Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%

Публикувано от dival 
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
26-11-2008 - 12:57:42
avatar
roki40 Написал:
-------------------------------------------------------
> В БГ клиента не го интересуват сертификати,но в ЕС
> без ISO не си за никаде.


Всъщност, знаеш ли какво е ISO?
Не е тапия........... smiling smiley
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
26-11-2008 - 14:31:24
nradev11 Написал:
-------------------------------------------------------
> да попитам брокерите дали са сити тия дни или вече
> имат болки в корема

Бате след пет години галоп се да имаме по някое каше

smoking smiley , хем да избутаме кризата хем да напазарим на нисички нива /как ми се правят разлики по над 100% :] не е истина направо ги усещам вече/
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
26-11-2008 - 14:50:16
УПИ-урегулиран поземлен имот

НУПИ-същия самоче неурегулиран

земя в реални граници-нива

във възстановими граници и по план за земеразделяне-когато има повече наследници на дадена земя,отиваш в поземлена комисия,прави се план за земеразделяне и се дават нотариални актове. *yes*
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
26-11-2008 - 14:59:47
Със сигурност знам повече за ISO от теб.Ками.
Кажи ми как се дава ISO.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-11-26 15:00 от roki40.
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
26-11-2008 - 15:06:53
avatar
roki40 Написал:
-------------------------------------------------------
> УПИ-урегулиран поземлен имот
>
> НУПИ-същия самоче неурегулиран
>
> земя в реални граници-нива
>
> във възстановими граници и по план за
> земеразделяне-когато има повече наследници на
> дадена земя,отиваш в поземлена комисия,прави се
> план за земеразделяне и се дават нотариални
> актове.


Така и очаквах! Ако това са ти преподавали и тапия си получил, късай я и не казвай, че някога си я имал!
УПИ е това, което си написал! Но НУПИ- такова нещо няма! :] Има само ПИ- поземлен имот........
Всичко останало, което си написал, е пълна глупост, за съжаление.
Неслучайно не си отговорил и на другите въпроси.
Впрочем, простено ти е. Според мен, никога не си имал понятие от брокерската професия. Опита се да се отъркаш о нея, ма те разкрих своевременно......... spinning smiley sticking its tongue out
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
26-11-2008 - 15:16:49
Няма НУПИ ли,аиде бе-продажба на два НУПИ ,със сменен статут ,за куротно и жилищно строителство
?450000
Два НУПИ със сменен статут,от по пет декара ,граничещи един с друг ,в процес на обединяване. Намират се в землището на гр.Каблешково- местност "Минерален извор".
КАКВО ОЗНАЧАВА ТОВА??????????
На кой от въпросите не отговорих,кое е грешно.
Не знам кой се е отъркал в брокерската професия.
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
26-11-2008 - 15:26:06
roki40, в тази страна си има закони и ако на си чел ЗУТ, крайно време е. Там ясно са описани и наименовани видовете терени. Не си измисляйте разни термини - не сте народно събрание или МРРБ. Има ПИ - поземлен имот и УПИ - урегулиран поземле имот. Това пише и на скиците ако си обръщал внимание. Няма НУПИ - само ПИ или УПИ. Дерзай и учи непрекъснато. Никога не казвай знам всичко и ще успееш в живота. Успех.
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
26-11-2008 - 15:29:55
avatar
roki40 Написал:
-------------------------------------------------------
> Няма НУПИ ли,аиде бе-продажба на два НУПИ ,със
> сменен статут ,за куротно и жилищно строителство
> ?450000
> Два НУПИ със сменен статут,от по пет декара
> ,граничещи един с друг ,в процес на обединяване.
> Намират се в землището на гр.Каблешково- местност
> "Минерален извор".
> КАКВО ОЗНАЧАВА ТОВА??????????
> На кой от въпросите не отговорих,кое е грешно.
> Не знам кой се е отъркал в брокерската професия.


Ех, Роки! Това, че някой е написал НУПИ / въведоха го "специалисти" като теб по черноморието/, не означава че съществува като понятие. Справка- ЗУТ.
И тъй като сам си го търсиш- никакво значение няма колко са наследниците, на които им се връщат земи. Начинът на връщане зависи от ситуацията в дадения район- има ли стар кадастър, какво е нанесено в него, може ли да се върне в реалните граници, а във възстановими? Ако няма- прави се план за земеразделяне- и там има специални условия......обявявания и т. н. И се издават решения- за признаване, за възстановяване, за отказ, въвод във владение..... Нещо да кажеш за валидността на решенията?
Мога още да те питам, ма няма смисъл.
И други като теб мислят, че е достатъчно да изпляскат някаква недодялана оферта и клиентите ще се затичат с парите напред. Не става!
Достатъчно е да си признаеш, че нищо не разбира и ще те оставя намира. Няма да искам отговор на останалите въпроси!
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
26-11-2008 - 15:39:56
Ти ми написа същото което и аз,но по-описателно.Не си ми задала чак толкова сложни въпроси.Ти можеш ли да ми кажеш каква е зависимостта между пазара на хранителни продукти и пазара на имоти?
Re: КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ -50%
26-11-2008 - 15:43:57
Julius Написал:
> Еех, Рамбо40!
> Мислех, че познавам българския език, но
> продължавам да се изненадвам колко жив и развиващ
> се е езика ни!

Не се напъвай, не можеш да надминеш roki40 по приноси в развитието на балгарскиат есик:
"пречината оповава пройзводство форома предопреди реголаторен оганя ефтинки комисионо впредвид незнам стройтелния
по рано по простичко разбирасе
касмет очастие идей обеждава обедиш тои саветвам инверстираш декъра вишето щото комисоно форомите предопредя офицялни"

П.П. Не е "одивително", че нашият човек пише "ефтин" а не "евтин".
Тази грешка се среща в 0,92 % от страниците по ИнтерНета smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход