Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Малко новини от Испания

Публикувано от Купувач 
Re: Малко новини от Испания
18-07-2008 - 19:53:33
Kara Написал:
-------------------------------------------------------
> Много Купувач,има няма 7-8 год.,а и ходя всяка
> година по няколко пъти.

Не мисля че това е "много" време.

Бъди спокоен не говоря
> наизуст.А и за твое сведение банките и
> администрацията затварят в 14.00 просто защото са
> си свършили работата.

Тук вече се изказа напълно неподготвен... :]
Re: Малко новини от Испания
18-07-2008 - 21:13:44
avatar
kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------
> без да се заяждам, тези сгради все пак стоят след
> 150 години. ще видим след 10 години какво ще стане
> ссъ сградите ново строителство в Бг.
>
> говорих наскоро с един приятел архитект, разправя
> такива ужасии за новото строителствов Бг,
> изолациите, основите че тръпки да те побият.
> всичко живо се метнало на печалбарство и икономии,
> сгради на 2-3 години вече пълен мухъл отвътре.
>
> там са кенефите драги, сградите на снимката ще се
> стоят дългко след като бг кенефите ново
> строителство паднат.
>
Този път съм съгласна напълно с теб! Не ми се ще да си представя какво би станало, ако тръсне малко!
И колкото и цинично да звучи- стане ли земетресение, ще се освободят много нови терени....само от сградите, строени след 1990г.
А панелите, които много народ плюе, пак няма да мръднат.

Re: Малко новини от Испания
18-07-2008 - 21:15:55
Ее, да видя малко съгласие у тебе. Ще чакам земетресение и тогава ще продавам панелката :} . Дано само е останало кой да я купува.
Това в кръга на шегата разбира се spinning smiley sticking its tongue out
Re: Малко новини от Испания
18-07-2008 - 21:27:18
avatar
polo75 Написал:
-------------------------------------------------------

> Конкретна продажба след 7 месеца чакане в Русе. 72
> квадрата (нот. акт) последен етаж, балкон 2
> квадрата, таван 15 квадрата (и мазе) в "баш"
> центъра на града, до театъра, след "истински"
> луксозен ремонт, масивен паркет, климатик и т.н
> Обявен декември 90000 евро, продаден преди седмица
> за 80000.
>

Нормално, нали този имот беше офериран по няколко различни начина- като квадратура и цена? То не бяха включвания на тераси, мазета, тавани и градинката отпред. По едно време вървеше като 90кв.Доколкото си спомням, няма асансьор........
Купувачите не са шарани, все пак.........smoking smiley
Re: Малко новини от Испания
18-07-2008 - 22:15:49
Da Камелия...просто давам конкретна и недеформирана информация smiling smiley
Re: Малко новини от Испания
18-07-2008 - 23:48:41
Абе хора вие пари изкарвате ли въобще?По цял ден сте тука и се чудите за й ли да се хванете,за раб.време на чуждите банки ли....не разбирам. confused smiley Като пиша(което е когато нещо особено много ме подразни)въобще не поглеждам назад.Вие и Асен или Куку ги бяхте подхванали по едно време за й-то,но без да ми се сърдите те са с пъти по- умни и начетени хора от целия форум взет заедно.
Re: Малко новини от Испания
19-07-2008 - 01:02:12
Купувач Написал:
-------------------------------------------------------
> Kара, я си кажи на колко години си, че като ти
> гледам писанията не ти давам много.
> И къде ги прекара тези 7-8 години в Испания?
> Мадрид? Я разкажи нещо за Мадрид?
> То да беше само Й...
> Кара, всъщност кои други чужди езици знаеш, освен
> българския.

Seraaaa hillipollaaas?Bueno tonto aqui va.Me fui a vivir en Madrid en el ano 1991 cuando tenia apenas 21 anos.Mi sueno era estudiar Economicas en alguna da las preciosas Universidades de la ciudad de Madrid.Al ano siguiente mi sueno se hizo realidad,hize la selectividad i me matricule.El primer piso que alquile estaba en un barrio muy bonito,muy tranquilo i con muchas zonaz verdes.Era un edificio de alto standing con un patio muy verde y una piscina en la Azotea.La calle se llama Mateo Inurria(te suena Capullo?) y esta muy serca de la mitica Plaza de Castilla lo que hizo mi estancia inolvidable porque he tenido la opurtonidad de seguir en vivo casi a diario la construncsion de unos de los edificios mas emblematicos de Madrid i toda Europa-Las torres Kio.Despues de casi dos anos alli este piso se quedaba muy pequeno ya para mis necesidades y he tenido que trasladarme a otro mas grande en el barrio de Salamanca,mas concretamente en la misma avda. de Principe de Vergara.Este tambien es un barrio de mucha calidad i muchisimas zonaz verdes.Mi casa estaba a muy pocos metros del bonito parque de Berlin un sitio ideal para sentar se a descansar o quedar con los amigetes i tambien con muchicimas terrazas en verano para tomar una Cana o cualquier otra cosa.En poco menos de un ano como cualquier otro tio joven me di cuenta de que la vida nocturna de Madrid me atraia muchisimo y sin pensar lo dos vezes me fui a vivir en el mitico barrio de Malazana.Bla,bla marzi me veche stiga ti tolkova.
smoking smiley


Manana lo quiero traducido en perfecto Bulgaro!!!De acuerdo Cabroncito?
Re: Малко новини от Испания
19-07-2008 - 01:11:49
Написал съм ти го елементарно в стил Испанската гимназия,защото ако бях използвал езика на улицата както казват испанците щеше свет да ти се извърти.И не използвай разни транслейт приложения,нито Гугъл ърт за да намериш гореспоменатите улици и локации!!!!!Ще разбера заложил съм ти капани,ок Cabroncito?Нали не очакваш да ти слагам всякакви ударения запетайки и тем подобни след този роман,който ме накара да изпиша
Re: Малко новини от Испания
19-07-2008 - 04:38:47
kara ano ili año , sueno ili sueño hihi broma amigacho
Re: Малко новини от Испания
19-07-2008 - 08:38:32
дай нещо от уличния жаргон, че като ти гледам какъв испански имаш за 7-8 години...
Някой от испанската ли ти го писа? Ако ти учиш в испанската ( което съответства на представата ми за теб), трябва доста да се потрудиш.
===
Между другото cabroncito ще наричаш роднитите си, mariconл
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход