Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цени на НИ/наеми

Публикувано от 4ovek 
Re: Цени на НИ/наеми
01-03-2006 - 14:06:06
Ще трябва да се плащат тия медали. Два бона беше златен медал от Пловдивския панаир преди шест години winking smiley
Re: Цени на НИ/наеми
01-03-2006 - 14:25:11
Няма проблеми да се плащатsmiling smiley
В интерес на истината те и сега се плащат - на зелено цената е по-нискаsmiling smiley Значи въпросът е в това как го представяш - отстъпка, промоция или наградаsmiling smiley
Re: Цени на НИ/наеми
02-03-2006 - 07:35:29
4ovek, vzemi mu nameri neshto na Tinki! Toi ili ne tarsi seriozno ili e s golemi pretentsii - ne moga da poviarvam, che ne e nameril inache! A deto vikash i medal shte uchredim ako triabva! cool smiley
Анонимен потребител
Re: Цени на НИ/наеми
02-03-2006 - 08:49:50
Аз на 4ovek отдавна съм му казал изискванията си и не само аз:
[imoti.net]
ама ти нали си отскоро и не ги знаеш някои работи. А не купувам в момента защото смятам че 2008 ще ми е по-изгодно. Вчера писах защо.
Re: Цени на НИ/наеми
02-03-2006 - 12:45:42
Тинки ти не търсиш изгодно - ти търсиш да ти хареса. Много е трудна тази задача - хем изгодно, хем да ти харесаsmiling smiley
Анонимен потребител
Re: Цени на НИ/наеми
02-03-2006 - 13:34:35
знам че е трудна smiling smiley
Тинки
02-03-2006 - 14:21:35
Тинки, относно 9-те ти точки .

1. Съгласен
2. По вероятно второто
3. Съгласен. при всички новоприети стана така без изключение .
4. Съвсем сигурно.
5. Ако го знаеш и си сигурен, ще си милионер.
6. Съгласен. при всички новоприети стана така без изключение .
7. Съгласен. при всички новоприети стана така без изключение .
8. Не знам.
9. Съгласен.
Re: Цени на НИ/наеми
03-03-2006 - 08:03:26
Tinki,
Prochetoh tvoite iziskvania (dnes imah povechko vreme). Izobshto ne sa nevazmozhni za izpalnenie. Samo deto vika 4ovek, kato slozhim i izgodnoto v kartinkata i stava trudno...Dazhe mi dade ideia za tema, dano da ne ste ia obsazhdali mnogo pati i pak da dosadia...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход