Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата
19-03-2009 - 10:47:19
Я стига си развявала знамена, ако обичаш... Патетиката във форумите е толкова отегчителна. Аз знам какво има предвид МВ и той е напълно прав. Ако ние не си признаем, че имаме проблем с "матерала" то този проблем скоро ще е с летален край за държавата. И ако искаш да обсъждаш един проблем, първо трябва да признаеш, че го има. Главата в пясъка винаги е свързана и с гъза на открито... Докато мяташ едри червени букви, внимавай да не ти запари отзад.

Re: Преглед на печата
19-03-2009 - 10:57:57
Ками, Ками,
Естествено, че няма, толкова време не го ли разбра?
Re: Преглед на печата
19-03-2009 - 11:02:09
avatar
koganev Написал:
-------------------------------------------------------
> Я стига си развявала знамена, ако обичаш...
> Патетиката във форумите е толкова отегчителна. Аз
> знам какво има предвид МВ и той е напълно прав.
> Ако ние не си признаем, че имаме проблем с
> "матерала" то този проблем скоро ще е с летален
> край за държавата. И ако искаш да обсъждаш един
> проблем, първо трябва да признаеш, че го има.
> Главата в пясъка винаги е свързана и с гъза на
> открито... Докато мяташ едри червени букви,
> внимавай да не ти запари отзад.
>
>


Няма вероятност да ми запари. За разлика от теб, аз чета и приемам едно към едно това, което пише. Не си го интерпретирам така, че да се отнася за другите и "по принцип".
За никакъв материал не говори, Милко. И всеки човек с нормално самочувствие го разбира. Това, че на теб не ти припарва, така както си се навел, е проста липса на чувствителност. Пък, може и да ти харесва, де да знам!
Re: Преглед на печата
19-03-2009 - 11:10:19
Заради ей тези точно комплекси, които демострираш истерично, понякога е трудно на форумците да разговарят с теб. Ако ги поприкриваш чат-пат, вероятно много хора ще започнат отново да четат нещата, които пишеш. Не, че има какво да прочетат, но все пак...
С лични нападки можеш да си надуваш фалшивото самочувствие, но от това проблемите ти само ще се увеличават във времето. Нито ти се сърдя, нито съм засегнат, защото се познавам достатъчно добре, за да не допусна всеки срещнат кресло да ми отвлича вниманието, но се притеснявам за теб, защото не изглеждат обнадеждаващи нещата...

МВ отправя предупреждение. Ако си била някога в отбор, ще го разбереш веднага. Буквалните транслации са признак за липса на възможности за интерпретация. А от там рипса на още куп неща...
Re: Преглед на печата
19-03-2009 - 11:10:39

Ками написала:

> ... имало криза, има разбира се, в целия свят я има. И не от нас започна..<

Г-н Тепавичаров обаче мисли, че дори да нямаше световна криза, в БГ кризата си беше неизбежна. Справка Аржентина преди 20-на години. Няма сила , която да се противопостави на лудостта на един народ, воден от безотговорно правителство. Световната криза дойде "дюшеш" на сганта в Парламента, за да се оправдават с нея.
Колкото до забележката за достойното поведение на БГ мъжете, считам че мъжко поведение е човек да си признае слабостта, както г-н Тепавичаров на 2-3 пъти се срина виртуално в краката на Ками, повален от нежна тръпка.... за съжаление безответно...т.е.... слабостта не винаги е порок....
Re: Преглед на печата
19-03-2009 - 11:21:44
Спиридон Тепавичаров Написал:
-------------------------------------------------------
> > Ками написала:
>
> > ... имало криза, има разбира се, в целия
> свят я има. И не от нас започна..<
>
> Г-н Тепавичаров обаче мисли, че дори да нямаше
> световна криза, в БГ кризата си беше неизбежна.
> Справка Аржентина преди 20-на години. Няма сила ,
> която да се противопостави на лудостта на един
> народ, воден от безотговорно правителство.
> Световната криза дойде "дюшеш" на сганта в
> Парламента, за да се оправдават с нея.
> Колкото до забележката за достойното поведение
> на БГ мъжете, считам че мъжко поведение е човек да
> си признае слабостта, както г-н Тепавичаров на 2-3
> пъти се срина виртуално в краката на Ками, повален
> от нежна тръпка.... за съжаление
> безответно...т.е.... слабостта не винаги е
> порок....


+1

В България ръстът беше заради безумното задлъжняване - 25 милиарда евро за 4 години. Кризата щеше да настъпи рано или късно, при спиране на кредитирането.
А друг е въпросът, че кризата ускори малко нещата и не се допуснаха по големи извращения .
Re: Преглед на печата
19-03-2009 - 11:24:20
avatar
koganev Написал:
-------------------------------------------------------

> МВ отправя предупреждение. Ако си била някога в
> отбор, ще го разбереш веднага. Буквалните
> транслации са признак за липса на възможности за
> интерпретация. А от там рипса на още куп неща...


Точно защото съм била , и все още съм в отбор, разбирам веднага. И не интерпретирам в най- лесната посока- "това не се отнася лично за мен, а за някои други". Което ти правиш. Защото тези "накои други", са хора от отбора.
Никакво предупреждение не отправя Милко. С откровен кеф ни сере на главите. Вече не се учудвам, че си позволява- щом има хора, на които им харесва.........и го приемат за загриженост....
Re: Преглед на печата
19-03-2009 - 11:28:41
Спиридон Тепавичаров Написал:
-------------------------------------------------------
> Г-н Тепавичаров обаче мисли, че дори да нямаше
> световна криза, в БГ кризата си беше неизбежна.
> Справка Аржентина преди 20-на години. Няма сила ,
> която да се противопостави на лудостта на един
> народ, воден от безотговорно правителство.
> Световната криза дойде "дюшеш" на сганта в
> Парламента, за да се оправдават с нея.

От двадесет години споделям такова мнение !
И често/поради безбройните поводи/ се чудя дали тази "лудост" не си е първична глупост и дали изобщо е преодолима в обозримо бъдеще ... щото ми е кофти да повярвам в тезата за "лошия материал" ...
sad smiley
Re: Преглед на печата
19-03-2009 - 11:36:25

Как разбра какво правя аз? От кои мои думи извади извод, че написаното от МВ не се отнася до мен, а само за другите? И защо според теб е унизително човек да има реална преценка за себе си?
Ей тези неща са ти проблем... Като картина на Пикасо си - двете очи са ти от едната страна на лицето. Едностранчиви (безпочвени) размишления, агресивно изказване, последната дума...
(Вероятно чак сега разбираш защо Пикасо ги е рисувал така и какво е искал да каже)

Възможността да си права губи своя смисъл при този начин на общуване. Кой го е грижа какво казваш, щом си непоносимо отвратителна в начина си на изказване? Приеми този въпрос като загриженост.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-19 12:38 от barbaron.
Re: Преглед на печата
19-03-2009 - 11:39:08
avatar
камелия Написал:
-------------------------------------------------------

> Никакво предупреждение не отправя Милко. С
> откровен кеф ни сере на главите.

Чудя се , как ли би могъл да го прави освен с хора, чийто глави са зарити в пясъка над който е клекнал ?

*write*

Това, че дадено мнение не съвпада изцяло с твоето, не може да бъде повод за подобни квалификации.
Събитията ще се случват, независимо от предпочитанията на потърпевшите от тях.
Глупаците ще ги отричат до последно, а свестните ще се съобразят с тях при взимането на решения, касаещи бъдещето им.

Преди време имах нагласа да ползвам брокер, в качеството му на компетентен и безпристрастен посредник по имотна сделка.
От ден на ден, четяйки те като представител на брокерската гилдия, все по-малко имам желанието за това.
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.