
истинските цени както казваш ще се видят на пролет , но пък тогава изобщо няма да има купувачи , затова аз очаквам тези които имат затворени пари в имоти и искат да развържат кеша ,да реагират малко по рано от останалите но без да вдигат аларма -както и да е ...
не ми се спори
ако някои е в пазара или икономически експерт да казва , ама да разтягаме празни приказаки ....мерси
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
23-11-2008 - 17:26:07
Дивал,държа да чуя мнението ти:
Сега не се заяждам.Ако трябва да отговоря като Дичо и Дивал с една дума,бих казал:
Пазара се движи от КОМПЛЕКС ЗА МАЛОЦЕННОСТ,което е също толкова точен отговор колкото и вашите и също толкова непълен.Всъщност,алчност и очаквания,печалба и т.н. се задвижват от нуждата на всеки индивид да се чувства част от определена социална група(което е породено от комплексите),поради това и хората стават алчни,гонят печалба и имат очаквания.Спомнете си нашия спор-обиждахме се,карахме се,изтъквахме се и всичко това,за да не се чувстваме зле от това което сме показали пред другите.Ние се борихме за собственото си его,това ние пазим и не обичаме да ни отнемат,тогава и ставаме най-раздразнителни.
А сега един съвет:не приемайте икономиката като нещо материално,в нея има толкова математика,колкото и психология,а именно на това се оповава маркетинга.

С уважение:roki40 *beer*
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
23-11-2008 - 17:57:12
роки, не можеш постоянно да пишеш -държа да чуя това или друго
ами кои си ти -нещо отчет ли трябва да ти дава всеки участник във форума
я да вземеш да се поспреш малко преди съвсем да си се посрал
защо си мислиш че си всезнаещ
и защо си мислиш че хора които имат знания непременно трябва да ги пишат из форумите
във всяка тема едно и също ....
ако искаш да научиш нещо - знаеш къде......
очаквам с нетърпения дълбокият и съдържателен анализ на които ти да си автор
другото ти са дрънканици
поздрави !
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
23-11-2008 - 18:01:10
време е всичко да си дойде на мястото и да поспре истерията *ok*
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
23-11-2008 - 18:20:46
На вас двамата с дичето май ви стана много тъпо.Искате нормален дебат,а нито ти,нито той,отговорихте на това което съм написал.И двамата избегнахте да отговорите,е нали искате дебат.Трудно е да си пренебрегнеш егото нали,а всъщност тези,който съумяват да го направят са по качествените индивиди.Ако ми паднете като клиенти ще ви оскубя здраво.Аз съм брокер(през свободното си време)....... :} :} :} :} :} :} :} :}
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
23-11-2008 - 18:24:32
А забравих,много знаете момчета евала.............. :} :} :} :} :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход