Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Малко новини от Испания

Публикувано от Купувач 
Re: Малко новини от Испания
15-07-2008 - 22:30:14
защото обявите купува са ялова работа тук, аз съм звънил поне на 20 оказва се , че са измислени агенции които с гръмки думи от сорта на -купувам всякакви имоти в бг -си набират оферти , традиционния начин върши повече работа
това е наистина тема която много може да се нищи
другото е отпускарския сезон - на никои не му се занимава
играч тази информация е абсолютно недостатъчна, но аз така или иначе мога да ти отговоря утре , че сега го няма лап топа до мен , ако искаш инфо подсети ме на лична
na
Re: Малко новини от Испания
15-07-2008 - 22:35:49
дивал, аз тези "гръмките" изобщо не им обръщам внимание, но преди около 2години като купувах имот, съм пускал обяви там и ги проверявах ежедневно; има голяма разлика от кавото виждам в момента; може да е някакво съвпадение, но просто исках да отбележа моите впечетления
Re: Малко новини от Испания
15-07-2008 - 22:47:28
и аз също пускам от време на време , че продавам по нещичко , но от тук имам две три сериозни запитвания
знам че намекваш за започващ спад обаче според мен не е така все още - та нали по битивиту казаха -дефлация -народа се радва ...за това което намекваш , наи рано маи 2009 така мисля аз поне и пак не на всякъде , а панелките ох болната ми тема ...не знам за тях ама за мен лично освен в първите 10 града на бг ..на друго място панел е просто самоубииство
така или иначе сме зрители - ще изчакаме да започне филма сега сме на кинопрегледа още , а между другото може и хич да няма спад
както казва един образ (мои познат) абе аз в бг от 98 насам не съм видял нещо да поевтинява..
по скоро на мен ми се иска всички в бг да имат достоини доходи , отколкото да падат цените..ама съвсем друга тема е това
Re: Малко новини от Испания
15-07-2008 - 23:08:23
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> igra4 Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
>
> > А пътувайки из страната наблюдавам все
> повече
> > незасяти ниви
>
> Или не пътуваш много, или не гледаш качествено,или
> просто тъй си говориш!
> И защо? Да се самоплашиш?


ОХХХХХХ Камелке пък с теб хич не ми се спори или влиза в дискусия

Само на изходите покрай Пловдив вече не се обработва тази земя ,която се обработваше преди години

а по селета не останаха хора за това начинание

За това внасяме отвън ,щото много обработваме и произвеждаме


Re: Малко новини от Испания
15-07-2008 - 23:19:04
играч не си много прав да знаеш
земята се обработва и то доста добре - поне в добруджа
за тази обработка отдавна вече не са необходими хора - всичко се прави с машини
три милиона и осемстотин хиляди декара има засяти в добруджа
колкото до вноса ...ами ще внасяме държавата ато няма политика за изкупни цени , нащите производители изнасят за добра цена качественната продукция и после определени хора внасят някакви боклуци на ниска цена с неясно качество и народа яде
много е дъкга темета - за кръчма на студена биричка и картофки ..поне няма да никои да следи какво се говори ...тук все се страхувам че някои проверява постовете и все гледам да не изтърва нещо ...както и да е smiling smiley
Re: Малко новини от Испания
15-07-2008 - 23:21:12
Земята на изходите на Пловдив собствениците и са се наточили да я продават за застрояване и затова не се работи, иначе все по-малко остават необработените земи.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Малко новини от Испания
15-07-2008 - 23:30:46
Тъй като се намесва Испания,за ваша информация ще ви дам някои факти отностно индустрия:
произвеждани марки коли-фабрики:нисан,сузуки,мазда,опел,пежо,ситроен,мерцедес,форд,vw, seat,фиaт.
камиони:даф,мерцедес ,ивеkо,man,нисан,мицубиши.
селскостопанска техника:катерпилар,джон диaр,ивеко.

60%-износ


Страната разполага със 8 ядрени централи-сравнявайте с БГ,хайде.

Re: Малко новини от Испания
15-07-2008 - 23:36:13
Наясно сме че и дума не може да става за сравнение между Испания и БГ
по нито един показател
които не е бил за малко в Испания да сравнява
ние тук си говорихме за нашата си деиствителност
и си мисля че БГ просто трябва да извърви пътя , е разбира се може и по бързо ако тез политици не крадяха толкова много но .............................
Re: Малко новини от Испания
16-07-2008 - 00:09:12
В БГ и без индустрия едвам стига тока!!Ами ако фабриките започнат да се множат от къде ток???Инвеститорите гледат на проектите от всички страни.Държава без мощности е обречена!!
Re: Малко новини от Испания
16-07-2008 - 00:11:51
avatar
gorje Написал:
-------------------------------------------------------
> Тъй като се намесва Испания,за ваша информация ще
> ви дам някои факти отностно индустрия:
> произвеждани марки
> коли-фабрики:нисан,сузуки,мазда,опел,пежо,ситроен,
> мерцедес,форд,vw, seat,фиaт.
> камиони:даф,мерцедес ,ивеkо,man,нисан,мицубиши.
> селскостопанска техника:катерпилар,джон
> диaр,ивеко.
>
> 60%-износ
>
>
> Страната разполага със 8 ядрени
> централи-сравнявайте с БГ,хайде.

За да е коректно сравнението, кажи какво е имала Испания преди да влезе в ЕС и от колко години е там.
После можем да видим ние на кой етап от развитието й сме.
Можеш да дадеш инфо и за броя на емигрантите й, щипнали навън преди датата на влизане. smoking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход