Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Малко новини от Испания

Публикувано от Купувач 
Re: Малко новини от Испания
17-07-2008 - 21:45:56
Купувач Написа:
Не познавам португалци, но испанците като цяло са доста неорганизирани в работата и малко... мързеливи. Затова "държенето на кадрите" ми изглежда малко смешно.
.................................................................................................................................
Аз ще те допълня :.А отностно работата-бачкат много.Вярно е че не мислят какво правят ,! Ако имаш бизнес ти ги препоръчвам!Ако вземеш българи,слагат ръцете на кръста , дават акъл и се тюхкат:работа=0%




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-22 01:26 от gorje.
Re: Малко новини от Испания
17-07-2008 - 23:26:47
Spanien am Ende
Mittwoch, 16. Juli 2008
Größter Immobilienkonzern bankrott. Schlimmste Wirtschaftskrise seit Franco. Immobilienkrise schlimmer als in den USA. Banken und Zentralbank pleite.

Испания на своя край

Най-голямия концерн на НИ банкрут.Най-лошата криза на НИ от Франко.Кризата на НИ,по-лоша отколкото в Америка.Банки и Ценрална банка разорени


[www.mmnews.de]

[www.telegraph.co.uk]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-17 23:27 от javor.
Re: Малко новини от Испания
17-07-2008 - 23:38:10
Купувач Написал:
-------------------------------------------------------
> Не познавам португалци,

Страхотни бачкатори са португалците ...но ги бива най-вече в чистенето и грубото строителство...а са и проклети като характери...winking smiley


Re: Малко новини от Испания
17-07-2008 - 23:42:40
Добре де javore :Kъдето Българин е стъпал знаеш кво става!
Ще се местим ако се наложи,но не и във БГ!
Re: Малко новини от Испания
18-07-2008 - 00:45:21
Quote

Изпратено от: gorje (IP съхранено)
Дата: July 17, 2008 11:42PM


Добре де javore :Kъдето Българин е стъпал знаеш кво става!
Ще се местим ако се наложи,но не и във БГ!



Там Българите нямаха пръст,освен,че бъркаха бетона и др. подобни и сега има към 700000 къщи в повече.
А че някои ще местят,това е ясно,но и на мен ми се струва,че няма да е към "любимата" ни партия.
Дано да не ти се налага
Re: Малко новини от Испания
18-07-2008 - 00:52:18
javore: Бетона е 10% от икономиката!Аз бетон не съм пипвал и нямам намерение!Работя в друга (небетонова)свера.
Говоря принципно!




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-18 00:54 от gorje.
Re: Малко новини от Испания
18-07-2008 - 01:07:13
gorje Написал:
-------------------------------------------------------
> Купувач Написа:
> Не познавам португалци, но испанците като цяло са
> доста неорганизирани в работата и малко...
> мързеливи. Затова "държенето на кадрите" ми
> изглежда малко смешно.
> ..................................................
> ..................................................
> .............................
> Аз ще те допълня :Вярно е,ограничени и глуповати
> са.А отностно работата-бачкат много.Вярно е че не
> мислят какво правят ,но нали ние от БГ затова сме
> там! Ако имаш бизнес ти ги препоръчвам!Ако вземеш
> българи,слагат ръцете на кръста , дават акъл и се
> тюхкат:работа=0%
>

Абе хора вие с кой се запознавате там бе?Със Судакас,които берат маслини или или Гуарос,които по цял ден се наливат в Маласаня?Тука умни и трезвомислещи не останаха.Откъде го вадите това самочувствие,че Българите сме добри във всичко?От мръсните улици,от нестихващите вече двайсет години престъпност и мародерство,от това че за 30г построихме 7 станций на метрото(Мадрид-80 за 4 години),от това че 20 год не можеме да ремонтираме Цариградско,магидстралите,производството,опиканите и рушащи се жилищни сгради и входове,или може би новото строителство,или пък недовършената сграда на Нап на Цариградско,на която само и се стовари крана вурху булеварда,от течащите лайна по улиците,поради липса на канализацията,морето няма да го коментирам,хитовете на борсата като Монбат и Оргахим също,а може би всекидневните катастрофи убийства и отвличанания.КАК ВЪОБЩЕ СИ ПОЗВОЛЯВАТЕ ДА СЕ СРАВНЯВАТЕ С НОРМАЛНИТЕ НАЦИЙ И ОТКЪДЕ ТОВА БЕЗОБРАЗНО САМОЧУВСТВИЕ.Трите единствени показни убийства в Мадрид са на бг автокрадци!!!!Айде гордейте сега и ако не ви стига мога да продължа още една седмица с още всевъзможни Българопростотий.Пак повтаряма гордейте си се аз отдавна съм загубил национално самосъзнание и ме е срам,че живея в най-дивашката страна в ЕС.
Re: Малко новини от Испания
18-07-2008 - 06:25:18
Kara Написал:
-------------------------------------------------------
> .КАК ВЪОБЩЕ СИ ПОЗВОЛЯВАТЕ
> ДА СЕ СРАВНЯВАТЕ С НОРМАЛНИТЕ НАЦИЙ И ОТКЪДЕ ТОВА
> БЕЗОБРАЗНО САМОЧУВСТВИЕ.!!!!Айде
> гордейте сега и ако не ви стига мога да продължа
> още една седмица с още всевъзможни
> Българопростотий.Пак повтаряма гордейте си се аз
> отдавна съм загубил национално самосъзнание и ме е
> срам,че живея в най-дивашката страна в ЕС.


Изхода е ясен,като с е срамуваш да с е наречеш Българин просто си хващай пътя нанякъде,никой не те държи насила тук,стига само си ревал :ami:
Re: Малко новини от Испания
18-07-2008 - 08:38:07
Kara, ОТКЪДЕ ТАЗИ БЕЗОБРАЗНА ЛИПСА НА САМОЧУВСТВИЕ, КАКЪВ Е ТОЗИ БЕЗОБРАЗЕН НИХИЛИЗЪМ?
Личи си, че си загубил национално самосъзнание и достойнство. Вероятно затова си останал да живееш в най-дивашката страна на ЕС.
И след като живееш в нея, във вестник ШОК ли прочете, че единствените показни убийства са на български автокрадци? Или Битивиту ти казаха?!
Аз пък мога да разказвам 2 седмици всевъзможни простотии от Испания, ама това не означава, че са най-дивашката страна в света.
===
Наскоро започнаха да съдят един бивш заместник кмет, за това че изхарчил 40к е от служебната кредитна карта. Нищо работа за наш'те, ще кажеш. И е така, ама от наш'те още не се е намерил такъв тъпак да си плаща секс-услугите, рпи това гей, с карта, която лесно може да се проследи. На всичкото отгоре служебна.

Re: Малко новини от Испания
18-07-2008 - 08:56:24
Кара,

И да се гордея , и да не се гордея все съм си българин............(както и ти )
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход