Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата
16-09-2008 - 05:58:57




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-04-12 04:32 от милко вълков.
Re: Преглед на печата
16-09-2008 - 10:30:43
И днес е хубав ден за БГ борсата. Софикс под 900....
Гледайте борсата - мислете за имотите....
Re: Преглед на печата
16-09-2008 - 10:58:26
Не знам вие как се чувствате обаче аз почвам да се замислям много сериозно какви неща ни очакват...дори почвам да съжалявам че съм съвременник на тазикакто я нарекоха "Перфектна буря". Не мога да си обясня как е възможно едновременното комбиниране на толкова много и все лоши ситуации на финансов, стоков, имотен и прочие пазари! Върху тая криза ще се пишат докторски дисертации след години(надявам се да сме оцелели smiling smiley )
Re: Преглед на печата
16-09-2008 - 11:02:01
Hrabar

И аз потрепервам. sad smiley Следващите 2-3 години ще са много тежки както за България, така и за света.
Re: Преглед на печата
16-09-2008 - 11:05:35
Четох че Сорос е загубил между 180 и 450 милиона долара(в зависимост кога е продал, ако продал въобще) от покупката му на акции на Леман...Сорос го е засърбяло малко, но когато тези като Сорос ги засърби, тези като нас почват да вият от болка!
Re: Преглед на печата
16-09-2008 - 11:06:57
Не ви ли прави впечатление ,че Серьожата от известно време насам се появява къде ли не и ни залива само със розови новини .Като на мен ми прави впечатление ,че в три различни интервюта спомена за растежа БВП .

Когато червените започнат да говорят само хубави неща ,работата всъщност хич не е на добре.
Re: Преглед на печата
16-09-2008 - 11:13:59
Гледам рекламното каре в дясно...Загорка продават един парцел в Горубляне, много добре знам къде е парцела, с няколко сгради в него е, като едната я ремонтираха основно...Продават с опция веднага да наемат част от имота дългосрочно...Хайде сега анализаторите да ми обяснят от какво е продиктувано едно такова решение точно в този момент!

Много интересно колко струва една яхта 2 часа преди да потъне в морето?
Re: Преглед на печата
16-09-2008 - 11:35:31
Сега се сетих как може тук в България кашата да стане още по-гъста! Не съм някакъв зъл гений, но мисля че на фона на всичко останало в България и по света, ако правителството реши да бута борда ей точно в този момент ще стане трагедия, пълна и повсеместна! И върху това което ще се случи в България ще се пишат не дисертации, ами нови икономически теории, и ще възникват нови цели течения в икономичексата наука!
И за да не допуснем такова нещо, при първият плах опит да се промени закона за БНБ в частта му за валутният борд, просто трябва да се съберем и да ги изметем буквално, за да им попречим чисто физически да направят подобна глупост.
На времето поне сме имали Генералитет, дето от време на време е посритвал политиците, с някой и друг преврат...сега и това нямаме!
Re: Преглед на печата
16-09-2008 - 11:39:52
Hrabar

Мен ако питаш трудно ще удържим лев/евро -2/1. Много евра излизат от България в последно време. Било лихви и главници по заеми, било дефицит на търговската сметка. Вероятността от премахване на борда си е реална.
Дано ЕС помага защото иначе тук ще стане леш.
Re: Преглед на печата
16-09-2008 - 11:58:35
Julius

А кое е представително? НСИ? Орешарски? Вестник Труд? Вчера случайно ми попадна този парцал и такива сладки, розови икономически новини имаше. Красота confused smiley
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.