Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата

Публикувано от Imotenbalon 
neo
Re: Преглед на печата
09-10-2008 - 14:06:56
Втори в класацията......... [investor.bg]
Re: Преглед на печата
09-10-2008 - 19:56:07
stamby Написал:
> Скандалът с Бойко Борисов и парцела в Стрелбище.
> Забележете как се източва банка с 10 мил. евро:-)

Ама то май скандала не е с Бойко а с разни братлета и едно трудолюбиво синче на 25 годинки работило много дълго време (веднага след прохождането си) [news.bpost.bg]
Сринаха се цените на имотите по Южното Черноморие
09-10-2008 - 21:51:04
Васил Костов

Цените на ваканционните имоти по Южното Черноморие поеха твърдо надолу след световния икономически крах на фондовите пазари и нестабилността на банковите системи в САЩ и Западна Европа.

Брокери от агенции за недвижими имоти съобщиха, че продажните цени на имотите постоянно сменят котировките си надолу.

В момента предлагането е огромно, а търсене почти няма.

Най-сериозно е положението при жилищните кооперации, построени на 4-та и 5-та линия в курорта Слънчев бряг както и апартаментните комплекси карай Ахтопол, Царево и Приморско.

В Слънчев бряг вече има продажни цени от 350 евро на кв.м, което е удивително ниска котировка.

На юг от Созопол трудно може да се намери апартамент на цена повее от 550 - 600 евро на кв.м.

Само допреди месец котировките бяха с 200 - 250 евро нагоре.

Изключение правят луксозните комплекси от затворен тип на брега на морето, както и апартаментите в Бургас. Техните стойности си остават същите като отпреди 3-4 месеца.

Нищо общо със световната криза - просто криза на мозъчния дефицит! Както се казва - Който ял - пил, кой гледал - платил winking smiley
Re: Преглед на печата
09-10-2008 - 22:16:22
Ето последните новини от Испания - [www.elmundo.es]
Всъщност това е основна тема по телевизионните новини. Плюс събарянето на жилища на Канарските острови защото са прекалено близко до морето и нарушават закона.
В същото време в България една новина остана настрана - 13% спад в промишленото производство. Ако към това се добави срив на недвижимите имоти и срив в приходите от туризма, мисля че ще прилича на зимата на 1997.
Но все пак трябва да сме спокойни - Станишев, Калфин и Орешарски не мислят, че ще има криза в България. winking smiley
Re: Преглед на печата
09-10-2008 - 22:22:03
Но все пак трябва да сме спокойни - Станишев, Калфин и Орешарски не мислят, че ще има криза в България.

Защото техните пари не са тук. А, както показа историята, за тях е по изгодно да паднат от народно недоволство, отколкото да довършат мандата. То, от януари до юни - колко е?
Re: Преглед на печата
09-10-2008 - 22:48:54
Ирония, ирония...
Е, има нищожен шанс да сме случили на икономически гении, достойни за Нобелова награда. smiling smiley
Re: Преглед на печата
09-10-2008 - 23:24:56
avatar
Дау Джонс паднал под 8600 пункта.Колко ли ще е утре софикса.
[www.cnbc.com]
Виж на Брейкинг нюз/
Аиде,лека,,че утре пак на работа,че и събота.Нали ставаме комунисти,ще имаме Кралски съботник. :}
Re: Преглед на печата
10-10-2008 - 20:53:20
Barbaron napisal:

> ..скандалът е с едни братлета и с едно трудолюбиво синче.....<

Не едно , а доста повече са трудолюбивите синчета в БГ, затова предлагам думата "родина " да бъде официално извадена от употреба в българския език и да бъде заменена с "татковина" защото съдържанието покрива формата на 100%- буквално означава "държавата на татко"
Доказателства;
-едно татково 25 годишно синче построява 160 апартамента със 100% заем от банката. Аз като любобитен и сейрджия питам : Какво ипотекира този 25-годишен мочко за да му отпуснат много милионен заем? Очевидно грижовната ръка на татко си е казала думата
- едно друго татково момче всяка вечер в продължение на много години ни сервира от екрана на националната телевизия лъскавата си и доволна физиономия с Ганьовски мустак и излъчване на преуспял кантонер(пазач на провинциален ж.п. прелез) от времето на 3-ия Райх. Същата физиономия беше официално удостоена от хора естети с наградата "Златен пъпеш" преди години. Реакцията на "татковото" беше едно към едно с реакцията на физическият му двойник - героят на Алеко. Освен че скочи в баейна , зацепи и кроул в пространство 3м на 3м под смаяните погледи на околните. Т.е вече води и ТВ шоу. Аз като сейрджия и любопитен питам: Шеше ли това да е възможно без помощта на таткото- депутатствуващ артист или артистичен депутат (все тая) от НДСВ?
- едно още по-друго татково момче случайно, ама съвсем случайно се оказа собственик на няколко маршрутни линии в София. Таткото в същото време беше също така случайно, ама съвсем случайно министър на транспорта. Това лято още по-случайно лоши хора отрязаха малкото пръстче на детето. Докато си дялкали "чибучици", както казваше Хайтов, бизнесмена се протегнал да си вземе една за спомен и пръстчето отишло.
- и едно най-друго татково момче - вратарче , което про всяко появане на терена на софииски стадион караше публиката да изпада в делириум тременс от смях беше продадено на третгоразряден отбор на запад за мизерни 200 или 300 000 евро и за мизерна за западните стандарти заплата, която обаче за БГ си е мноооого пара, а като прибавим и факта че без заслужилия татко това момче щеше да продава най-,монго семки на стадиона изводите оставам на вас. Честно казано олигофренските проблеми на БГ футбола въобще не ме интересуват, но факта че стадионоите са празни , а отборните каси пълни ме кара да асоцирам пране на откраднати (от всички нас) пари , а това вече убива безразличието ми.
Така че аз от днес зачертавам думата "родина " от речника си и минавам на "татковина" !
Re: Преглед на печата
10-10-2008 - 21:51:30
Спиридон Тепавичаров Написал:
-------------------------------------------------------
Така че аз от днес зачертавам думата "родина " от речника си и минавам на "татковина" !


Недей бърза!
Скоро ще стане Батковина!

Re: Преглед на печата
10-10-2008 - 23:18:26
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.