Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ide li?

Публикувано от rage_against 
Re: Ide li?
15-08-2008 - 18:24:39
dragula, недей да ни изкарваш частни случаи, на онзи офис очевидно новите собственици са намирисали далаверата и са някакви муфтаджии. Виждам, че се притесняваш да се коментират цифри.. не си прави труда да казваш кой какво може да коментира, тука не е пленум!
Re: Ide li?
15-08-2008 - 18:26:00
Хуба,
Точно обратното. Ако нямаше корупция и престъпност и всеки добросъвестно работеше в полза на България, трите власти и бизнеса, то икономиката щеше да се е развила толкова добре и доходите да са толкова високи, че цените щяха да са много по-високи. Имам предвид целия преход от 1989 досега.
Re: Ide li?
15-08-2008 - 18:32:50
не бе хъба-бъба те са горди че ги има тези мръсни пари.

това че нямало здравеопазване/образование, че се продават наркотици в училищата, че нямало инфраструктура не е важно.

как да го наречеш такова? аз думи нямам.
Re: Ide li?
15-08-2008 - 18:33:33
Аз също коментирам с цифри и въобще не се притеснявам.
Съвета ми Куку е съвсем добронамерен и вече няколко пъти съм му го давал досега.
Може да си прави всякакви прогнози, ще мине време докато се разбере дали е прав или не, но като се произнася за текущото положение на пазара става ясно, че въобще няма представа от него. А когато някой говори очевидно неверни неща за факти, които могат да се проверят, то така поставя под съмнение и прогнозите си, за които е нужно време да се проверят.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Ide li?
15-08-2008 - 18:34:01
сугурно, затова в Ус и канада цените са по-ниски защото са развиващи се страни в сравнение с Бг, пъпа на вселената и икономиката.
Re: Ide li?
15-08-2008 - 18:47:35
dragula Написал:
-------------------------------------------------------
> Хуба,
> Точно обратното. Ако нямаше корупция и престъпност
> и всеки добросъвестно работеше в полза на
> България, трите власти и бизнеса, то икономиката
> щеше да се е развила толкова добре и доходите да
> са толкова високи, че цените щяха да са много
> по-високи. Имам предвид целия преход от 1989
> досега.
>


В голяма грешка си. Помисли си само дали би инвестирал изкараните с много труд пари в подобни кочини или би ги инвестирал в нещо качествено.
Само мръсни пари принадлежащи на малоумен чиновник може да се харчат за подобни кочини. Лесни пари се харчат лесно. Пък и просташката гъзария не прощава никому.
Re: Ide li?
15-08-2008 - 18:50:05
Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> I кое им е по-ниското на ония талашити?


по добре 300 квадрата от техните "талашити" отколкото 33 квадрата български железобетон с течаща дограма и смърящи на кисело зеле тоалетни.
Re: Ide li?
15-08-2008 - 18:56:34
Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> А не е лошо да видиш и колко ще ти излезе
> евентуално застраховката в ония "ураганните" щати!


Това не е лошо да го отправиш като питака към пострадалите от торнадо, наводнения, гръмотевични бури и т.н. в България.

А и колкото да ми е застраховката е ясно, че после ще има обещетения, а тук освен един фургон 3 на 2 и една студена вода едва ли ще получиш.
Re: Ide li?
15-08-2008 - 19:02:59
еми то с 160 лева пенсия имаш сериозна дилема - да си купш инсулина, да си купиш дърва за зимата или да си платиш застраховката....
Re: Ide li?
15-08-2008 - 19:16:55
Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> Това никой не го отрича...
>
> Но както аз си правя всяка година застраховката, а
> те - не!... на какво основание после реват!
>
> Аз мога да си плащам, а те - не. Застраховката
> може да е под 100 лв. на година... т.е. около 8
> лв. / месец!


зависи от застраховката.
аз лично не виждам основание, те да плащат застраховка при положение, че държавата им е присвоила 90-95% от доходите им и продължава да им присвоява.

прочете ли, че според един доклад НЗОК ще фалира ако бъде разбит монопола и?
това какво означава - че ние внасяма 100 в нея тя ни връща максимум 50 като услуга а другите си ги лапка с кеф
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход