Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата
16-02-2009 - 22:55:02

Иванов, гледам, споменаваш ме нещо....

Плакнеш ли погледа на бидето , пардон, басейна в Сънито? Споменаваше за Шведски нянки....ааааа...т.е монокини..

И да не забравиш , вдигнеш ли пулс над 100, бегай и освобождавай...

Опасно е на тези години...
Re: Преглед на печата
16-02-2009 - 22:56:46
Проблемът не е,че панелите са хубави.Изобщо не са хубави.Гадни са!Лошото е в това,че по-голямата част от "новото" е по-гадно от тях.За това още си живея в панела.Отказвам да участвам на пазар,където изборът е сведен до по-голямото и по-малкото зло. *huh*
Re: Преглед на печата
16-02-2009 - 23:04:18
др.Иванов- по принцип българина знае кое е хубаво - съвсем друг е въпросът че не може да си го позволи , а не може защото му продават полу-строено, плу-завършено, всичко на половина - та даже и реалната квадратура но на цена от 1000 евра - еваалллааа , ашколсуууум бих казал
Я кажи сега кат по опитен какво може човек да си построи със 50 хил вера например...маи не е 38 кв.м+общи части до 50 кв.м - нали ?
Сега се сърдите че баламурниците спряха да купуват - даже по скоро се сърдите че банките са спрели да дават кредити защото ако даваха балъци винаги щеше да има
Ами Иванов - доиде време малко и купувачите да се порасърдят - не мислиш ли ?
А колкото до панела - да може и да има клиенти , но онези с кеша няма да влязат в панел.....
абе луда работа - не ти ли идва да гръмнеш телевизора като съобщиха тази вечер по нова телевизия че предстои наистина голям срив- е как може сега такива работи да говорят - мама им.....стопиха и минималните шансове за продажба - а случаино да чу ....че без акт 16 никои не купувал - защо ли ? ех живот ли бе да го опишеш......
Re: Преглед на печата
16-02-2009 - 23:10:44
greenbul Написал:
-------------------------------------------------------
> >
> Агенциите риват "Държавата да помогни"

Айй ама това АНИ-тата са същата напаст като циганите! Няма отърване...
Re: Преглед на печата
16-02-2009 - 23:17:08
Моето предложение е да вкарат всички агенции задължително в 17 етажни панелни блокове -там да са им офисите
това да е условието ако искат да работят
обаче да плащат наем по 1000 лева на месец - нека видят как техните клиенти плащат ипотеки и живеят в панелки купени на 1000 евро квадрата
разумно ли ви звучи
Re: Преглед на печата
16-02-2009 - 23:23:49
dival, на последния етаж да са, за да имат "панорама" :]
Re: Преглед на печата
16-02-2009 - 23:24:45
dival - с две ръце съм ЗА *drunk*

Ама какво ще работят агенциите...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-16 23:25 от gogo84.
Re: Преглед на печата
16-02-2009 - 23:26:02
gogo84 Написал:
-------------------------------------------------------
> dival - с две ръце съм ЗА
>
> Ама какво ще работят агенциите...
>
>
>
> Редактирано 1 пъти, последният път 02/16/09
> 11:25PM от gogo84.


Защо да питам какво ще работят - те питаха ли клиентите си ?
Re: Преглед на печата
16-02-2009 - 23:26:10
Тези новини ги слушам от пет години и не ме интересуват.


Днес проектантът ми сервира и платформа/асансьор за коли/, защото рампата не ставала. 6/шест/ парко места и 30 м2 мазета ми излизат 45 хил. евро, без проекта. Мазе 500Е/м2 и 5 хил евро паркомясто. По кой начин ще паднат цените?
Re: Преглед на печата
16-02-2009 - 23:30:57
По трудния, др. Иванов. По трудния... Едва ли има някой, който се интересува колко ще ти излезе на теб паркинг с платформа... На мен може да ми излезе и по 5000Е на кв.м. - защо не ми ги платиш? Нали след 150 г. ще са по 234000Е на кв. м. ...
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.