Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%

Публикувано от dival 
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
23-11-2008 - 20:50:20
avatar
roki40 Написал:
-------------------------------------------------------
> На вас двамата с дичето май ви стана много
> тъпо.Искате нормален дебат,а нито ти,нито
> той,отговорихте на това което съм написал.И
> двамата избегнахте да отговорите,е нали искате
> дебат.Трудно е да си пренебрегнеш егото нали,а
> всъщност тези,който съумяват да го направят са по
> качествените индивиди.Ако ми паднете като клиенти
> ще ви оскубя здраво.Аз съм брокер(през свободното
> си време).......

Първо да ти напомня, че думата е "дебати". В единствено число не съществува, защото би значело да дискутираш нещо сам със себе си. Знаеш кои го правят.
Каквото и да пишеш, какъвто и комплекс да избиваш, прави го на собствен гръб, а не на нашия. Защото "брокер" е сериозна професия, не занимание за някого " през свободното му време".
Ще оскубеш баба си, ако деменцията я е налегнала с достатъчна сила.
Но клиентите имат достатъчно сиво вещество, щом са успели да спечелят нужните им за търговия с НИ пари. Та, нещастното ти его ще бъде сериозно наранено.........
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
23-11-2008 - 21:12:01
Ками аз вече веднъж съм ти отговарял на въпрос,въпроса беше тъп но все пак ти отговорих.Ако смяташ професията си за сериозна,би ли ми отговорила на този въпрос:
Кой носи отговорност,когато на пазара се появи криза(на който и да е пазар).
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
23-11-2008 - 21:13:52
С риск да бъда "публично обруган и заклеймен " от двете страни на словестният "двубой" по-горе ,бих си позволил да вметна ,че много малко "просветени и избрани " хора в света биха ни отговорили дали цените на имотите ще се повишат или понижат(а и те едва ли биха имали силното желание да го споделят с нас "простосмъртните confused smiley *smiley_ahh* *yes* ). А ако причината за спорът е свързан с маркетинговите стратегии , ето един link
ТУК
*book* winking smiley *ok*
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
23-11-2008 - 21:22:27
avatar
roki40 Написал:
-------------------------------------------------------

> Кой носи отговорност,когато на пазара се появи
> криза(на който и да е пазар).

На " който и да е" не мога да кажа. На този, за недвижими имоти- банките.
Ако продължа с разсъжденията- май пак банките. И "обръчите от фирми", които в крайна сметка, слагат съответния президент и правителство начело на страната. И после осребряват подкрепата си. Поне това виждам в действията на Буш и сие.
Как банките тук вдигнаха цените на имотите съм писала няколко пъти...........
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
23-11-2008 - 21:25:23
Колеги, има - няма, току се появи някой новоизлюпен комплексар да се опитва да се прави на николасчо, предлагам да не му обръщаме внимание. А иначе според мен цените на панелките паднаха , макари не много, но повече няма да падат. Да не говорим, че останалите се задържат и аз сега съм като американските брокери, които се оплакват, че преди кризата правели по 3 - 4 сделки на седмица, сега правели по една, е защо да не си позволим и те, и аз, по някое коледно намаление ?!
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
23-11-2008 - 21:32:19
А защо да не говорим за това, че цените ще отразяват по-реално ..."ползата от имота". Сигурно ще има имоти, които ще имат 50% спад, но ще има такива, които може би ще имат ръст.
Въпреки, че някои особености трудно биха получили стойностно изражение. Като например това, че от източна България можеш да летиш само до 4-5 дестинации целогодишно. Или пък това, че след дъжд можеш много добре да различиш къде е минавала чистачката.
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
23-11-2008 - 21:35:24
avatar
милко вълков Написал:
-------------------------------------------------------
> С риск да бъда "публично обруган и заклеймен " от
> двете страни на словестният "двубой" по-горе ,бих
> си позволил да вметна ,че много малко "просветени
> и избрани " хора в света биха ни отговорили дали
> цените на имотите ще се повишат или понижат

Това е част от истината. Пълната е, че никой в момента и идея няма какво ще стане. Докато се опитвахме- поне няколко души, да очертаем ситуацията тук в навечерието на кризата, други хвърляха бомбастични цифри. Сега е същото- апокалиптични картини и попълване на фишове от тото2.
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
23-11-2008 - 21:37:46
Съгласен съм с казаното от теб,но въпроса ми е насочен към икономическият смисъл не към политическият.
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
23-11-2008 - 21:48:56
Ако брокер беше сериозна професия в БГ,би следвало да знаете какво движи пазара.А до момента нищо.Аз също съм брокер и имам сертификат по европейски стандарт,за това.Колко от колегите ти имат?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-11-23 21:58 от roki40.
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
23-11-2008 - 21:51:19
roki40 Написал:
-------------------------------------------------------
> Ако брокер беше сериозна професия в БГ,би следвало
> да знаете какво движи пазара.А до момента нищо.Аз
> също съм брокер и имам сертификат по европейски
> стандарт,за това.Колко от колегите ти имат.


:] Май тука настъпи котето по опашката..... *beer*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход