Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ide li?

Публикувано от rage_against 
Re: Ide li?
16-08-2008 - 02:56:42
модератора, в стремежа си да спазваш приличието прекаляваш.

това за полираните мозици с една гънка - тази за задника не е нецензурно, прочети какви неща се пише в Бг вестниците.

ако ви е кеф да сте скучни - аз съм ОК, ще се преместя при Асен.

Re: Ide li?
16-08-2008 - 03:08:03
а доколко е осрана работата съдете по следното:

колко тоалетна хартия им трябва да я забършат:
Депутатите се бършат с 300 000 рула
[www.monitor.bg]

след американците сега и англичаните ни завиждат:
[www.imoti.net]
Балонът на недвижимите имоти в България, изглежда всеки момент ще се пукне

забележете иронията у Бг селяндура коментиращ статията в икономист. после да не се чудите защо ви гледат като аборигени,


Re: Ide li?
16-08-2008 - 03:16:12
същото говедо превежда парти като партия....





Re: Ide li?
16-08-2008 - 04:21:39
Скуката и празнодумието са пълни и само олигофрен може да смята,че си е прекарал времето пълноценно тук и в този форум!!!Ежедневните безмислени изблици на Камелия,невероятните(измислени)сделки на Драгула,напудрения стил на Барбарон(жалко че си прекарал толкова време в една прекрасна страна),а изперкалия Компас си го знаеме, могат да се харесат само на............и т.н.Наистина бих препоръчал на Модераторите да се извинят на Асен по най-бързия възможен начин.Освен правилни и смислени постовете му внасяха много свежест и настроение.
Re: Ide li?
16-08-2008 - 04:35:37
И относно иде ли-Иде!!!!!!Аз за разлика от имигрантите живея тук и разполагам с достоверна информация-СДЕЛКИ В СОФИЯ ПОЧТИ НЯМА и го заявявам най-отговорно!!!!!Бизнеса с който се занимавам ми позволява да имам ежедневно наблюдение над търговията на дребно и едро в страната(най-вече в София)и още веднъж заявявам най-отговорно,че положението е трагично-борбата е безмилостна за всяка една стотинка!!!!!И не ми излизайте с продажбите на нови автомобили,защото над 80% от продажбите са на корпоративни клиенти,а не на физически лица!!!!!! Да не говориме,че всичко е на кредит,който рано или късно трябва да се връща!!!!!
Re: Ide li?
16-08-2008 - 11:24:35
Кара,
Трябва ли да се чувствам виновен, че фактите се разминават с прогнозите на едни и с мечтите на други.
Не се чувствам.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-08-16 11:25 от dragula.
Re: Ide li?
16-08-2008 - 11:44:27
dragula Написал:
-------------------------------------------------------
> Кара,
> Трябва ли да се чувствам виновен, че фактите се
> разминават с прогнозите на едни и с мечтите на
> други.
> Не се чувствам.
>
> КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА
> ТЕРЕНА.
>
> Стара военна аксиома
>
>
>
> Редактирано 1 пъти, последният път 08/16/08
> 11:25AM от dragula.


Имам си Една мечта
С кочинка да се обзаведа
Цял живот да я изплащам
Вътре тихичко да си грухтЯ
Еххх, Имам си Идна мечта
Да ме стрижат кат оФца!
Re: Ide li?
16-08-2008 - 12:05:52
Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Ide li?
16-08-2008 - 12:14:55
dragula Написал:
-------------------------------------------------------
> Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите
> му.
>
> КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА
> ТЕРЕНА.
>
> Стара военна аксиома


ехххх, тежко, тежко....

[www.slovo.bg]
Re: Ide li?
16-08-2008 - 13:23:48
Масови фалити на агенции за недвижими имоти

Десетки варненски брокери, които търгуват с ваканционни жилища, спряха работа през последните месеци, пише вестник „Народно дело". Броят на фалитите непрекъснато се увелича, сигнализираха от местната асоциацията за недвижими имоти.

[money.ibox.bg]



Изпратено от: Kara (IP съхранено)
Дата: August 16, 2008 04:21AM


Скуката и празнодумието са пълни и само олигофрен може да смята,че си е прекарал времето пълноценно тук и в този форум!!!Ежедневните безмислени изблици на Камелия,невероятните(измислени)сделки на Драгула,напудрения стил на Барбарон(жалко че си прекарал толкова време в една прекрасна страна),а изперкалия Компас си го знаеме, могат да се харесат само на............и т.н.Наистина бих препоръчал на Модераторите да се извинят на Асен по най-бързия възможен начин.Освен правилни и смислени постовете му внасяха много свежест и настроение.


Пълна подрепа!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход